LV RU

SIA Depona - Darbs

Mazs starptautisks uzņēmums, kuram netipiski maza alga, izaugsme- 0.
Uzņēmums piedāvā stabili mazu algu, kura nemainās gadiem, nepieciešamās apmācības - Jūs apmācīs darīt visu un labi daudz, uzņēmumam nav bonusu un ja vēlāties strādāt ilgtermiņā - lieki izsviests laiks...
Welcome.

Pr

Komentāri (11)

Ja Jaunaa7 19.04.2016

Biju uz interviju un patiesībā vēlme strādāt tur neradas.Vienīgais ko piedāvāja ir pilna slodze par samērā nelielu algu,Rīgā par tādu algu var strādāt jebkur,nemaz nebraukājot uz Salaspilī,arī nesaprotu,kā cilvēki izbraukā no Rīgas uz turieni-cik laiks aiziet,laikām arī kājām jāiet,ja nav savas mašīnas,tad nestādos priekšā kā var izbraukāt.Vadītājs mēģināja atstāt labu iespaidu,bet man tāds priekštats radās,ka liekuļo,arī daži jocīgi jautājumi,iestudēti teksti...Vēl likās,ka noliktavā auksts,redzēju sievieti ļoti silti apģērbtu.Darbs liekas vienveidīgs un garlaicīgs,tāpēc atteicos.

Ja Janis Dambis 24.07.2017

varbūt šī persona, kura šeit safabricējusi šos feikos komentārus, arī būtu tik laipna, un pirms drukāt pateicības:))), padalītos kādu neglaimojošu pārkāpumu dēļ tika atlaista... :)))

Mi minka 18.06.2016

Tā saucamā Deponas "direktora" attieksme pret darbiniekiem augtprātīga un nicinoša. Tādus sociopātus (psihopātus) nedrīkst laist cilvēkiem tuvu!

Dd dddepona 19.07.2016

Pietika tur neilgi pastrādāt lai saprastu kāda atmosfēra valda kolektīvā. Kolektīvs ļoti jauks, bet diemžēl direktors cilvēkiem tur liek justies kā cietumā, attieksme ļoti augstprātīga. Kolektīva dēļ tur vairāki cilvēki strādā gadiem, bet algas ir smieklīgas. Vieniem pieprasa atskaites par darbu, citi var sēdēt internetā un saņem vairāk. Diemžēl vienīgā iespēja kā kaut ko uzlabot ir aiziet prom no šī uzņēmuma, jo cik nopratu direktors mainīt neko nemaina gadiem.

Po POLO200 18.01.2019

Arī neieteiktu šeit nevienam iet strādāt. Jau noslēdzu darba līgumu, pēc tam prasa atsauksmes, kuras ir labas, tad izziņu par nesodāmību, kuras nav. Un tad vēl gribēja, lai iesniedzu izziņu par savu visu kredītvēsturi u.tt., kura uzskatu ir konfidenciāla un trešajai personai nevēlos iesniegt. Tā kā nojauta bija un lauzu darba līgumu. Un tad vēl šeit ieraudzīju atsauksmes. Labi, ka neuzsāku, bija nojauta!

Ja Janis Dambis 07.08.2019

Ieteikums šiem diviem atlaistajiem alkoholiķiem beigt strādāt pie interneta atsauksmēm, bet pameklēt savai 9. klašu izglītibai un izcilajām datorprasmēm ;))) darbu kādā lielākā uzņēmumā, kas dāsni atalgos šos izcilos speciālitus;))))

Ac acisunausis 09.10.2019

Uz kādu vakanci gājāt?

Po POLO200 18.08.2019

Ja palasīsi komentāru, tad sapratīsi, ka nemaz neuzsāku strādāt un atteicu dēļ visādām muļķīgām prasībām! Un man ir juridiskā izglītība :) Ārpakalpojumu kantoris!

Ja Janis Dambis 29.08.2019

Cerams, ka kāds tomēr tevi beidzot pieņems jebkādā darbā ar visu tavu pamatskolas juridisko izglītību, citādi tak nabaga speciālists caurām dienam sēž benzīntanku ēstuvēs pie free wi fi ar sausu baranku un nesparot kāpēc no 3 līniju ieraksta CV neviena lielā kompānija neatzvana. Ieteikums, uz darba interviju nenākt tomēr nonēsātos netīros treniņtērpos, tikt galā ar saviem ntajiem ātro aizņēmumu un citiem kredītiem. Kā arī nebrīnīties ja tomēr darbā par autovadītaju nekur neņem, tikai tāpēc ka iepriekš aizurets par braukšanu dzērumā.. lai izdodas druksu pieaugt prātiņā un gados..

Ne Ne pa tēmu 21.12.2019

Un kāpēc tad pieņemiet darbā slaistus un alkoholiķus ar 9 klašu izglītību?

Ne Ne pa tēmu 21.12.2019

Vēl var pievienot- kārtējais darba devējs,kuram grūti atrast darbiniekus,tāpēc arī te taisnojās...Darba devēj vai Jums neliekas,ja tik daudz sūdzību par Jums,tad problēma varbūt tomēr ir Jūsu uzņēmumā?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes