Tele 2 - Internets

Neņemiet Tele 2, internetu! Es pie Tele 2 paņēmu internetu, un man neviens neko nejautājot, uztaisīja divu gadu līgumu kad rūteris ir uz nomaksu, nevis nomā. Kad aizgāju pie viņiem atteikties viņi man pajautāja 200.00 eiro par līguma laušanu. Es ierosināju kad varētu maksāt tikai pa rūteri, bet viņi nepiekrita, un mazākā samaksa par netu ir 9, eiro mēnesī, tā nu tagad 14, eiro mēnesī atdodu par neko. Tā ir laikam Tele 2 pretīm nākšana cilvēkiem.

B

I Ingus>N 12.03.2015

Noteikti, pats neuzmanības pēc esi uz to visu paraksījies, un otrkārt bez tava paraksta viņi nevar mainīt vai sastādīt līgumu.
Iesaku pirms nākamo reizi paraksti, izlasi, ko tu paraksti.
Un soda nauda par līguma laušanu līgumā ir atrunāts.
Pirms raksti, šeit savus komentārus, iesku pirms tam padomāt vai tiešām tevi ir apkrāpuši, un esi taisnīgi izdarījies šeit publicējot savu sūdzību.

T trakotais 16.03.2015

pats vainīgs un sūdzas

J jaunnais 23.03.2015

k'ada j'ega sudz'eties par savu k'l'udu?