www.sudzibas.lv Suncore Neadekvāta Rīcība!

AtrisinātaSuncore - Neadekvāta Rīcība!

Vēlos jums pastāstīt par savu problēmu. Sia Suncore Jānis Blaus. Tīša prāt ignorē klientus bloķē viņus un neapkalpo viņus ja viņš tā vēlas pats! Man nervi vairs neizturēja un es uz viņu izlamājos par to, ka viņš nepilda savas saistības! 2 Dienas gaidu atbildi tgd jau 3. Es viņam uzrakstu vai jau nic.lv ir Iesniegts par domēna pārņemšanu manā pārvaldībā no cita lietotāja. Atbildes nekādas. Beidzot kad aizsvilos viņš parādās pasaka, un jūtas aizvainots! Bloķē mani skype un vēl pasaka par šo attieksmi tu tiec aizbīdīts rindas galā! Kas tas par uzņēmumu kas rīkojas ar klientiem kā vēlas un kā iegribas. Man citi lietotāji ir arī teikuši daudz ko nepatīkamu par šo hostingu. Bet izrādās, ka tīri tā arī ir bijusi taisnība. Vairāk jau uztraucos par domēnu, jo viņš atrodas suncore.lv pārziņā un nebrīnos arī, ja Sia suncore īpašnieks piesavinasies šo domēnu ļaunprātīgi!Jo par domēnu nēsmu saņēmis nekādu ziņu.Vai lieta iet uz priekšu vai vienkārši viņš patvaķīgi neko nedara. Es jums iesaku neizvēlēties šo hostingu un viņa pakalpojumus!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 08.09.2017

Uzņēmuma Suncore pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

S Suncore SIA 16.07.2015

Tu tiki bloķēts no privāta skype, nevis suncore. Tev tika paskaidrots, ka šis process aizņems 2 - 3 dienas, mūsu saistības tika izpildītas. Kā arī tavi izteikumi "Sadot pa galvu", vai tie pārējie - noteikti nepalīdzēs mūsu komunikācijā. :) Tagad mēs vēlēsimies Tevi satikt un saņemt parakstītu iesniegumu domēna pārrakstīšanai. Saziņai izmanto [slēpt]@suncore.lv - atsūti lūdzu savu kontaktinformāciju un vienosimies par laiku, kad varēsi atbraukt pie mums nokārtot šo lietu.

R Redženalds Eiduks 16.07.2015

Kāds tur iesniegums? Cik saprotu šī lieta notiek, bez kautkādiem iesniegumiem no Jusu hostinga Ar pacilātu galvu iešu prom! Kpc man būtu jāraksta kautkāds iesniegums izsmiekls! Saprastu, ja es vēlētos kādam domēnu pārakstīt! šādi es uzskatu suncore īpašnieks vienmēr mēģina izsprukt.Jo lasīju iepriekšējās sūdzības par šo iestādi. Mēģina izlīst vai nu kas būtu teikts. Tava firma un tu pats esi krāpnieks! Un 1 reizi ar ko tādu saskaros!