www.sudzibas.lv Suncore Suncore apkrapj cilvekus

AtrisinātaSuncore - Suncore apkrapj cilvekus

Neizmantojiet suncore pakalpojumus. īpašnieks Jānis Blaus, viņš ir apkrāpis neskaitāmi daudz cilvēkus! Es viņam samaksāju naudu par dizaina griešanu un funkcijam, viņš man naudu neatdeva un dizianu ari nepabeidza. Viņš ivisem atbild skype, bet tiem kuriem ir parada, vai ir apčakarejis tiem neatbild. Ir zināmi vairāki gadijumi, kad tieši dizaina izstrādē Jānis nav atdevis ne klientam naudu ne šo kodu, vai dizianu.

Uzmantities.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 05.09.2017

Uzņēmuma Suncore pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

V

K kings 28.01.2013

Man arī ir bījusi līdzīga situācīja tikai mans dizainu viņš ir pārdevis citam projektam uz ierakstītām vēstulēm viņs arī neatbild.

S Suncore SIA 01.02.2013

Viestur, interesanti gan - kas Tu esi. Pēdējā gada laikā pie manis neviens Viesturs nav pasūtījis nevienu pakalpojumu. Pilna apmēra samaksu par darbu pirms tas ir izdarīts nekad neņemu, jauniem(vēl neiepazītiem) klientiem ir jāveic ~30% priekšapmaksa. Ja kādu apstākļu dēļ norunāto darbu neizdodas veikt, - iemaksātā nauda tiek atgriezta atpakaļ. Ja sanāk kavēt termiņus - vienmēr vienojos ar klientu par abpusēji izdevīgiem nosacījumiem.

Situācija kad tiek notirgots kāds klienta dizains ir klaji absurda.

Par spīti šim nepatiesajam apmelojumam, ja abi neesat bijuši spējīgi uzrakstīt man epastu, lai noskaidrotu pārpratumu, tad aicinu to darīt tagad - [slēpt]@suncore.lv un atrisināsim nesaskaņas.

Jānis Blaus

P Party 04.02.2013

Tu jau mums neatbildi uz saviem e-pastiem jēga rakstīt, krāpnieks tevi vaidzētu visu priekšā vienkārsi nopēŗt, jo nav kauna pēc krāpšanās vēl nākt un mazgāties kauns kauns Jančukiņ, laikam tomēr tev nemaz nav kauna. Pērienu tev vaig !

I ivvy 04.02.2013

Palasot vairākus komentārus sūdzības.lv portālā, varētu šķist Suncore, SIA ir nevainības iemiesojums, bet tie, kuri raksta sūdzības ir ar šizofrēniju slimi cilvēki, kuri visu laiku melo un kuri izdomā to, kā it kā nemaz nav. Man kā psiholoģijas maģistrei ir interesanti lasīt, kā Blausa kungs cenšas sevi attaisnot lielākajā daļā šeit izteikto apsūdzību. Un tomēr, vairākas sūdzības, pēc teksta spriežot, ir izdomājums, bet lielākā daļa ir piepušķota patiesība. Kā tad patiesībā ir?

O origanos 04.02.2013

Cik varu pateikt no pieredzes rupjš un nekulturāls cilvēks. Ļoti agresīvs un rupjš pret saviem klientiem

S Suncore SIA 04.02.2013

Joprojām gaidu kādas liecības par cienīto komentētāju identitātēm, interesanti ka arī tiesu izpildītājs kas http://www.sudzibas.lv/suncore-sia-c26077.html komentēja arī šeit, šķiet ka ir pazīstams ar mani un manām darbībām personiski un pat speciāli reģistrējās tikai dēļ manis. Parakstaties lūdzu zem saviem komentāriem. vairāk šajā diskusijā neiesaistīšos kamēr sūdzības iesniedzēji nenorādīs savus vārdus un/vai jebkādus identifikatorus, kas varētu kaut vismazākajā veidā norādīt kura persona veic šos apmelojumus. paldies!