www.sudzibas.lv Jobcenter Iespējama krāpšana

Sia Jobcenter - Iespējama krāpšana

Sveiki, es domāju, ka neesmu vienīgais, kurš ir, teiksim tā piečakarēts no šīs firmas.
Iemaksāju 180eiro par darbā iekārtošanu Vācijā, izbraukšana tika pārlika vairākkārt aizbildinoties ar neatrastu dzīvesvietu, vai to, ka darba devējs nav uz vietas, līdz man tas apnika un sāku meklēt par šo aģentūru ko vairāk, uzgāju ne pārāk glaimojošas atsauksmes, dažas labotas, dažas nē.
Tagad uzsākšu tiesāšanos, lai atgūtu savu iemaksāto naudu.
Vēlējos, lai atsaucās tie, kuri ir cietuši no tādas pašas rīcības no konkrētās firmas.

Man ir ierakstītas sarunas ar šiem darbiniekiem, kur viņi sola darbu, bet neko vairāk nesaka. Domāju, ja atsauksies vēl kādi, tad kautko varēs arī panākt.
Negribās vēl pazaudēt to pēdējo cerību.

K Klient 22 08.04.2016

Никуда не уедите. Новая схема Jobcenter. Берем деньги, находим 1000 причин чтобы ждали. Потом прячемся,не отвечаем на телефоны.

K Klient 22 08.04.2016

Одна контора: SIA Jobcenter - Personalservice Lettland
Merķeļa 11, 4. stāvs, 407. kab., Rīgā ( ieeja no pagalma puses ).

11.04.2016

Iestāde,kas atbildīga par to,ka šī aģentūra joprojām eksistē ir Valsts darba inspekcija -

Konsultācijas klātienē:

Rīgā, Kr.Valdemāra ielā 38 k-1, 1.stāvā, rindas kārtībā

Pirmdien no plkst. 8.00 līdz 18.00.
No otrdienas līdz ceturtdienai no plkst. 8.00 līdz 17.00.
Piektdien no plkst. 8.00 līdz 14.30.

Konsultatīvie tālruņi: 67186522, 67186523

TĀPĒC AICINU NEKLUSĒT VISUS CIETUŠOS UN DARĪT ZINĀMU PAR ALEKSANDRINAS JEVDOKIMOVAS,UN SIA JOBCENTER KRĀPNIECISKAJĀM DARBĪBĀM UN BEZATBILDĪGO ATTIEKSMI PRET KLIENTIEM.JO TIKAI KOPĪGIEM SPĒKIEM MUMS IZDOSIES TO APTURĒT.

J Jelena Rjazanova 31.08.2016

Nodarbinātības valsts aģentūra 2016.gada 22.augustā apturēja JOBCENTRAM izsniegtās licences darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanai darbību uz laiku nepilnību un neatbilstību normatīvo aktu prasībām novēršanai.