Reitings Internets

Ēd un sporto
Skidka.lv
25%

Vadims - Krāpniecība

Informācija visiem tulkotājiem. Neiesaistieties darījumos ar personu, kas uzdodas par Vadimu , jo šis cilvēks palūdz veikt tulkojumu (pārsvarā saistītu ar IT tehnoloģijām), bet par to nesamaksā. Acīmredzot viņam tā ir ierasta prakse - sameklēt internetā kādu tulkotāju no krievu valodas uz latviešu, izmantot viņa pakalpojumus un tad gluži vienkārši "uzmest".

M marsietis 05.01.2013

Privati - sudzibas

ar kadam tiesibam jus publicejat personu datus.cik zinu ta ir personu datu zadziba un par to draud sods

S sausmonis 04.01.2013

times.lv - servera nemirstība

servera nemirstība times.lv šķiet ir miris, savācis pekeles un aizbraucis mājās, tik serveri aizmirsuši izslēgt :) Jau šķiet kādu gadu cenšos pieslēgties serverim, lai labotu informāciju savā mājaslapā - neveiksmīgi. Domāju ka nav tad nav - dzēsīšu ārā, bet figu! Izdzēst nav iespējams un uz e-pastiem neviens neatbild!!! Ideāli. Kāds zin ko varētu darīt lietas labā? Vēl bez uzvārda maiņas :)

B Bekons 04.01.2013

TELE-2 - Pateicība

Pateicība Laimīgu Jauno gadu visiem! Gribētu pateikties TELE-2 kolektīvam par ideālu interneta nodrošinājumu visā svētku periodā!Novēlu veiksmi un izturību!

IZZI - Lielākie krāpnieki

Pārvācos uz jaunu dzīvesvietu. Protams uzreiz sāka nākt no visādiem interneta un televīzijas uzņēmumiem aģenti, lai gan zināju, ka ar izzi ir nenormālas problēmas vienalga man piedāvāja tik lieliskus nosacījumus, ka piekritu un noslēdzu līgumu. Protams aktuālākais man bija ar pārvākšanos nosacījums, jo neplānoju ilgi dzīvot īrētajā dzīvoklī, uz ko man aģents piesolīja, ja taisos dzīvot Rīgā tad jebkur Rīgā varēšu viņu pakalpojumus ņemt līdzi. Kad jau pienāca laiks pārvākties, protams viņi savu...

Skype - Frenksphp

Sveiki,šeit būs sūdzība par skype lietotāju : frenksphp - šīs cilvēks apčakarē cilvēkus uz hostingu u.t.t neiesaku pie viņa versties.

F fokujee 18.12.2012

Tele2 - it ka mobilais internets

it ka mobilais internets iesaku tureties pa gabalu no shi mobila interneta,ja vien nevelaties parbaudit savu pacietibu,vai staigat,ka idiots pa istabam meklejot zonas parklajumu.Tas viniem skiet pilnigi normali,kad gandriz pasa Talsu pilsetas centra,nav zonas. sazinajos ar tiem mopsiem,kas par lietu?noskaidrosot un tuvakaja laika sniegsot atbildi,nu jau tas"tuvakais laiks"ir vaiarak neka menesis,atbildes nekadas.vel jau ciesos,bet driz kadam no ta"burviga"kantora,tas modems tiks kaut kur iesprausts.

S subarss 15.12.2012
Komentāri 13 Internets

Krāpniece - apmelo citus izkrapj naudu zog un dzivo uz citu rekiniem

Madara Berzina ir meliga jauniete. Vina ir nekartiga netiriga. Mazgajusies vina laikam ir kadus divus gadus atpakl. Si jauniete dzivo uz citu rekiniem izkrapj naudu un ir parada cilvekiem. Neiesaku jums pities ar so jaunieti jus nozelosiet. Vina dzivo Murjanos. Vinas profesija ir seks par naudu. Ar to vina piepelnas un iztiek no ta. Sadi vina ari apzog cilvekus.

M madars000 06.12.2012

AtrisinātaKrapniece Un Mele - Krāpniece

Everita Bolsteina ir loti meliga jauniete vina pardod sevi pa naudu apzog cilvekus Un ir parada lielas sumas. Bet vinu nokert ir loti gruti. Ja kads zin kur vina atrodas padodat zinu

M madars000 06.12.2012
Komentāri 1 Internets

mobilais internets datorā - šausmīgs sviests....

nejēdzīgi lēns Rīgā kas tad notiek laukos??????????

SIA T.I.L - krāpnieki

UZMANĪBU !!!! Cien. pakalpojuma Sniedzējie, kas sadarbojas ar kūponiem - šajā mājas lapā neko nelieciet, jo šī kontora krāpj, pārdod kūponus, cilvēki apmaksā tos, izmanto kupona aprakstītos pakalpojumus, bet pēc tam pakapojuma sniedzējiem neapmaksā rēķinus, sanāk, ka Meistari visu uztaisa par velti un pēc materiāla vēl nonāk mīnusā. Pati nonācu tāda situācijā, man neapmaksā rēķinu jau 2 nedēļas, uz e-pastu neatbild, telefons visprims neatbildēja un tagad ir atslēgts. Esiet uzmanīgi un modri ar jauniem akcijas portāliem, it īpaši, ja to valdes priekšsēdētājs ir Edžus Balodis.

AtrisinātaSuncore - Riebīga īpašnieka attieksme un Neizmaksā SMS naudu.

Riebīga īpašnieka attieksme un Neizmaksā SMS naudu. Sveicināti, Stāsts ļoti īs un vienkārš. Bīju SIA "SUNCORE" klients. Protams kad viņi mani pārvilināja no cita komersanta bīja solījumi daž ne dažādi. Pievienojoties SIA "SUNCORE" vis bīja kārtība, tikai vienīgi ļoti fascinēja Jāņa Blausa attieksme kāda ta ir pret klientu. Kad paprasīju izmaksas ātrāk kas ir iespējams protams kad viņš ieturēja savu komisījas maksu, bet tur nav tas sāls. Sāls ir tajā kad viņš neveica izmaksa noteiktajos termiņos un man ļoti vaidzēja naudu. Tāpēc nācās pieprasīt...

A alfabits 12.11.2012
Komentāri 17 Internets

inrernets - nav paarklaajums

mums ir leens interneta paarklaajums jo meenesi pat nevar izteeret 1GB bet jaamaksaa par 2GB kad grid noskatities kadu video klipu 3MIN klips jaalaade 40 min TAD PASAKIET PAR KO ES MAKSAJU IZNAAK PARNEKO9YSZE

SWEC - Krapsana

Ни в коем случае не связывайтесь с SIA SWEC, под именем этой фирмы работает мошенник. Ни в коем случае не перечисляйте им деньги. А также будьте осторожны с любой фирмой по адресу - Mazcenu aleja 10—61, Jaunmārupe, Mārupes nov., LV-2166, Latvija. Клиентов данный мошенник ищет на ss.lv.

K Kajs97 06.11.2012
Komentāri 2 Internets

Tele2 - mobilais internets datoram

mobilais internets datoram izskataas ka nereali daudz sudzibu par tele2.pat nav jegas savu rakstit ,jo ta jau simtiem cilveku sudzas par to pasu tele2 internetu datoram ,kas ir zem jebkuras kritikas.visi tele2 darbinieki un bosi sen jau noladeti,gan jau tas viniem kadreiz dzive atgriezisies -iekaset naudu par "nekaadu" pakalpojumu un nepieverst uzmanibu it nevienai sudzibai vai zvanam.vienigais ,ko varu piebilst-TAUTA LUUDZU NENEMIET TELE2 PAKALPOJUMUS,LAUZIET AR VINIEM ESOSHOS LIIGUMUS ,LAI TIE LOPI BANKROTEE ,NEVIS UZDZIVOJAS UZ MUSU REKINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

J jhhhhhh 01.11.2012
Komentāri 1 Internets

Livas - Livas услуги

Livas услуги 26.10.2012 с 2 до 4х дня звонил в тех службу центра ливас из за очередных сбоев в сети или на линии , как они говорят .... ИЗ ЗА ПОГОДНЫХ УСЛОВИЙ , в этот раз мне вобще не удалось туда дозвониться , оставил им свой номер телефона и штук 30 сообщений на телефон... реакции НОЛЬ , пошел в каморку к ляр*е в зепчике , так та тоже окказывается без интернета сидит т понмаете ли не я один такой на этой земле ... сказала что через 20 минут все починят , мастер уже работает :DDDD ХРЕНОВЫЕ МАСТЕРА !...

K ker4ik 26.10.2012

PBA - Pro Betting Agency - Tīrā krāpšana

Pēc informācijas mājaslapā un viņu twitter kontā [slēpt]@BETTING_AGENCY) saka, ka darbojas profesionāļi un piedāvā pirkt likmes par naudu. Izrādās, ka statistiku dzēš, iepriekš ieliktās prognozes maina un rezultātā saka, ka viņiem veiksmīgas ir 70% spēļu. Nevienam neiesaku maksāt viņiem naudu, vēljovairāk - likt viņu piedāvātās likmes. Būsiet tikai mīnusos. Viens no mājaslapas autoriem: Mārcis Ceplevičs

U Uvis_Z 23.10.2012

casino.com - Neticiet Casino brīnumiem

Neticiet vieglai peļņai CASINO.COM, pat it kā ar sistēmu garantētai ruletē. Nav tā. Pārbaudīts personīgi. Sistēma nedarbojas, JO viena krāsa var izkrist neskaitāmas reizes,( man rekords bija 10 pēc kārtas ) ar ko pilnībā pietiek, lai visu laiku dubultojot zaudēsiet jebkādu summu, + vēl ir tāda lieta kā "0", kas var arī izkrist jebkurā mirklī un pēc kārtas. Jā, kaut ko vinnēt tur var, bet ne jau sistemātiski visu laiku augot ciparam. Ja tā būtu, tas bizness nepastāvētu vispār. Pie tam...

A any 25.09.2012
Komentāri 2 Internets

Sexdraugiem.com - Krapj naudu un dzes profilu

Registrejos sexdraugiem.com un saku tur sedet .Uztaisiju sevi par ViP ,protams samaksaju naudu gandriz 3ls, bet Admin mani izdzesa. Teica ka uztaisis mani par ViP ja es minuti dejosu vinja prieksa. Ka var atgut naudu? Caur tiesu vai ka? Principa pec... Nelidiet uz so SEXDRAUGIEM.LV un nekad NEMAKSAIET naudu!! Tagad saprotu ka vinji ta pelna naudu Re musu sarakste, tur viss skaidri rakstits : [18.09.2012 11:47:24] None Nonov: Hi kariwa52! I’d like to add you on Skype. None Nonov [18.09.2012...

K kariwa 19.09.2012
Komentāri 3 Internets

UNREAL.LV - Apčakarē cilvēkus!

Labvakar! Tātad vēlos jums pabrīdināt lai jūs neiesaistītos ar tādu Spēļu portālu kā CS.UNREAL.Lv , jautāsiet kapēc? Jo viņi ir totālie krāpnieki un blēži, vakar vēlējos pasūtīt privāti caur -mar- Admina Acces'u serverī , caur ibanku (kontu) un viņš teica lai atsūtu 10LVL , un man Access'es būšot uz mūža, aizskaitīju naudu , un pēctam mani izmeta no skype, un ignorē! Tātad viņi arī stāsta kad viņiem esot officiāls IPB Forums, bet tās ir tikai muļķības un blēņas. Jau tikko uzrakstīju UZ IPB Atbalstu, lai viņi rīkojas ar UNREAL.LV Ar cieņu, Saldais!

S saldais 13.09.2012