Internetveiklas mojo-jojo - Piegādes laiks

Sveiki ,līdz šim biju ļoti labās somās par šo te internetveikalu taču šo reiz pasūtot preci viss itkā labi bij bet nē pirmkārt pazvana no internetveikala sāk runāt kautkada krieviete varteikt nesaprotamā tekstā ar milzu akcentu labi tas vēl nekas saprotu to ka šī saka ka ar pasūtijumu viss kārtībā un atnāks nākošajā dienā ar omniva pakomātu ,es laimīga varēšu preci tik ātri saņemt , a preces kā nav tā nav ,ja vizmaz kāda kļūdza notikusi vai kas tāds uzskatu ka varēja pabrīdināt tā nu paliku bez dāvanas tam cilvēkam kam gribēju dāvināt ,nu labi dzīvosim-redzēsim varbūtrece atnāks bet tas pats iespaids ka pazvana pasaka ka viss kārtībā rīt būs klāt-bet nē nesūta .

D

A atvars 23.03.2015

Droši vien galvēnā tava doma bija, ka pardevēja bija krieviete, ja būtu latviete, sūdzības nebūtu

GoodMan 23.03.2015

Спасибо. Буду знать, что есть такой магазин и буду туда обращаться. А от тупых колхозных баб ни один магазин не застрахован.

V VarenaaTejkana 23.03.2015

Nu tad tev vajadzēja uzreiz zvanīt un teikt :Labdien, esmu rasiste, runāšu tikai ar Latviešu tautas pārstaviem...