L Ledija 14.05.2013

Ничего хорошего сказать о них не могу. Мой сын уехал через них в Голландию, обещали "сладкие" условия", а на деле всё оказалось совсем иначе. Пришлось ему ещё деньги высылать, чтоб он мог домой вернуться.

W winer19 05.07.2013

bet visp var braukt, nebus appisiens?

S skg34 20.07.2013

Caur doto firmu aizbrauca mans paziņa - Gala rezultātā netika izpildīti solījumi un naudu, arī, līdz galam neizmaksāja!!! Nožēlojams krāpnieku kantoris ar kuru neiesaku kontaktēties!

S sunrises198924 09.04.2015

Es jau vairākus gadus strādāju ārzemēs un visādi brīnumi bija gadījušies.Tagad jau kādu laiku no Nīderlandes wijco firmas, esam atgriezušies Latvijā.Un mums īstenībā, ir mērķis doties uz wfnl firmu.Wijco firmā biju kopā strādājusi ar vienu pazīstamu latvieti.Viņa draugs jau kā vairākus gadus strādā tajā caur wfnl firmu.Īpaši pie tomātiem, cilvēks ir ticis.Laba samaksa.Nevienas sūdzības.Viss kā jābūt.Vienīgi, ja caur to firmu, dodot vienu no darbiem, kurus viņi var piedāvāt, nebūtu tik liela samaksa, kuru viņi nespēj solīt.

V vulkaans 14.04.2015

Mes ar sievu aizbraucam uz holandi caur wfnl uz westflex kur ir gan pukes gan tomati utt ...jabrauka pa entajam siltumnicam dzivoshanu atsutja smukas bildeds pa epastu kur aptuveni dziivosim nu viiss izklausijas tiri jauki un izkatjas bet aizbrauccot uz turieni kompanjai galigi pie kajas kados apstaklos parim jadzivo, dzivoshana briesmiga ieveda kautkada maja kur atverot durvis visas iztabinas aiznjemtas, apenes metajas pa gridu, pudeles alus pa sturiem - riktiga cukukuts un teikts bij ka ieskha nepipe ! bet sheit mes pazvanijam uz ofisu, ka tur kur mus izlaida visas iztabas aiznjemtas. panema atbraucca pa vsiam iztabam gaja pipedami pelnus pa grdu birdinaadami - panjema izdomaja kur ko likt, bet nu musu iiztaba isteniibaa bija sitting rooms pardalits ar vienkarshu regipsa plaksni un ieliktas durvis ieskha.. istaba vecs kamins kursh pilns ar zirnekljiem un vejsh gaudo.. gultas atsevishkas, katra vienvietiigaa, nevar stumt kopa savadak sods, paartiku ieksha nest nevar savadak sods, jasezh piie galda kur piipee ..tu tur ediisi un kads cits tew blakus viienakrsi puutiis sejaa duumus, un veel tie duumi iet iekshaa istabaa, tada sajuuta ka tu dzivotu kurilkaa nevis maaja.. maaja vnk smird peec atejas..fuuj .. higienas nekadas, podam vaki salauzti, wc strada tikai 2 stava, lejas stava podaa nav udens, dusha vispar nezini ka ieiet, normala dushas uzgalja vietaa (sietinja) ir nolauzts caurules gals.. pa maju kadi 3 pelnutrauki, virtuve, un 2 sittingaa pie tv un uz edamgalda. interneta tur nav, par ko tew tapat naudu nems nost, jo liguma jau bus teikts, ka vinsh tur ir .. un pat to murgu tu maksasi 91 eur nedeeljaa! kaut kas viniem nepatiks - sods, no 20-500 eur no katra. cilveki zina kaa uzvaariities!
nu ja kadam patik est kur kads piipe un dzivot tada vieta kur riiktiga netiriba -tad var braukt, bet nu mums ka parim ta bij briesmiga vieta tad jau laikam darba devej ar tapatas dzivo, ja jau nau kauns lasit ieksha precetu pari tada maja.. kaut gan nav brinums, ofisa jau ari pashi piipee visu laiku un nedoma par tiem kas nepipe nemaz.. tu kamer paraksti liigumu, tikmeer tew turpat barinsh tadu ofisa cilveku sez un piipee blakus

p.s. - taas bildes ir jau PEEC ''UBORKAS''

V vulkaans 14.04.2015