www.sudzibas.lv Suncore Sia "Suncore" Krāpšana

AtrisinātaSuncore - Sia "Suncore" Krāpšana

Mazliet pastāstīšu par Sia "Suncore" īpašnieku [Jānis Blaus] un pēdējo mēnešu darbībām no uzņēmuma puses. To daļēji var uzskatīt par krāpšanu... Daudzi, jeb 90% no Sia "Suncore" lietotājiem pēdējo mēnešu laikā ir pārliecinājušies, par šī cilvēka attieksmi un arī par to, ka baumas par krāpnieciskiem darījumiem ir patiesas. Lai gan Jānis visās sūdzībās ļoti cenšas panākt to, lai visi ticētu viņa sacītajam, šoreiz viņš pierāda pretējo. Kopš uzņēmuma atvēršanas jau tika apkrāpts cilvēks. Tas bija "Līdzīpašnieks" šim uzņēmumam, vārdu un uzvārdu gan nemācešu precizēt, bet daudzi to zin un var galvot, ka tā tas ir bijis. Viņš nekaunīgi patrieca otru īpašnieku, apgalvojot, ka visa projekta īpašnieks un autors ir viņš, jo protams visa reģistrācija, un pārējais ir reģistrēts tieši uz Jāņa Blausa vārda. Arī šobrīd pēc pāris gadu pārtraukuma, Jānis laikam saprot, ka no mazo projektu sms ienākumiem neizdzīvosi, tādēļ bez jebkādas sirdsapziņas neizmaksā ieturēto naudu projekta īpašniekiem, kuriem tas pienākas. Šobrīd manā informācijā ir četri cietušie, kuri nebaidas stāstīt par to, ka ir tikuši apkrāpti, runājot tieši par sms pakalpojumu izmantošanu.
1. Lietotājs "j*****" izmaksai pienākas 11.28Ls, kurus nav saņēmis jau kopš janvāra.
2. Lietotājs S***** izmaksai pienākas 29.19Ls, kurus nav sa''nemis jau kopš decembra.
3. Lietotājs P***** izmaksai no suncore pienākas 18Ls, kurus nav saņēmis kopš novembra. Tātad šie ir tikai daži no cietušajiem, kurus viņš ir cūciski apkrāpis. Pašam taisnojoties viņš norāda, ka abieži neuzturas "Skaipā" un tādēļ lūgums visiem rakstīt uz e-pastu. Bet ko tas dod - pilnībā neko. Ignorēti vienalga tiek visi, kas vēlas saņemt izmaksas. Turpretī tie, kas vēlas izvēlēties viņa pakalpojumus, tiem laipni tiek atbildēts un pat palīdzēts ar uzstādīšanu. Jūs pat iedomāties nevarat, kāda ir situācija šajā "uzņēmumā" ja reiz man no maz zināma cilvēku klāsta jau ir zināmi 3 stabili, bet 1 apšaubāms gadijums, kuros viņš ir apkrāpis šos jauniešus. Arī daudziem nav noslēpums, ka Jānis piedāvā IT pakalpojumus, jeb programmēšanas pakalpojumus. Arī šeit ir dzirdēti vairāki gadijumi. Tas pats www.goldcraft.lv projekts pie Jāņa pasūtija dizaina griešanu + skripta izveidi. Tika samaksāti, jeb iemaksāti 90Ls, palika vēl 60 ko maksāt, bet protams ko šī projekta īpašnieks ieguva? Ignorēšanu un cūcisku izturēšanos, līdz beidzot nauda tik atgriezta atpakaļ pēc vairāku mēnešu gaidīšanas un ignorēšanas. Un arī šis nav vienīgais gadijums. Jānis šobrīd piedāvā arī serveru kastes, jeb "dedicated" serveru īri. Cenas ir diezgan iespaidīgas, savā ziņā lētas pat ļoti. Bet diemžēl vairāk papētot kas īsti notiek, tad patiesība ir tāda, ka šīs kastes atrodas francijā, par to apkārt netiek kladzināts, jo iedomājaties, kas notiks, ja es kā projekta īpašnieks uzzināšu, ka mani serveri atrodas kaut kur francijā un reāli Jānis nav īstais īpašnieks...
Suncore dedicated serveri un to cenas - http://suncore.lv/dedicated/
Īstās cenas no uzņēmuma, kurš izīrē šis kastes - http://www.kimsufi.com/fr/
Pēc šī arī varat spriest par to, ka viņš maldina cilvēkus stāstot, ka viss ir viņa, viss ir tik skaisti u.t.t.

Jānis arī nekaunīgi nomelno visus konkurentus. Sākot ar hostingiem, kopš sāka "savas" kastes izīrēt, beidzot ar citiem sms pakalpojuma sniedzējiem. Šoreiz precīzi neminēšu par ko iet runa, jo tad atkal viņš atvainosies visiem savu konkurentu vārdā, ka šī sūdzība nāk no konkurentiem utml. Nē, šī sūdzība nāk no cilvēka, ar kuru Tev ir bijusi darīšana, bet esmu ticis maigi sakot "uzmests". Tad nu viņš rupji saukā visus spēļu servera hostingus par mēsliem, par pagrīdēm, datucentri esot pagrabi un vēl sazin kādas lietas. Par sms pakalpojuma sniedzējiem viņš protams saka, ka visi esot krāpnieki. Ņemsim par piemēru senāk eksistējošo "Techpoint" jā, viņi arī, kā šobrīd Jānis neizmaksāja naudu un pazuda. Jānis šo "Techpoint" salīdzina ar Sia "Airtel" un nomelno viņus līdz nelabumam. Kaut gan tieši pretēji - Par airtel neviens nav sūdzējies, par suncore sūdzības līst, kā lietus.

Tad veltījums Jānim - Izmaksā visiem naudiņu un droši pamet šo interneta pasauli. Tev šeit vairs nav ko meklēt, ja reiz šādi manipulē ar cilvēkiem.
Visiem nākotnes projekta īpašniekiem - Izvēlies uzmanīgi, kur hostē savus spēļu serverus, un kādus sms veikala pakalpojumus izmanto. Šis tiešām nav tas labākais risinājums.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 05.09.2017

Uzņēmuma Suncore pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

V

C chiks 13.03.2013

japieregistrejas saja tenku lapele lai ieviestu skaidribu!! =d

Nemuldi nu viestur, izmantoju vinu servisus jau gadu, viss ir vislabakaja kartiba. mani draugi ari izmanto... Nekad nekas nav kavejies..atbalsta dienests ir draudzigs un uz epastiem esmu sanemis atbildes stundas laika dazreiz pat naktiss... ja tu uzvedisies kaa losis un rakstisi viviem rupji, tad preti negaidi ka tev galvinju glaudis.. tas tak logiski...

Uzradi savu vardu, konkretus lietotajus kam kaut kas nav izmaksats, savadak tak redzams ka gribat mest akmenus dzekiem zem riteniem. skauz ka siem veicas? =dddd tu labak energiju ko tere rakstot seit sudzibas panem un izmanto pamacoties no viniem apnemibu tikt gala i ar konkurentiem i tadiem ka tu

Reinis

V Viestursss 13.03.2013

Nu patiesībā, tad skatos esi pats Jāņa supports "Edgars" vai kāds tam klaunam vārds. Teikšu godīgi, ja esi tas pats, tad Tev nav kauna runāt par sevi tik jauki un patīkami? Suncore tehniskais atbalsts ir tuvu nullei. Viņam kaut ko uzprasīt par pašiem serveriem, kaut ko saistībā ar lagiem, hostingu, vai ko citu, viņš ļoti stipri aprausies pie katra nākamā komentāra. Tādēļ droši varu teikt, Tu te pasakas vien stāsti. Es esmu pie Jāni izmantojis sms pakalpojumus, protams atzīšos - Viesturs nav mans īstais vārds, un segvārdu arī neatklāšu, tikai tādēļ, ka nevēlos viņa debīlos komentārus saņemt skaipā, kā arī nicinājumu un cita veida necieņas izrādīšanu. Tad nu priecē tas, ka Jānis šodien daļai lietotāju izmaksāja naudu, par ko esmu ļoti pārsteigts, laima ievējoja manu pirmspēdējo teikumu, tiešām priecē :)
Es nevēlos atklāt arī lietotājus, kuri tika apkrāpti, par tiem Jānis gan jau pats zina.
Un "Reini" es esmu pārliecināts, ka Tu pat savā mazajā prātiņā nevari iedomāties, cik iespaidīga projekta īpašnieks es esmu, tādēļ šo ieteikumu ar "panem un izmanto pamacoties no viniem apnemibu tikt gala i ar konkurentiem i tadiem ka tu " vari novēlēt pašam Jānim, lai viņš pacenšas izmaksāt naudiņu :)

Y YoYo 14.03.2013

Man kā lietotājam no malas izskatās, ka Viestursss zin ko runā!
Te jau tiek runāts detalizētāk, tātad neizskatās pēc klasiskās sūdzības alā Jānis uz mani ne tā paskatījās... tātad krāns un krāpnieks!
Tā diametrāli pretējā atbilde, ka viss ir tik skaisti, ka pat naktīs Jānis nepaguris atbild uz vēstulēm nemaz nepārliecina!
Vēl jo vairāk, ka šī nebūt nav vienīgā sūdzība par Suncore. Protams nevar izslēgt, ka visu šo sūdzību autors var būt viens konkrēts cilvēks, kam ir kāds personīgs "zobs", bet teiciens: 1 pagale nedeg, joprojām ir dzīvs!

C chiko1 14.03.2013

atkal jauns profils jataisa nevaru paroli seit atjaunot...

yoyo es ari varu skaisti sarakstit par kadu cilveku kas man nepatik. kurs ta to nevar.. es atnacu pateikt tikai ka ira, kas viss ir ok un neviens netiek krapts.. uzreiz jau man piedeve ka stradaju pie viniem =dd es gan domaju ka soreiz ta bus viena pagale.. tak visas tajas sudzibas visi sudzetaji anonomi.. tur vel janis, gan tas otrs calis no suncore ludza lai norada kaut kadu noradi kas tad tas sudzibas licejs ira, bet ne - sitie visi meginas kost ka vien var, bet tikai ne savu vardu nenoradis.. davai viestur uzraksti tos apkraptos te.. saliec vinu ID numurus un skype vai epastu.. pats viniem pajautasu ka tad ira.. palugsu ari janim iekomentet =dd man besi sitadi sikie mudaki.. pasi savarijusi sudus un pec tam sprega forumos..tas pa tevi viestur

C chiko1 14.03.2013

runajot vel pa pagalem.. yoyo es ari saregistresos te daudz ar dazadiem vardiem un par tevi rakstisu ka esi mani apzadzis.. =dd te tak pat epasts nav japstiprina...varu 100 kontus sataisit un no katra pateikt kaut ko =dd

Nu redzi chiko1 tu vari to darīt, bet ir viens liels bet:
Lai uzrakstītu, ka es (kā tu saki) esmu apzadzis tev nepieciešams:
1)Mans īstais vārds!
2)Tev jāzin mana uzņēmuma nosaukums!
3)Tev jāzin kādā sfērā šis uzņēmums darbojas!
Tā bezpersoniski tu vari šeit uzrakstī par mani tikai tā:
"YoYo ir krāns viņš man nozaga xx Latus!
Un ko tālāk... nekādas konkrētības!
Es nezinu kā tev, bet man jau šāds: "es ari saregistresos te daudz ar dazadiem vardiem..." Tavs apgalvojums šķiet pilnīgi absurds, lai turpinātu kaut ko konstruktīvi diskutēt!
Es neesmu tik slims vai datoratkarīgs, lai te sēdētu ar n-tajiem sareģistrētiem nikiem un pats ar sevi runātos!
Ja tu tā dari tavas problēmas!
Man šeit ir tikai 1 niks (šis) un NEKAD nebūs vairāk!
Es šeit vēl neesmu ielicis nevienu sūdzību, jo visas lietas esmu spējis risināt paša spēkiem un realitātē nevis internetā!

To chiko1:
Un vēl ir tak jābūt kaut kādam reālam iemeslam, lai cilvēks par citu (piedevām vēl svešu) cilvēku rakstītu sliktas lietas!
Tur ir kaut kam jābūt apakšā!
Neizslēdzu, ka tā ir prasta konkurentu nomelnošana, bet kā jau teicu nekas nenotiek tāpat!

C chiko1 14.03.2013

es jau tagad nebruku tev virsu .. atvaino.. tikai pateicu visparigi ka ta ari te var darit, bet to tu noteikti pats labi saproti )) protams ka butu vajadzigs i vards i nosaukums, bet ja tu butu persona ko es pazitu un pret ko man butu antipatijas tak saprotams ka si tenku lapele ir ideala vieta lai cilvekam nodaritu launumu.. sava veida slims tu esi gan - redzot cik daudz laika te pavadi komentejot sudzibas.. tas nau isti normali.. ) cilveks strada uztaisa savu biznesu.. visiem nekad nevares izpatikt un ienaidniekus vares dabut uz katra sola un ir stulbi ka ir sitadas te lapas kur ari godigi cilveki var ciest del mudakiem ka sis viesturs... ne nu gan jau ka janis ir kadreiz kaut kada veida aizvainojis vinu tas tak ir skaidrs.. bet stipri saubos ka krapsanas tur notiek.. es jau teicu izmantoju gadu.. viss ir ok.. divi comi ar izmanto saka tikai to labako.. vot i tapec neticu

To chiko1:
A man darbs tāds, ka dienā daudz esmu pie datora un varu mierīgi paralēli pasērfot arī šeit!
Ir interesanti palasīt ar kādām tik nejēdzībām cilvēkiem nākas saskarties.
Teikums no tava pēdējā komentāra:"bet ja tu butu persona ko es pazitu un pret ko man butu antipatijas tak saprotams ka si tenku lapele ir ideala vieta lai cilvekam nodaritu launumu.. "
Tu esi ļoti vājš cilvēks, ja tev šāds problēmas risinājums škiet pieņemams!!!
Pat ja es tev nepatīku - nu pasaki man to acīs ... nožēlojami!

V Viestursss 14.03.2013

@Chiko1

Redzi nu. Es pat bez īpašas domāšanas atklāju to, ka esi SIA "Suncore" "Tehniskais atbalsts" - Kādēļ to lieku pēdiņās? Jo Tu tiešām nedz māki atbildēt uz jautājumiem, par kuriem interesējas klients, nedz arī gramatiski pareizi uzrakstīt šeit atbildi manai sūdzībai. Mani palūdza šie klienti lai nepubliskoju viņa vārdus, uzvārdus, skype un e-pastus. Viens vienīgs cilvēks, kuru šeit atļaušos pieminēt ir "Steew^" - šis lietotājs, pie Jāņa Blausa pasūtīja lapas izstrādi, summa bija ja nemaldos 150Ls, pirmie 60Ls tika samaksāti uzreiz, palika samaksāt atlikušos 90Ls. Mēnešiem ilgi, tiešām mēnešiem ilgi Jānis ignorēja šo lietotāju un nemaz nebija sācis lapas izstrādi. Šis "Steew" rakstīja Tev skaipā, lai noskaidrotu, kur pie velna ir pazudis Jānis, kādēļ viņam neatbild uz e-pastiem un skaipā, kamēr citiem atbild. Tu ar paceltu galvu (skats no manām acīm) teici, ka viss tiek skaidrots un kārtots, Jānis tulīt lapu būs pabeidzis, viss notiek, viņš man nekad nemelotu un tā līdz pasakas beigām. Kas bija patiesībā? Bija tā, ka Jānis vēl mēnesi neko neatbildēja un beigās pēc sūdzības un strīdiem wam.lv portālā, atguva naudu un tika patriekts no suncore.lv portāla, par to, ka nevēlas lai tiek apkrāpts. Vēlies vēl vienu gadijumu? Es teicu jau sūdzības sākumā, ka neesmu nekāds konkurents, vai tieši man uz Jāni ir naids un tā tālāk. Es saku godīgi - Es vēlos, lai Jānis vairs nevienu neapkrāpj, jo katrs ir ieguldījis pūles savā projektā, lai nopelnītu tos pašus 15Ls vai katrs ir cītīgi strādājis, lai sakrātu 150Ls un lai samaksātu par lapas izstrādi, bet Jānis šos visus cilvēkus uzskata par sūdiem, jo viņiem tak nepieder tāda "iespaidīga" kompānija, kā SIA "Suncore".

Es esmu šeit reģistrējis tikai vienu profilu. Un ievācot visu iespējamo informāciju norādu precīzu informāciju par Jāņa gājieniem un krāpnieciskiem darijumiem. Šī nav apmelošana, jo man tas nav vajadzīgs, bet es vēlos, lai cilvēki padomā pirms dodas izvēlēties kādu no sms pakalpojuma sniedzējiem.

C chiko1 14.03.2013

yoyo atkal tu mani nesaprati..

viesturss... neesmu nekads tehniskais atbalsts izmantoju so servisu savam mu projekam.. es biju lasijis to forumu.. tas pats steew tak bija vainigs pie ta parpratuma =ddd mazais tinis tak nesaprot pats ko runa..menesiem ilga ignoresana tur izradijas ka janvari janis nebija pieejams par ko ari visus bija pabridinajis.. =dd tev skaitas kad cilveks vinam pasaka ka bus kavesanas un beigas atvainojas un atgriez iemaksato ta ir krapsana?? partrauc mest cilvekam akmenus ja esi par glevu lai nosauktu savu vardu vai to vardus kas ir apkrapti... lielais aizsatavis un taisnibas cinitajs atradies..mesls siks tu esi.. =dd tak saaprotams ka esi visu izdomajis... tas pats steew kurs ir tik drausmigi apkrapts izmanto jana softu bez atlaujas un pret ta noteikumiem.. ..pasties pats vina weblapa.. tadiem durakiem vajadzetu ne tikai naudu atnemt bet ari internetu atslegt..

D DeuX 15.03.2013

Izdomājiet jau ko jaunu, jo tiešām nelabi metās lasot šo fufeli. Nepilna jeb daļēja informācija ir dezinformācija, kuru var traktēt kā apmelošanu, nomelnošanu utt un tā joprojām. Nav konkrētu argumentu jeb faktu, nerunājot par cietušajām personām, to datiem un cita. Vienkārši tukša skaņa. Jā un vel, ar resselrošanu nodarboties nav aizliegts un savu cenu politiku uzstādīt arī. Kas attiecas uz tiem dažiem "cietušajiem", noteikti paši bijuši vainīgi, ja nemācēja komunicēt, parādīt savu pozīciju kā arī vispār sadarboties, izmantojot kaut minimālas jeb elementāras ētikas un tolerances normas.

Secinājums, "Какой привет такой ответ".

M Misionars 15.03.2013

Es kā viens no steamed.lv administrātoriem pasūtīju lapas izveidi pie Jāņa Blausa, beigās saņēmu atpakaļ ''sūdu'' pa 190 Ls es saņēmu nevis to ko Jāņa kungs bīja solījis, bet gan lapu kurā ir ipb skripti un uz vairākiem pārlūkiem rāda nekorekti iekodētu. Kad sāku Jāņa kungam prasīt atpakaļ naudu, jo darbs bīja nekvaletatīvs un netika izpildīts līdz galam saņēmu ignore skype, beigās pat block un manis uzkrātā SMS nauda 75 Ls arī netika izmaksāti. e-pastiem ignorē un pasta sūtījumiem arī. Tāpēc atmetu ar roku, jo nebīja noslēgts līgums. Pakonsultējoties ar citiem programmetājiem saņēmu atbildi kad reāli tādu lapu ar gatavajiem IPB skriptiem izmaksā maksimums 40 Ls un esmu apkrāpts kā mazs bērns, jo skripti ar visiem caurumiem ir ņemti no google.lv.

Izrādās kad Jānis Blaus pats nekodē, bet gan caur http://www.freelancer.com/ meklē programmētājus kas to izdarīs par zemāko cenu, un kad viņam sāk braukt augumā tad viņš pazūd kā maziņš bēbītis kaktā raud.

Suncore SMS skriptus arī ir veidojuši citi programmētāji, jo 1 to var saprast pēc struktūras un esmu runājis ar tiem programmētājiem viņi strādā http://www.freelancer.com/ un suncore par saviem skriptiem samaksājis 30 Ls.

Jā protams kad hostingi ir sūdi, jo suncore skriptos iekš java ir iestrādāts post un get funkcījas līdz ar ko jānis caur saviem SMS skriptiem var piekļūt Jūsu visu webfailiem un izbojāt visu novelt vainu uz hostingu. Bet hostings šajā gadījumā nav vainīgs.

Suncore.lv mājaslapas dizains ir internetā lejupielādēts bezmaksas google pameklējāt wordpres theames un atradīsiet.

No klientu naudām Jānis Blaus iedzīvojās un mēnesī iegūst vairākus 100 ls kā arī izvairās no nodokļu maksāšanas un informācijas iesniegšanas vid.

Neesmu pirmais un pēdējais kuru viņš apkrāpj. Tāpēc neiesaku izmantot viņa pagrīdes sūda SMS risinājumus, kaut vai par faktu ņemsim to kad suncore pamatkapitāls ir 1 ls un viņa dati atrodās uz francījas serveriem, līdz ar ko LR ekspertīze neko nepierādīs.

D DeuX 19.03.2013

Misionars, tu gadījuma neesi ielīdis ari viņa apenes? Ar katru reizi Jūsu stāsti sasniedz nu jau gandrīz bestsellerus.

K krapulis 19.03.2013

Deux, ja nemaldos tu esi Daniels no valmieras kuram ir problēmas ar orentā*ij* laikam bla biks*s ko piemirsis esi

D DeuX 28.03.2013

Krapulis, esmu no Liepājas ja kas un ar manu orientāciju te nav nekāda sakara, ja komentē, tad pēc būtības. Galvenais ir tas, ko es personīgu pats zinu par Jāni un viņa darbību.

R Rigi 17.03.2015

Esmu suncore klients un viņš man pārada jau 4 mēnešus, kopa 1500EUR... grasos iet uz policiju un rakstit sūdzibu, velak izlikšu te savu sudzibu ar visam bildem, parskatu, pieradijumus ka ta ir, lai cilveki nebutu apkrapti ka es...