www.sudzibas.lv Suncore Neizmaksā uzkrāto naudu un ignorē

AtrisinātaSuncore - Neizmaksā uzkrāto naudu un ignorē

Neiesaku izmantot SIA "SUNCORE" piedāvātos SMS risinājumus, ja vien Jūs vēlaties, lai Jūsu nopelnītā projekta nauda ir kāda cita cilvēka. Stāsts pavisam vienkārš, izmantoju šī komersanta pakalpojumus kopš viņa atvēršanas Jānis Blaus ( īpašnieks ) bija ļoti laipns un pretīmnākošs. Izmaksas bija vienmēr laicīgi, bet tagad neesmu saņēmis izmaksas par pēdējiem 3 mēnešiem. Kā rezultāta centos noskaidrot no Jāņa kas par problēmu, bet skype jau tieku ignorēts veselus 2 mēnešus, līdz pat beigās nonācu pie tā kad esmu bloķēts. E-pastā arī atbildes nav. Savukāŗt tālruņa numurs nekur nav norādīts, līdz ar ko nevaru piezvanīt. Līguma nav līdz ar ko es neko nevaru izdarīt :( !.. Tāpēc brīdinu Jūs visus neejat pie viņa izmantot pakalpojumus.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 05.09.2017

Uzņēmuma Suncore pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

S Suncore SIA 07.05.2013

Sveiks Smiley,

Mums ir lūgums Tev - norādi precīzus savus datus šeit, vārdu, uzvārdu, lietotāja ID vai lietotājvārdu. Arī epasts derēs. Savādāk neizskatās šī sūdzība pilnīgi ne pēc kā. Situācijas kad esi ticis ignorēts uz epastu vai skype, nav iespējama ja vien pats neesi pārkāpis kādas primārās pieklājības normas, pretējā gadījumā - ja esi bijis rupjš, nepieklājīgs - tad gan banu var saņemt, kas ir tikai pašsaprotami. Izmaksas profiliem notiek automātiski, iespēja ka neesi saņēmis līgumā norādītajā laikā - nav iespējama, visticamāk Tu neesi sapratis kā darbojas sistēma. Iesaku Tev apmeklēt sadaļu "Izmaksu Grafiks", kas katram profilā tagad pieejama, tajā automātiski tiks veikti aprēķini un aptuvenais izmaksu laiks tiks arī norādīts.

Šajā portālā mēs diskusijas neturpināsim dēļ tā, ka līdz šim ievietotās sūdzības ir bijušas nepamatoti apmelojumi no anonīmām personām, lūdzu raksti uz mūsu epastu, jeb arī vari izmantot "Atsauksmes, Ieteikumi" vai arī iesniegt "Sūdzību" mūsu pašu portālā no sava lietotāja profila. Lieki gan teikt, ka neesi to līdz šim izdarījis.