www.sudzibas.lv WFNL Krāpšana

SIA WFNL - Krāpšana

Šī pagaidu darbus Nīderlandē piedāvājošā firma nodarbojas ar klaju krāpniecību un vergu vervēšanu. Santa, kura Merķeļa ielas ofisā sēž un ievilina cilvēkus vergu biznesā uz Nīderlandi ir krāpniece un mele. Pirmkārt, darbu viņa nevis piedāvā, bet tikai nosūta cilvēkus nu jau citai firmai Westflex Nīderlandē, kura tad nedod darbu, bet atvelk nereālu naudu par dzīvošanu bijušajā hotelī Westland. Un protams, ka daļa naudas aiziet Rīgas ofisam, lai uzturētu trekno krāpnieci Santu. Te atbraukušie latvieši sēž nedēļām bez darba, nodzeras un lieto narkotikas. Otrkārt- ne ceļš ne darbs uz Nīderlandi nav bezmaksas- jo par to otrā galā atvelk dubultā no algas, ja vien tāda būs. Mana meita tur bija un tas bija šoks. un, jā-angļu valoda tur nav jāzina, jo runā tur tikai poliski.

Atbilde no ES789 Pārstāvja atbilde 13.05.2016

Labdien anonīmā Pele1233.

Ja Jūs būtu erudītāka, tad pārliecinātos nva.gov.lv mājas lapā, ka mūsu uzņēmuma nosaukums ir Westflex Riga, kas ir Nīderlandes uzņēmuma Westflex B.V filiāle Latvijā.

No Jūsu uzrakstā īsti nevar saprast konkrētu faktu vai pretenziju.
1. Kur tieši izpaužas krāpniecība?

Minētā darbiniece Santa ir personāla atlases speciālists, kuras pienākumos ietilpst ievākt darbinieka datus un tos nosūtīt uz Nīderlandes biroju.
Jūsu minētā "nereālā" nauda par dzīvošanu Westland viesnīcā - 91 eur, ir atrunāta jau Rīgas birojā un norādīta informācijas bukletā, kas tiek izsniegta uz rokas topošajam darbiniekam.
Ja Jūs braucot uz sezonālu darbu strādāt pie ražas, nesaprotat risku,- ka stundas var svārstīties un ir atkarīgas no ražās apjoma, tad mums ir ļoti žēl, ka nepiepildījām Jūsu ekspektācijas.
Ceļa izdevumi, kas arī tiek atrunāti jau Rīgā ir 100 eur, kurus uzņēmums kreditē (ved Jūs uz parāda) un atvelk no pirmās algas. Cik konkrēti no jums atvilka? Lūdzu miniet savā sūdzībā kādus precīzus faktus un skaitļus.

Vai tomēr būtu pareizāk atnākt klātienē un visu izrunāt, nevis vienpersoniski "izlikt žulti" internetā.

Ar cieņu,

WFNL (Westflex Riga) administrācija