www.sudzibas.lv Jobcenter Krāpšana, maldināšana

AtrisinātaJobcenter Sia - Krāpšana, maldināšana

Noslēdzām līgumu par darbiekārtošanu Nīderlandē Bmw autoaksesuāri. 3.Janvārī 2016.gada izbraukšana it kā,bet jau ir 1.Marts 2016.gada un pa 2.mēneši nekādu izbraukšanu nav tik blondā A.Jevdekimova ja tā pareizi viņu sauc stāsta visādas pasakas, ka nevar izbraukt jo, darba neesot,darba devējs kavējās u.t.t Vai ir kāds kas vēl gaida uz šo vakanci un braucienu,ja ir atbildat velētos dzirdēt ko citiem stāsta. Pacietība jau izsīkusi liekas tantēm gals bus ja ne darba vai naudas atpakaļ nebūs 180 EUR.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta autors7123 01.03.2016

Autors7123 apstiprināja, ka šī ir nepatiesa INFORMĀCIJA par šo aģentūru, un atvainojas par sagādātajām neērtībām aģentūrai.

J janis369 18.04.2016

Nekad šai sievietei neuzticaties, viņa piedāvās iespēju aizbraukt uz ārzemēm pastrādāt, bet labākajā gadījumā jūs nonāksiet elles katlā kur vajadzēs strādāt pa12h bez pārtraukuma, dzīvosiet bez interneta, aukstumā, netīrībā kaut kur laukos. Alga būs vismaz 2reizes mazāka nekā vajadzētu būt. Esmu visu šo izbaudījis, NEKAD, NEKAD!! neiedomājaties doties caur Jobcenter ja jums ir kaut neliela pašcieņa palikusi. Ja vēl dzirdiet vārdu Normunds kurš jums sagaidīs galā, tad gatavojaties visam šim. Sākumā arī gribējās braukt uz BMW aksesuāriem, bet labi ka neizbraucu, jo tā ir tikai ievilināšana.

N Nu-Ta 20.04.2016

Sveiki! Piekritu janis369. Mus sutija uz Vacijas pilsetu, stradat galas kombinata. Sakas ar to ka aizveda uz citu pilsetu....Lai gan tads kombinats bija gan. Pirmais ko dzirejam izkapjot no businja- "o, svaiga galja atbrauca..."
Staspnieks- Normudz uzreiz bridinaja, nopietnu seju, ka visu ko jus dzirdejat ofisa, nav taisniba....Viss ir daudz smagak un grutak... Businjs vel nav aibraucis, varat braukt majas. Tas bija pirmas musu 10 min izkapjot no businja..
Isak sakot, darbs bija, bet verga cienigs. Strunts ka 10 stundas, 6 dienas ned., tas man pat mudinaja tur brauk, bet par visu valda poli. No 1000 cilvekiem-1 vacietis (boss) Protams, mes pret poliem esam tas pats kas vini pret mums..Vienigais Tu latvieti esi pret 200 poliem apkart-salidzinajuma... Fascineja, ka izradas darbs ko darju bija "vieglais", tapec dazkart tiec uz toleti un cigareti 1x pa 10 stundam...Ginesa rekorda cienigai pacietibai jabut ;)
Visbeidzot "zemenite" jums..... dazviet jasadzivo at tarakaniem.. ;)
Domajiet pasi ko darit. Es noturejos 2 ned, lai daudzi laidas prom pec 1-3 nostradatam mainjam.

J Jelena Rjazanova 09.08.2016

http://tvplay.skaties.lv/parraides/degpunkta 16:23

J Jelena Rjazanova 12.08.2016

Labdien, mīļie līdzcilvēki, lūdzu Jūs visus atsaukties, kuri ir cietuši no darbā iekārtošanas firmas Jobcentrs, par nekvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu, lūdzu sazināties ar mani Fk, Draugos.

J Jelena Rjazanova 05.10.2016

JOBCENTOR сейчас переименовали в NEXT EMPLOYMENT и номер телефона поменяли, только голос тот-же отвечает и адрес остался прежний.