www.sudzibas.lv Suncore Bloķēts e - pastus ignorē un telefonu arī mani nobloķēja

AtrisinātaSuncore - Bloķēts e - pastus ignorē un telefonu arī mani nobloķēja

Sveicināti, nekad neesmu šeit reģistrējies un nekad necerēju reģistrēties, bet sanāca tā, ka izmantoju SIA "SUNCORE" sms risinājumus un man netika izmaksāta 4 mēnešu iegūta nauda ap 75 Euro. Sazinoties ar viņiem skype tiku bloķēts e-pastus ignorē un telefonu arī mani nobloķēja. Agrāk viss bija kārtībā, bet tagad Jānis Blaus ir palicis par Justin Beaber iedomīgu kopiju, kurš lidinās pa mākoņiem. Neejat pie viņiem viņi apčakarēs Jūs, jo runāju ar citu projektu īpašniekiem tie arī nav saņēmuši izmaksas, bet klusē un ciešās vienīgi man šodien tika bloķēts suncore konts.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 05.09.2017

Uzņēmuma Suncore pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

M Maksis20 15.09.2015

Un ko man teikt? tev 75EUR man 1400EUR