www.sudzibas.lv Tele2 Mobilais Internets

Tele2 - Mobilais Internets

Tele2 mobilais internets ir kaut kas vnk šausmīgs, ko neovēlu pat savam ienaidniekam. TVnet lapa veras vaļā 3-6 minūtes. Tele2 protams viss sistēmā rādās kārtībā un neviens neko nezin. Labi, ka iespēja atteikties ir. Vnk vemt gribās. Varu pievērt acis, ka telefonam regulāri zūd zona, bet nu ikdienā izmantojamais internets ja šitā, ta lai viņi iet uz poda.

N Neitrals 20.07.2013

Mīlais cilvēk, ja Tev gribas iet vemt dari tā :D
Tapec Tele2 piedava 7 dienas testu lai Jus izmeiginatu un saprastu Jums der vai nē. Un iespeja atnest atpakaļ, ja izvelētaja lietošanas vietā nav labs ātrums
Man strada ideali un slikta dūša nemetas

A Aivars Kalns 20.07.2013

Jā, bet problēma ir tā, ka sākumā visu testa režīmu un vēl kādu mazu laiciņu viss ok, bet sāk čakarēties tad kad atgriezšanas laiks beidzies un modēmu var iespraust d... :

S sandris.plavnieks 25.07.2013

Es arī esmu Daugmalē, man Tele2 nets strādā lieliski, iespraudu speciālā rūterī un iet. Jā, zz 1.modems man bija brāķis un bija arī citi gļuki, bet nu jau ap pusgadu viss ir kārtībā