Suncore.lv - Krāpšana

[29.01.2016 12:59:41] Nhost.lv Supports: Sveiks,kādēļ liki sūdzību par suncore.lv? Mums ir tiesības tagad Tev domēnu atslēgt! Sūdzības.lv moderatori rakstīja teica,ka esot sūdzība uz pārbaudi aizsūtīts no Tevis,ka fear.lv domēns netika laicīgi pieslēgts (Netika laicīgi pieslēgts,jo mainījas īpašnieki,kā jau teicu) Un esi uzrakstījis arī savu skpye,lai sazināš ar Tevi? :? Mums ir tiesības domēnu atslēģt vai arī pieprasīt par sūdzību 5e maksu,lai neatslēgtu domēnu lūdzū šādā jautājumā sazinies ar mani pa talruni 24806639 :) Gaidu kontaktu ar mani!
[29.01.2016 13:36:03] Killa`Gramm: wtf kādu sūdzību
[29.01.2016 13:37:23] Nhost.lv Supports: sudzibas.lv sazinies pa talruni 24806639 vēl nav apstiprināts,bet drizumā tiks apstiprināts,ja mums nesanāks moderātorus pierunāt
[29.01.2016 13:38:11] Killa`Gramm: atsūtat manu sūdzību linku kuru esmu rakstijis
[29.01.2016 13:38:20] Killa`Gramm: es neko neesmu nekur rakstijis.
[29.01.2016 13:39:07] Nhost.lv Supports: Tu izlasīji sms? Sūdzība vēl nav apstiprināta,drizumā tiks apstiprināta un domēns tiks atslēģts!
[29.01.2016 13:40:08] Killa`Gramm: Kas tā par lietu to kad neko neizdaru un domenu atsēdz?
[29.01.2016 13:40:34] *** Пропущенные звонки от Nhost.lv Supports ***
[29.01.2016 13:40:49] Nhost.lv Supports: Bet kādēl tad ir pieraktīts,ka tieši tavs domēns tika pieslēģts pēc pāris dienām un tavs niks killagramma un skpye? :?
[29.01.2016 13:41:38] Killa`Gramm: a kāda problema ar domenu vispār?
[29.01.2016 13:42:32] Nhost.lv Supports: No tava projekta fear.lv ir ielikta sūdzība tāpēc tiks atslēgts un suncore konts bloķēts kā jau teicu sazinies par talruni ar galveno,tad varbūt kaut ko sarunāši nemāku teikt! 24806639
[29.01.2016 13:42:55] Killa`Gramm: man nav telefona tur jau tā lieta
[29.01.2016 13:43:16] Killa`Gramm: un wtf ja kāds piereģistrējas ar manu niku un ieliek manu skype
[29.01.2016 13:43:26] Killa`Gramm: un uzraksta kko , par to domenu atsledz?
[29.01.2016 13:43:52] Killa`Gramm: pasakat lai ip parbauda no kura rakstija sudzibu
[29.01.2016 13:44:16] Nhost.lv Supports: Diemžēl mums ir tiesības atslēgt un bloķē suncore kontu! :)
[29.01.2016 13:46:28] Killa`Gramm: wtf nu samaksāju par domenu un man viņu atslēdz?
[29.01.2016 13:46:48] Killa`Gramm: kur ir pierādijumi kad tas es biju?
[29.01.2016 14:56:47] Nhost.lv Supports: Tad šodien nevari pārskaitīt? :?
[29.01.2016 14:59:42] Nhost.lv Supports: ja pārskaiti bankas konts Tev ir līdz 15.30 tad ir ok,ja nē sc konts bloķēts un domēns atslēģts!
[29.01.2016 15:30:49] Killa`Gramm: man pateica kad jums nav tiesības dēļ kkā tāda atslēgt
[29.01.2016 16:36:16] Nhost.lv Supports: Mums ir tiesibas,jo ievietoji sudzibu paris h laika tiks.atslegts un sc konts blokets
[29.01.2016 17:25:43] Nhost.lv Supports: Tev nauda tiks atskaitita atpakal uz paypal tuvakas dienas un sc konts tiks blokets ka ari domens atslegts

Ingus

Nauda tā arī netika atskaitīta atpakaļ.

Harold 04.02.2016

Koroče? Kurš te sūdzas? Neko nevar saprast.

N nhostlv 04.02.2016

Nauda netika atskaitita atpakal tikai tadel,ka veljoprojam neesi sazinajies pa talruni un ka jau teicam,par sudzibam,ko liec nepatiesi Tu gremde tikai sevi diemzel mazais! :)

N nhostlv 04.02.2016

Ka ari Tev tika dota iespeja,bet Tu to palaidi garam,tadel nesudzies nepatiesi mazais,viss Tev skaidri tika paskaidrots,ja nevari panemt vecaku vai drauga telefonu un pazvanit tad nav musu vaina,bet atceries,ka par apmelosanu mums ir visas tiesibas rakstit iesniegumu talak,par apvainosanu nepatiesi un Tu zini ar ko tas var beigties!

sia suncore 04.02.2016

nhost.lv skype nav nekāds support sia suncore.Mums ir tikai pagaidām e-pasts [slēpt]@suncore.lv
Ja kādi jautājumi rakstāt e-pstos, sekojiet info www.suncore.lv un socialajos tiklos

ytteroy 04.02.2016

Pasaulē ir tikai viens cilvēks, kurš raksta šādā stilā. Ka tik neizrādās, ka aiz nhost skype stāv tas pats krish.

W wwww1w 19.02.2016

Krāpnieku kantoris kuri negrib izmaksāt naudu, vienam zināmam cilvēkam vairākus mēnešus atsakāties izmaksāt pāri pa 100 eur, jo neesot tur mēnesī 14eur pienākuši klāt utt.. Slēgt jūsu kantori vajadzētu bļāviens!!!
Un tas nav vienīgais stāsts, cik zinu īpašnieks tā tikai piesavinās svešu naudu.. Nepietiek ar procentiem kurus iegūsti?

"wtf kādu sūdzību" same

M muuse 04.02.2016

Kas tas par murgu vispār?
1) Kā par sūdzības uzrakstīšanu var kaut-ko atslēgt un prasīt naudu! Nopietni? Vai līgumā ir tāds punkts?
2) Kā firma var sazināties ar klientu tādā sarunas stilā? Un vēl draudēt? Mazais? Nopietni? :D
3) Autor! Šodien pat noteikti sazinies ar patērētāju tiesību aizsardzības centru! Viņi ar lielāko prieku palīdzēs atrisināt šo problēmu! Jo šis ir vēl kaut kas neredzēts!

sia suncore 04.02.2016

Ātrākais veids, kā ar mums sazināties ir rakstot uz [slēpt]@suncore.lv

J John Johnson 05.02.2016

Мда... разве не ясно, что это просто какой-то мошенник разводит на деньги.... никакого отношения к хост компании он не имеет.

S Sandis Neimanis 05.02.2016

Problēma bija tur kad es kādu laiciņu rakstiju uz e-pastu suncore , tur gaidiju un nedēļu neatbildēja , atradu skype ar nosaukumu suncore.lv , tur arī rakstiju , pēc tam teica lai uzrakstu uz to nhost skype , es gaidiju kamēr pieslēgs domenu kādas 3 dienas, tad man pateica kad 24-36 stundu laikā būs pieslēgts un tā arī bija , es no sākuma jau domāju kad kaut kāds fake , pēc tam kad viņi teica kad domenu atslēgs , mājaslapa vairs nestrādāja.

2 2016merk 06.02.2016

Lūk tā arī ir, ka meklē kontaktus sazin kur. Ir konkrēti oficiāli firmas dati un kontakti, tad tur arī raksti. Ja neatbild, pagaidi un pēc trim darba dienām raksti atkārtoti, vēlams CC pielikt citu savu e mailu,ja nu Tev vnk nevar atsūtīt atbildi uz to mailu.
Nē, ņem un meklē sazin kur kaut ko. Nu tak jādomā ar galvu...

V Vecmilgravis Osis. 07.02.2016

Tieši bija doma pieslēgties suncore taisīt projektus, bet tagad sapratu ka tādu sūda nevar ne centu ielikt. Zaudē klientus, arī citiem ieteikšu atteikties un nelietot šo sūdu

sia suncore 07.02.2016

Pierādījumi ir tev

2 2016merk 07.02.2016

Kādus projektus??? No kurienes Tev tie klienti???
Smieklīgi nav ?

sia suncore 19.02.2016

yeteroy es aiz ta skype nestavu, nesmu stāvējis

X xyzzz2 17.05.2016

Jau vismaz 6 gadus es to vien dzirdu kā ik pa laikam uznirstošas sūdzības par šo kantori. Tā vien šķiet, ka viņu galvenais mērķis ir nekas cits kā izkrāpt no nepilngadīgām personām naudu, jo tieši tā ir tā auditorija, kura neies un necīnīsies par savu taisnību, pat ja tiks apkrāpti vairākkārtīgi.

Ja cītīgāk pameklēsiet informāciju tādās valsts iestāžu mājas lapās (kas būtu jādara katram, pirms iesaistīties kādās mutiska rakstura attiecībās ar apšaubāmiem uzņēmumiem), kā: vid.gov.lv, vestnesis.lv, kā arī uzmetīsiet aci firmas īpašnieku profiliem sociālajos tīklos, uzreiz sapratīsiet, ka darīšana jums ir ar ilglaicīgiem nodokļu nemaksātājiem (nodokļu parāds lielāks par 8500 eur), bijušajiem zekiem (cietumniekiem) un narkomāniem, no kuriem lielākā daļa pat vēl nav sasniegusi 30 gadu vecumu.

Manās acīs tā firma ir nevis firma, bet narkomānu pritons, kas cenšās biedēt bērnus, liekot viņiem domāt, ka ir kaut kādas tur nebūt autoritātes.