Reitings Internets

Latvijas Grilētāju apvienība
Ēd un sporto
Skidka.lv
25%

Skype - Draudi + Melo savā sūdzībā!!!!

Draudi + Melo savā sūdzībā!!!! Tā tad viņš ir te uzrakstijis sūdzību bet ir melojis kad es draudu rekur bilde:

DATUVE - viens riktigs murgs

nesaprotu vienu, kas musu valsti notiek, mes-labi nee, bet vieni otri ir tik debili ka vinji neko citu nemaak ka tikai rupji sakot apd*****t citus viens uzdot jautajumu tiek pazemots, otrs grib pardot mantu tiek izlamats, cits grib ko nopirkt-tadus neiredzam, ta ir latvijas tauta sitada stulba demogogija ko izrada sitie rupekli, ka piemeram sis http://datuve.lv/forums/76753/Perku_DDRII_2GB/ vins velas iegadaties datorlietu bet tadu ogri nepazist vai negrib par to neko dzirdet, brinos ka tadu portal,u atlauj tureet vispar. kadas ir jusu idejas par to?

C chnapijs 23.05.2014

baltikom - internet

Очень плохой.

T tybik 13.05.2014

Gold Line International - Lielaka komisija

Ņem 5% lai nosutīt uz PayPal un pēc tam + komisija lai nosutīt uz bankas kontu. Apmeram sanak tā kā nopelniju 100$, bet uz bankas kontu saņemu 93$. Zaudeju 7$ ((

M mr.guru 05.05.2014

Ed. Abrazej - provda

Procitav otricatelnie viskazivanija ob Eduarde Abrazee hocu podelitsja vpecatlenijami o nem.Obscajas s Eduardom ja stala lucse ponimat duhovnij mir, stala smotret na mir drugimi glazami. Eduard ocen tonkij , duhovnij celovek, ocen objazatelnij i otvetstvennij, cto kasaetsja delovih i prosto celoveceskih otnosenij. Vse bi bili takimi. Jevgenija.

E Eugenia 29.04.2014
Komentāri 2 Internets

Draugiem.lv - Vēstuļu apvienošana!

Kurš idiots ir izdomājis ka es gribu visiem kuriem es tagad aizsūtīju vēstules lai tās būtu kopīgā sarakstē nevis atsevišķi katram un vēl bez iespējas katram atsevišķi to izdarīt iepriekš bija labāk!

A Andy911 20.04.2014

Draugiem.lv - Izdeesa profilu

Iveidjoju profilu paaris dienas atpakalj. SHODIEN NEARU IEIEt! JAu uzrakstiju administracijai. BEt pats fakts, teeree man laiku. Ja atpkala neizveidos profilu arii atrakstiishu.

www.boomtime.lv - aizskaroša attieksme, vienaldzība

aizskaroša attieksme, vienaldzība Boomtime.lv administrācija neatbild uz vēstulēm, nepaskaidro radušos situāciju, daļēji veic vai arī dažreiz neveic pilnīgi nekādu JAUTĀJUMU SADAĻAS filtrāciju. Portāla lietotāji var uzdot aizskarošus un bezjēdzīgus jautājumus par atsevišķām cilvēka ķermeņa daļām, vai arī apsmiet un aizskart cilvēku. Daudzi tiek apmuļķoti reģistrācijas brīdī - samaksā reģistrācijas maksu, bet nevar ieiet portālā. Boomtime.lv nebloķē vecus lietotāju profilus, ko jau nelieto vairākus gadus, tādējādi radot lielu...

portāla lietotāji - Internets

Прелюдия =)))..... Да мне сегодня нечем заняться и я решила от этого почитать нашу стену плача! Обычно делаю это исключительно ради фана и не оставляю комментав! Но как то сегодня попёрло! Дорогие вы наши жалобцы обиженные и обделённые, искатели справедливости в нашем жестоком мире=) Это сарказм! Из всего прочитанного! Нифиг жаловаться если сами лошите! Как можно писать жалобы на зубоврачебную клинику если заведомо решил делать зубы дешевле и бес чека! - вывод скупой платит дважды трижды и ещё...

Portāls www.latvija.lv - Nevar atvērt iestādes sūtīto vēstuli

Nevar atvērt iestādes sūtīto vēstuli Nekādā gadījumā neizmantojiet portālu www.latvija.lv vēstuļu sūtīšanai uz valsts vai pašvaldības iestādēm! Jo - atbildes vēstuli no iestādes nebūs iespējams atvērt!! Pirms mēneša uzrakstīju ziņojumu kādai valsts iestādei, izmantojot minēto portālu. Identificējos, izmantojot bankas internetbanku, jo man nav e-paraksta iespējas. Pirmkārt, portāls www.latvija.lv nekur, nevienā vietā klientu iepriekš nebrīdina, ka rakstīt tekstu būs atļauts tikai pāris minūtes!! Rezultātā mani pirmie mēģinājumi...

M Medniece 28.03.2014
Komentāri 4 Internets

SIA INBOX - MUDAKI

NEKADAA GADIJUMAAA NEIZMANTOJIET INBOXU PAR SAVU SPONSORU VAI VIETU KUR REKLAMETIES..VAI KADAA CITAA NOLUUKAA... ZINIET KAPEC.... JO TUR STRADAA CILVEKI BEZ SMADZENEM,KURIEM PAR VISU UN VISIEM IR POFIGS PIEMERAM-ja tu gribesi kaadu nosudzet rakstot uz vinu palidzibas e-pastu...tad vari ari palidzibu nesanemt.... vini pat neparuupesies lai nosuudzetais profils tiktu sleegts... vini drizak pasutis tevi dirst nekaa izdaris ko labu.... Labak ir pasam uz savu roku riikoties nekaa paljauties uz kautkadiem MUDAKIEM..

Inbox.lv - ADMINI KROPLJI

Taatad viss saaakas ar to ka... es glaabu cilvekus no Inbox dating (iepazisanas) sadalas.. no kraapniekiem.... kas piedavaa TIPA savas bildes un video... taisiju Anti Profilus lai cilveki neiekriit slazdos.. Visus tos kraapnieku profila linkus sutiju adminiem.. dazus jau protams dzeesa.. Bet tad viniem iestaajas GALIGS POHUJS NAHUJS.... suutiju linkus bet viniem tak pohujs... nakamaa dienaa paradijas atkal tie pasi profili ar tiem pasiem epastiem.. Un te vienu dienu inbox likvideja manu...

AtrisinātaBaltcom - Apstridet ligumu

Apstridet ligumu Kur var griezties lai apstridet ligumu? Iireeju dziivokli kur bija teikts var izmantog tikai baltcomu, bet vinji strada negodigi.. ligums tads it kaa no vinjiem millionu panemu uz paradu. ligumu man iegruda darbinieks.. mana muljkjiba ka nelasiju uzmanigi,tagad gribu atteikties,izlasiju ligumu un nu esmu shoka! Neko nenemu no vinjiem ne ruteri ne vel ko, bet 2 gadus man jamaksa vai ari milzigas soda sankcijas! Ir tachu iestades kas nemas ar negodigiem ligumiem!

Aleksejs - Krapsana

Gribu pabridinat cilveus par krapsanu. Ta saucamais darba devejs vacija Aleksejs krapj cilvekus, saliek sludinajumus, cilveki sazvanas ar vinu, vins ta citigi visu izstasta cik forsi cik labi tur vacija ar darbiem, labi nopelnit var. Piedava darbu , dzivesvietu, bet, par to dzivesvietu jamaksa esot latvija, jamaksa pa pastu uz vaciju. pec tam neliekas ne zinas par cilveku. Istais krapnieks, neticiet vinam, un neuzkeraties uz vina piedavajumiem.

R riziks 23.03.2014

precos.lv - precos.lv

Gribu informēt par portālu Precos.lv Forumā - topošā līgaviņa jautāja pieredzi par konkrētiem galda klājējiem, es godīgi atbildēju, kāda bija mana pieredze - tā nebija pozitīva. Nākamajā dienā Precos.lv redaktors man e-pasta precizē mana komentāra patiesumu, bet komentārs tiek tomēr dzēsts un atstāti komentāri ar pozitīvo pieredzi, kā arī redaktors pat nepaskaidro, kāpēc komentārs tiek izdzēsts. Portāls Precos.lv viss tiek mākslīgi izskaistināts ar pozitīviem komentārim, bet negatīvā pieredze tiek steidzami dzēsta.

S sanulis 19.03.2014

AtrisinātaBaltcom - Soda sankcijas

Soda sankcijas Ja poljzujusj ix uslugami uzhe 2 goda no menjala mesto zhiteljstva i taskala ix za soboj... Oni predlozhili besplatnie podkljuchenie no ja dolzhna poljzovatdja ix uslugoj 2 goda, ja nedovoljna ix kompaniej i pereplachivaju slishkom dorogo ja xochu otkazatsja preflagaju im zaplatitj eto 14 evro za podkljuchenie a oni naschitivajut mne shtrafnie sankcii... Toljko za besplatnoe podkljuchenie js im teperj dolzhna? Eto zhe absurd! Zachem mne platitj beshennie denjgi kompsnie kotoraja rabotaet...

SIA "Domnus", www.domnus.lv, 50103638451 - SIA "Domnus", www.domnus.lv, 50103638451

Labdien, vēlējos dalīties ar manu SIA Domnus pieredzi. Uzņēmuma vadītājs ir ļoti jauns, neapdomīgs un dažreiz tiekoties, šķiet, psihiski nelīdzsvarots cilvēks. Kā arī, uzņēmums, ir vairākas reizes piespiedis ar savu muldēšanu, termiņu mājas lapas izstrādei pagarināt un tā jau tas norit veselu gadu. Attiecīgi, ņēmu grožus un gāju citur, jo šāda neadekvāta rīcība nav normāla un ne tuvi lietišķa. Neiesaku ar šo uzņēmumu sadarboties, jo uzskatu viņus visus par jauniem krāpniekiem, kas sola izdarīt to, ko paši nespēj paveikt.

Neoline - Slikta interneta pieejamība

Neonline - Neticēju atsauksmēm, pieteicos. Man nepieciešams internets no rītiem un vakariem praktiski tikai, bet tad arī viņš nav. Atteicos no pakalpojuma, tagad piestādīja rēķinu ar soda procentiem. Redzu, ka neesmu vienīgā kurai nav šajos laikos internets. Viņi laikam pelna šādiem negodīgiem paņēmieniem. Ja Jums ir problēmas ar internetu tad rakstiet to rakstiski lai Jums būtu pierādīju par to, ka ir problēmas, jo savādāk nekā nevarēsiet pierādījumi.

J JuditeIP 18.02.2014

Kirstīne Garbovska - Krāpniece

Šī persona, pat nezinu kāda vārda saukt, maina savu vārdu tik bieži un izkrāpj naudu no cilvēkiem Kristīne Garbovska viņa bija sākumā Samanta Lasmane, so nomainija kad tika izkrapta nauda Un uz so brīdi ir pieņemusivārdu Kristīne Lasmane, kas liek domāt, ka istais vārdsviņas arī varētu būt bet iesaku no šī cilveka uzmanīties, ja redziet, vai jums raksta, vai jebkāda saskare ar šo personu, iesaku uzmanīties

AtrisinātaRenārs Laicāns - Interneta Krāpnieks

Labdien! Vēlētos, lai izskata sūdzību par Renāru Laicānu par interneta krāpnieku. Viņš piedāvā visādas spēles kuras caur internetu pārdod es samaksāju, bet neko nesaņēmu un tā viņš ir apkrāpis vairākas personas, kā arī paziņas. Varēšu iedot mājas adresi. P.S: Uzmanaties no šī interneta krāpnieka.