www.sudzibas.lv Livas Attieksme pret klientiem

AtrisinātaLivas - Attieksme pret klientiem

Этот интернет не работает с вечера четверга до середины дня понедельника постоянно. По ночам не работает вообще всегда. Они без нашего ведома изменили срок договора продлив его еще на год. Отказаться от них - нереально, они ничего не поясняют как это сделать. Звонишь в их центр обслуживания - не дозвониться. Если дозваниваешься через танцы с бубном - тебе говорят "ой у вас не правильно что-то подключено, вы явно рутер трогали! Мы вам вышлем мастера! " и где же ваш мастер? И где же интернет? В ту же тему - в договоре 10 евро оплата, а счета на 19 евро. За что? За этот интернет которое вообще не работает? В соседнем доме у знакомых та же ситуация.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 28.07.2020

Uzņēmuma Livas pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Latviešu tautas 20.08.2015

LIVAS
Rīga

"На деревню дедушке."(с)
Милочка! Есть много нормальных операторов. В Риге я пользовался МРЕ, в районе сейчас - Балтком...

K kirpičs 26.08.2015

tu ar to pašu muti baltmaizi ēd? Livas ir ļoti labs operators salīdzinot ar baltcom. Man mājā ir pieejami abi un esmu abus arī izmēģinājis un zinu, ka livas ir daudz labāks par batkomu, pie tam, ka balkoms pacēla tarifus tagad un mana kaimiņiene kura ilgi bija viņu klients arī pārgāja pie livas, jo viņi regulāri tā dara un kvalitāte pats atceros viņiem arī nebija tā labākā visu laiku kautkas notika un nekad nebrīdināja savu kārt livas man cik lietoju nekas tāds nav noticis. Tāpēc pirms lej savu žulti der padomāt ar galvu un iemācīties normāli runāt.

Z zoloto999 12.10.2015

Не согласна, пользуюсь услугами интернета и телевидения livas уже не первый год, и цены и качество очень хорошие и при любой проблеме всегда можно дозвониться до операторов.