Reitings Interneta pakalpojumi

Pērkam Kopā
Atlants.lv
Kumi.lv

www.ss.lv - Naudas izkrāpšana

Naudas izkrāpšana Tikko saskāros ar klaju naudas izkrāpšanu. Ievietoju sludinājumus par ~ 12 ls. Saņēmu brīdinājumu, ka 1 neatbilstot noteikumiem (nepareizā sadaļā esot). Pieteicos, ka man ir vēl vairāki. Neviens neko neatbildēja, bet visus izdzēsa. Klaja naudas izkrāpšana, pie kam anonīma, domāju, ka tas ir tāds biznesa modelis. Diez, vai īpašnieks par to informēts. Ja tā, tad tas droši vien ir kāds bandītisks tips, kooperatīvu laiku rudiments. Ja Jūs, ss.lv īpašniek šo lasīsiet, nepaslinkojiet ar mani...

www.ss.lv - naudas izkrapšana

naudas izkrapšana Ievietojot sludinājumus, tie tiek nepamatoti izdzesti, jo it kā neatbilst noteikumiem, nauda protams atgriezta netiek. Sazināties ar firmu var tikai caur telefonu 67333317, kur atbild krievvalodiga sieviete, lai rakstot tikai operatoram. Par operatoru ir sajūta, ka beidzis labi ja 2klasi un latviešu valodā mēģina atrast pareizos burtus, līmenis viszemākais.Jāatdzist portals www.ss.lv ir populārs, bet gribētos lai attieksme būtu laipna un izskaidrojoša. Diemžēl firmas vadība ir nesasniedzama, kas arī liecina par krapniecibu un negodīgumu.

www.ss.lv - Podnjali ceni

Podnjali ceni Podnjali ceni na 0.10ls, kogda ceni padajut oni ih podimajut.vot pojavitsa analog ss.lv, i togda budite palec sosat, jesli ne palec togda stota drugoje.

www.ss.lv - Uzmanību! Izkrāpj lietotāju naudu!

Uzmanību! Izkrāpj lietotāju naudu! Uzmanieties! Sludinājumu portāls SS.LV veikli izkrāpj lietotāju naudiņu! Portāla administratori slikti pārzin latviešu valodu, tādēļ iesūtītais teksts var tikt "izbrāķēts" kā neatbilstošs noteikumiem. Vispirms klients samaksā naudu par sludinājumu, bet pēc tam administrators to izmet kā neatbilstošu.

www.ss.lv - Udalenie Objav lenij bez prichin i nevozvrat deneg

Udalenie Objav lenij bez prichin i nevozvrat deneg Budu ochenj priznatelej, kto pomozet i sostavit kompaniju v nakazanii vladelcev SS.LV

www.ss.lv -

Pilniigi gribaas raudaat no bezspeeciibas sii portaala ietekmeesanaa!!!Lieku sludinaajumus diezgan pasen,jo sis portaals ir visvairaak skataamaakais(un reklaama.lv).esmu atstaajusi darbu mediciinaa un taadas reklaamas ir vieniigaa sevis reklameesana lai nopelniitu,bet tur seez cilveeks

www.ss.lv -

sodien iesniedzu maksas sludinajumu,sludinajums bija redzams apm.20 min un tad pazuda kopa ar 0,59 santimiem.Vot ta

www.ss.lv -

E S M E G I N A J U T O "SERVISU" U N V A R U S A C I T K A T O "SERVISS" I R P I L N S M E E S L S!!

www.ss.lv -

Eta firma stirajet vse platnije soobshenija, kotorije im nenravitsja, osobenno teh, kotorije sozdajut dlja nih konkurenciju v kompjutornoi sfere.Šī firma dzēš visus sludinājumus, arī maksas - kaut arī sludinājums atbilst noteikumiem, īpaši dzēš tad, ja sludunājums rada konkurenci viņiem pašiem, vai arī citiem, kas par to maksā. Konkurence saistīta ar datoru tirdznicību un servisu, apkalpošanu.

www.ss.lv -

gospoda, po povodu prekrasnogo kidalova na ss.lv .u nas prosto vorujut dengi. to chto oni vidumali so svoimi pravilami ,kotorie rashodjatsja s normativnimi aktami latvii i ljudi na eto vedutsja. est zakoni , i oni dlja vseh torgovcev i reklamodatelei odinakovie. trebuite svoi dengi nazad, poskolku vi platite za produkt, a ne poluchaete ego v polnom objeme. sovetuju obraschatsa po tel.7212686 ili Kr.valdemara 157 v organizaciju po pravam potrebitelja. chem bolshe nas pozvonit ili pridet tuda po...

www.ss.lv -

obderalovka na reklame ss.lv.Snimajut objavlenija bez preduprezdenija,a denjgi ne vozvrasjajut!za platnije objavlenija!lpravila ne narushala..ljudi ne popadajtesj na etot razvod.

www.ss.lv -

Loti neaspmierinats ar portala ss.lv darbibu iesniedzot sludinaju tasa tiek izdzests neskatoties kada starpiba MLM reklama vai parasta reklama tas ir sludinajums un bezmaksas !!! noteikumus vajag ieviest maksas sludinajuma! ss.lv is nekam nederigs serveris! nelietojiet to!

www.ss.lv -

18.01.2006. gribēju ielikt reklāmā savu mašīnu, lai pārdotu. Bet te tev nu bija. Neuzrakstīju nevienu rupju vārdu, nepārkāpu nevienu noteikumu, vienkārsi gribēju ielikt parastu reklāmiņu, bet tur man tika uzrakstīts, ka esmu pārkāpis kautkādus noteikumus un tieku bloķēts uz 18 dienām. Tas jau būtu nieks, bet tas jau man atkārtojās kādu tršo reizi. ĀĀĀ starpcitu varu tikai ielikt tur maksas reklāmas. Es saprotu, ka www.ss.lv grib nopelnīt naudiņu, bet nevajag taču tik nagla un pretīgi uzvesties.