www.sudzibas.lv Livas Līgumsods

Livas - Līgumsods

Gadījās šāda situācija tuvam cilvēkam. Pirms 2 gadiem pieslēdza Livas internetu ar ātrumu uz kādiem 20 mbps (?). Nepilni 2 gadi bija pagājuši, kad janvārī piezvanīja un jautāja (piedāvāja), vai nevēloties ātrāku ( kas nozīmē arī dārgāku) internetu. Cilvēks piekrita. Atnāca meistars un uzlika jaunu kasti, iedeva līgumu parakstīt, kurš, kā abi, sarunāja tiks noslēgts uz nenoteiktu laiku. Cilvēks nepaskatījās, kur kas ieķeksēts (jā, viņa paša vaina) un nu tad bija sekojoša situācija. Janvāra beigās tāpat izlēma, ka atteiksies no LIVAS interneta pavisam un nodeva kasti, vēl par to parakstījās. Nu un tagad, saņemot rēķinu par 130 eiro izrādās, ka ir bijis atzīmēts laiks 24 mēneši (cik ilgi būs pieslēgums) un šis laiks skaitās minimālais pieslēgšanas laiks, pirms kura nedrīkst līgumu no savas puses tāpat vien lauzt.Izvēlēts bija uz 24 mēnešiem, izlasot to punktu iznāk tā - minimālais laiks ir arī maksimālais (ja pēc tam nepagarina). Ka līgumu drīkst lauzt tikai, kad šis laiks ir jau pagājis. Bet tā kā vēl nav 2017. gada janvāris, ir jāmaksā neiztērētā laika Mēneša maksa X 23 mēneši, (nepilni 2 gadi). Internets nav, bet Līgumsods jāsamaksā līdz marta beigām, ja nē, to visu risina caur tiesu. Būtu arī tagad Livas internets, bet bija jāpārbrauc un ārpus Rīgas Livas pakalpojumus nesniedz. Internets vairs nav, bet jāmaksā par to, kas 2 gadus vairs nebūs. Visa kļūda tajā, ka parakstītājs nepaskatījās attiecīgo punktu. Kad bija ''lēnais'' internets, stabili, ka reizi 2 mēnešos uz dažām dienām nebija vispār (viņi kaut ko redz labojuši, bet pabrīdināt par to nevar). Visiem, kas saistīsies ar šo firmu, kas pie tam nesniedz ilgstošus kvalitatīvus pakalpojumus, iesaku veltīt 20 min. līguma izlasīšanai - kāda maksa, cik ilgi, kā pareizi atteikties no pakalpojuma, lai nebūtu līgumsoda.

ilmaars 06.03.2015

Macbeton - zinu, ka pats vainīgs. Tā ir ka paļāvās tikai uz mutiski runāto un neizlasīja visu kā nākas. Bet tāpat stulbi, ka jāmaksā par to, kā nebūs. Vienīgais labums, ka atļāva maksājumu sadalīt pa mēnešiem.

M Mierinsh 10.03.2015

bezjedzigs komentaars jo visam kompanijam ir liigumsoda, vieniigi sheit cilveeks suudzas par to ka neskataas ko paraksts. Taa jau tev var iedot parakstiit baltu lapu sakot ka nekas nebiuus un atnemt maju un visu kas tev ir un tad tu iesi uz biblioteku kur ir bezmaksas internets un rakstiisi sudzibu, ka bija balta lapa, kuru parakstiiji un tagad pats esi ka balta lapa. pashi dara mulkibas un tad sudzas, ka kads cits ir vainigs. es atvainojos bet tas ir pretiigi

L lunards 12.05.2015

Ilmār izskatās, ka esi viens no tiem brāļiem ilmāriem, kuri neko nesaprot, tu sūdzies par savu kļūdu un vēl esi neapmierināts, ka tev uzņēmums nāk pretī. Īsts ILMĀRS

T trakotais 01.06.2015

:D man tuvam cilvēkam :D ja Tu zinatu, kas man vienai pazīstamajai tantei noteik, u vispār no mājas ārā neietu, kautgan arī mājās viskautkas arī viņai notiek :D