www.sudzibas.lv SS.COM sludinājumu dzēšana

www.ss.lv - sludinājumu dzēšana

Labdien,

Es arī vēlētos pasūdzēties par šo portālu, ievietoju sludinājumus, temats manas ģimenes lietotu mantu pārdošana, nezinu, kādu iemelsu dēļ SS.lv administrācija sāka man rakstīt, ka es pārkāpju noteikumus - rakstīju atpakaļ, kāpēc, ja neko nebiju pārkāpusi, atbildi nesaņēmu, tikai brīdinājumi un sludinājumu dzēšana un pēc tam manis bloķēšana, ka tagad nevaru ievietot bezmaksas sludinājumu, SS.lv administrācija vēlais, lai lieku tikai maksas - sviests.

Galvenais, ka mēģināju sarakstīties, rakstīju, bet atbildes kā nav tā nav.

Jāpāriet uz reklama.lv, kur nav jāmaksā ne par papildus bildēm un tās var ievietot pat veselas 5 gab.

Vienārši ss.lv "obnaglelji" - kluvis populārāks nekā reklama.lv un tagad te zīmējās.

Cilvēki, jāsāk izmantot citus portālus, lai tas SS.lv iet ieskrieties - mož, tad sāks domāt ar galvu un mainīs savu attieksmi un stulbos noteikumus.

G

Komentāri (21)

G Gvenda 29.10.2012

JĀ, jā - ja tā būtu, tad arī nebūtu sūdzību !!!

Kā ir, ka uz šādu sludinājumu " EUR 30.izmērs, mazlietoti ādas zābaki, purngali nedaudz nosmērēti. Pļavnieki, Purvciems, centrs, sūtu pa apstu, pasta staciju." atnāk uz e-pastu administrācijas e-pasts, ka emsu pārkāpusi noteikumus - INTERESANTI KĀDUS ? Bilde viena, teksta divi teikumi... KĀDUS ???

Tāpat jau šis "MADDALENA" - rupekle un tirgus bāba, komentārs izsaka visu tavu būtību - ne kādas pieklājības, tiek aizvainoti cilvēki - apskaties uz sevi un saviem stulbajiem komentāriem.

Es tos noteikumus zinu no galvas, un ja, kas tagad viņi 15.10.2012 tika mainīti !!!

Nandia 29.10.2012

Nja, nja.. visi pēc tam kad dabon pa ādu sāk skaļi bļaut un sevi aizstāvēt...
Noteikumi ir jāizlasas pirms kaut kas tiek likts un darīts, kā arī teksts, kas šeit norādīts par sludinājuma testu - nav nekādu apliecinājumu, ka tieši tādu Jus tekstu likāt, līdz ar to, nav ticamības, jo saprotams, ka ss tadu nebloķēs tekstu.
Nu arī vajag pievērst uzmanību - varbūt tomēr ir kas tāds (piemēram: drukas kļūda, kas viņu cenzora izmetas kā rupjība) ko neesi ievērojusi - sadāļas, tēma utt.
Nevajag iedomāties, ka visiem ta vien kārojas līst Tavā kabatā un slaukt naudu... Viņiem sludinājums iepērk daudz lielakas firmas, kas regulāri liek sludinājumus un viņu ikmeneša maksas ir daudz lielākas, kā viens tavs mazais lsudinājusm, ja arī Tu ieliktu par maksu...

Dannii Disaster 29.10.2012

Jaa, ar ss.lv taa ir. Man taa ir biezhi gadiijies. Es arii ceru, ka cilveekiem tas driiz apniks un vinji paaries uz citu portaalu -- ar normaalu attieksmi pret lietotaajiem.

Ar ss.lv redaktoriem sazinaaties nav iespeejams; vinjiem taa arii rakstiits: "Ja sludinaajums ir izdzeests, tad tam ir bijis iemesls un neviens Jums paskaidrojumus nesniegs". Es veel saprastu, ja tas viss buutu pilniigi bezmaksas portaals, bet, pat ja cilveeks maksaa par sludinaajumu ievietoshanu, lietotaaju atbalsta viniem nav.

Vinjiem tie noteikumi galiigi debiili. Tos palasot, var secinaat tikai vienu - ievietot nedriikst NEKO! Vienreiz man sludinaajumu izdzeesa uz pamata, ka "nedriikst reklameet preci vai pakalpojumu, kas nav pieejams". Man bija rakstiits, ka iziireeju apartamentus, kas atbriivosies konkreetaa datumaa. Daudz taadu WTF gadiijumu ir bijis. F***ing retarded!

C caaliitis 31.10.2012

ja, ss.lv tiešām ļooti nekauniigs uzņēmums...man arī neatbild, kaut sludinājuma noteikumus pārkāpusi nebiju! ievietoju maksas sludinajumu pa 0.95ls, pievienoju linku ar vairak foto, sludinajuma links pievienots netika...prasu kādēl?? nedriikstso likt redz, jo varot likt tikkai oficiālas mājaslapas www adresi, taja pat laika tiek pievenots identisksk sludinajums, ko ievieto cita persona arī ar www adresi norādītu apakšā, kura NAV oficiāla mājaslapas adrese bet gan vienkārša inbox.lv lapele... te netiek dzēstst, uz manām 15 vēstulēm ka'dēl tāda netaisniiba atbildēts netika. lai kādreiz vel kaut 0.01 ls izteretu te...nekad! Te acīmredzot nav visi vienādi, ir klienti ar prioritātēm...

C caaliitis 31.10.2012

ja, ss.lv tiešām ļooti nekauniigs uzņēmums...man arī neatbild, kaut sludinājuma noteikumus pārkāpusi nebiju! ievietoju maksas sludinajumu pa 0.95ls, pievienoju linku ar vairak foto, sludinajuma links pievienots netika...prasu kādēl?? nedriikstso likt redz, jo varot likt tikkai oficiālas mājaslapas www adresi, taja pat laika tiek pievenots identisksk sludinajums, ko ievieto cita persona arī ar www adresi norādītu apakšā, kura NAV oficiāla mājaslapas adrese bet gan vienkārša inbox.lv lapele... te netiek dzēstst, uz manām 15 vēstulēm ka'dēl tāda netaisniiba atbildēts netika. lai kādreiz vel kaut 0.01 ls izteretu te...nekad! Te acīmredzot nav visi vienādi, ir klienti ar prioritātēm...

Dayli 31.10.2012

Да, я тоже сталкивалась с такой ситуацией, только я ставила на продажу авто.Они мне тоже сказали что я нарушила правила, хотя при общении с администрацией я им выслала точно такие же с точно такими же нарушениями объявления..Да и + целую стопку с разных моделей..После т ого как я эту стопку отправила, мало того что они не вернули моё объявление на место, так ещё и не удалили те, которые я им выслала.Появляется вопрос почему моё объявление удалено, а их нет? Что я думаю по этому поводу..Администрация сайта любым методом пытается заработать на таких как мы..удаляя и блокируя возможность подать объявление бесплатно.Я прекрасно понимаю что чем больше люди платят, тем больше хочется, но всему же должен быть придел!

Nandia 01.11.2012

:))) stulbums! Visi Jūs kaut ko runājat par citiem - a vot citiem tas un tas ...la la laaaa!
Neviens neies un nekomentēs tev informāciju par citiem - skaties, lai tavs sludinājusm vai cita veida informācija būtu PEC NOTEIKUMIEM un viss!
Nav ko degunu bāzt citu lietās un meklēt tur kaut ko - jāskatās pašam ap sevi, lai viss būtu kā nākas.
Ko tad, ja kāds ies dauzīt ārā logus tikai tāpēc, ka viņam slikts garastāvoklis, jūs arī iesiet ?? Un kad teiks, ka parkāpat likumu Jūs varēsiet atrunāties no soda ar to, ka - Luk, Pēteris, Vasja un Zane arī tā darīja, dara un lūk ir pieradījumi - tāpēc davai mani nevainojiet!?! STULBUMS!
Un visi, kas bloķēti vai dzēsti - vnk negrib saprast vai vnk nesaprot savu kļūdu!

Nandia 01.11.2012

A un īpaši 'traki pārdzīvojošiem' cilvēkiem - izej ārā no neta un paskaties - tur aiz loga ir daudz kas svarīgaks kā tavs sludinājums par kaut kādiem nagiem, ragiem un matu zaņķiem, kas skar masīnu un mājokļū tirzniecību - te jau nopietnāka lieta.. bet ar tiem visiem niekiem, kas piebāzts ss.lv un citi portali - vemt gribas.. kad atver sadaļu par vienu - tur pēkšņi parādas kaut kāda citas tematikas sludinājumi ( un tad rodas jautājusm - vai tad publicētājs nav pārkāpis noteikumus, jo slaiek savas 'figņas' visur, visur pilnīgi ne par tēmu)!
Normāla satura vēstules ar pilnīgu informāciju un bez amorāliem izteikumiem ar prieku izskata visas kompānijas, bet protams, ka tev sūta pa 15 vēstulēm ķērcošos tekstos, ar draudiem, nezkāpēc norādem uz citiem, kad pašam melns zem naga - fujj, par to vien var saprast ss adminus, ka nesniedz uz tadām vēstulēm atbildes jo tur gan jau ir tikai draudi, rupjības un apvainojumi - 90%, ka pat nav norādes uz konkretu sludinājumu un info no kurienes veikta apmaksa utt.
Esat biku mierīgāki un necepieties par s*diem, ir jāsaprot ka kļūdaties, lai nākamreiz nebūtu atkal jācepjas

Dayli 01.11.2012

Nandia, ты хоть читаешь что люди пишут? Или тебе лишь бы написать?У меня складывается такое впечатление что ты малолетка, которая вообще не понимает что она пишет..Перечитай посты и подумай, думать иногда полезно как и читать..Да и "дебилизм"-это то что ты написала..Больше похож на бред сивой кобылы.Тебе написано про одно, а ты пишешь совсем про другое..Лучше бы вообще молчала..Тебе написали что объявления снимают впринципе незаконно, и администрация неможет дать толковый ответ почему именно так сделали, а ты пишешь про объявления, которые расположены не там где надо.Да и, кстати, перед подачей объявления я прочла правила и то что на фото моей машины не виден номер, это уж извените, я его не обязана отдельно фотографиравать..А то что ss.lv таким путём занимается вымогательством это нетолько я одна заметила..+ судя по твоей бредовой писанине можно догадаться что среди админов этого сайта сидит кто то из твоих знакомых, может быть и сама ты..если ты там сидишь тогда я не удивлена тому что там происходит..

Nandia 02.11.2012

DAYLI ! Paldies par komplimentu - maloletka! :) Noteikti ar no tādas dzirdu. Tu mēģini aizvērt mutes visiem, kas nav ar tevi līdzīgi domājošs - nu tad sēdi un purpini tālāk savā nodabā, nav ko te lekties un nosauk kādu par 'kobilu' katrs muļķis var! seit tu nevienam muti neaizvērsi. Iedzer baldarjāņus un būs labi.
Tēma man ir pareiza - vnk paši nevēlaties saprast.. tavs teks par to, ka pardod masīnu, bet redz tu domā, ak tev nevajagot visur numurus likt utt . nu tad nebrīnies, ka tavu slud. bloķē! Ko tad te runāt, ja pats spītīgi censas darīt pa savam. Iekļaujies noteikumu visos punktos un nebūs tev problēmu!
atraduši par ko te ārdīties.
Un ja tu kādam saki vārdus - maloletka un kabili i tak daleje - izlasi LR likumus, nedomā, ka slēpjoties aiz datora ekrāna tevi kāds ar laiku var sodīt par publisku pazemošanu !

Dayli 02.11.2012

Nandia, ты меня законами не пугай, пуганная, ты лучше посты внимательно читай.Теперь я на все 100% уверена что ты одна из админов этого сайта, хочу тебя"обрадовать" есть замена такому сайту как ss.lv и думаю все клиенты скоро покинут ss-ку и перейдут туда, где более уважительно относятся к клиентам, то есть к тем кто платит деньги за то чтобы их объявления всё таки были на сайте.И повторяю ещё раз за то что моя машина была сфоткана так что не было видно номера -за это они не имели право удалять моё объявление, как никак он не был замазан или закрыт обычным квадратиком или не был исправлен на название фирмы..И я тебе настоятельно советую самой почитать правила ss.lv, то что они делают это беспридел, повторяю ещё ПЕРЕД ТЕМ КАК ПОДАТЬ ОБЪЯВЛЕНИЕ Я ОЗНАКОМИЛАСЬ С ПРАВИЛАМИ, и в правилах не сказано что я обязана отдельно сфотографировать номер своего авто.И опять же повторяю, администрации были высланы скрины объявлений с сайта где однозначно были нарушены правила, и я требовала объяснений, все что я получила в ответ -это молчание..Тогда у меня появляется вопрос, мадам, а за что я плачу деньги, если мне админы не могут объяснить причину удаления объявления? Тогда для чего на этом сайте вообще они нужны и чем это таким они заняты что не могут ответить на 1 письмо с 4 скринами?Ах да, наверно сидят и удаляют те объявления, которые им не приглянулись..Так может они тогда все удалят? Уверена, что в каждом объявление можно найти нарушение, если захотеть.Тогда, опять же спрашивается зачем вообще этот сайт?Сплошной развод людей.
"Un ja tu kādam saki vārdus - maloletka un kabili i tak daleje - izlasi LR likumus, nedomā, ka slēpjoties aiz datora ekrāna tevi kāds ar laiku var sodīt par publisku pazemošanu"-а мне не слабо тебе это в лицо высказать и тебя как и закон мне бояться нечего.Мне не проблема встретиться с тобой..Или ты только за компом можешь пальцы веером расспускать?Жду ответа.

W www.vtc.lv 02.11.2012

Ребят, хватит терпеть обман и давать зарабатывать на себе!

Пользуйтесь лучшей бесплатной альтернативой - www.vtc.lv !

W www.vtc.lv 02.11.2012

Neļaujiet viņiem pelnīt!

Izmantojiet bezmaksas sludinājumu servisu - www.vtc.lv

Nandia 03.11.2012

Dayli - diemžēl, nāksies tevi apbēdināt, jo neesmu jau maloļetka ar ļoti nervozu uztveri, kas ies muti sist kādam, kam vienkārši nepatīk, ka kāds domā savādāk.

Iesaku pēc iespējas ātrāk aizbraukt tev atpūsties un nomierināt 'iekaisušos' nervus. Ka nenoved līdz trakumsērgai! Šie teksti un draudi par kaut ko teikšanu acīs klūst smieklīgi, jo noteikti vienkārši troļlo un meklē ar ko tik uzsākt strīdu vai sasist kādam purnu... Uz priekšu - varu ieteikt ļoti labu trenneri boksā. Pāris stundas trenniņu un dusmas uz visu pasauli būs prom! Vari arī vēlā vakarā iziet Vecrīgas ielās, gan jau ar kāds atradīsies, kas gribēs kā tāds mežonis mahāties ar kulakiem!

Šis ir sūdzību saits, kur katram ir iespēja izteikt savu viedokli un ar to ir jārēķinās, ka ne visi ir ar tevi vienādi domājoši. No tēmas par sludinājumu portālu līdz mutes sišanai :)) Ar to noteikti var lepoties ļoti izglītota persona, kura nespēj izprast, ka bloķēts sludinājums nav pasaules gals un tīri vienkārši var iet da uz jebkuru citu saitu un būs tev miers mājās un cilvekiem labs prāts!

Dayli 03.11.2012

Nandia, а ты говоришь что это я прячусь за компом, теперь посмотри на себя, спряталась за монитором и думаешь самая умная?))) Единственный тут кто не может никак отстоять свое мнение это ты.) И знаешь, я теперь понимаю почему Латвия в такой ж..е, потому что таких как ты больше 50% от населения, за компом ты звезда, а в реальной жизни маленький гнойничёк на одном месте.))Можешь больше не отвечать на мои комменты, теперь у меня даже минимальное уважение к тебе пропало, с пустозвонами мне не интересно общаться.)Мнение твое г-о как и ты сама.))А с каалом я не общаюсь, так что извени, но ты в игноре.)) Можешь подать в суд, я разрешаю.)))
P.S всем кому интересно сайт, о котором я говорила, называется zzz.lv .Там уже есть много объявлений и я уверена что он сможет заменить ss.lv.Да и объявления там бесплатные, так что можно не бояться того что вы заплатите и ваше объявление будет удалено, повторяю платить там не надо, так что если удалят, то можно спокойно новое разместить.)Удачи вам, дорогие админы ss.lv.)

Dayli 03.11.2012

Nandia, забыла добавить ты с...о.))Повторяю, и за это ты тоже можешь подать в суд.)) Я не расстроюсь.)))Тоже мне тут Америку нашла, д..а.))))

G Gvenda 05.11.2012

Nandia ! Šausmas, lasot tos komentārus mati ceļas gaisā un rodas jautājums, vai cilvēks vispār ir advekāts... ??? Diez vai... Tāda sajūta, ka cilvēks tikai dzīvo visādos portālos, rakstot kaut kādas bezjēdzīgus komentārus, cepoties pati nesaprotot par ko... vārdu sakot, meklē kašķi, kur izlādēt savas negatīvās emocijas...

Nandia 05.11.2012

Nu, lūk, kur slēpās tādas negācijas - vajadzēja vienkārši izreklamēt savu portālu zzz ! Lieliski un lai veicas.. vismaz no manas mutes nenāk kakas un krievu mat-peremat !

Dayli 05.11.2012

Я знакома с интернетом и там много чего можно найти.Как и замену ss.lv, и я считаю что zzz.lv будет отличной замениой ssке, хотя и zip.lv тоже не плохой, но дизайн отличается .
p.s сайт мне не принадлежит, создание сайтов не для меня, а сс.лв скоро будет в опе, если хоть один из выше перечисленных сайтов разовьёться.Да и, мадам, гугле вам в помощь, жаль что там ум не продают, он бы вам точно не помешал.

U User131687p 06.11.2012

Arī gribēju ievietot sludinājumu par nieciņu, bet piedāvā maksas. Administrācija varēja izskatīt tādas lietas.
Piem, ja lieku sludinājumu, pārdodu māju, auto vai ko citu dārgu, tad jābūt arī līdzekļiem samaksāt tās kapeiciņas. Bet ja atdodu kaut ko par velti, vai niecīgu summu, tad varētu būt bezmaksas.
Protams māju arī var ielikt par niecīgu summiņu, bet tāpēc jau ir administrācija lai strādātu un pelnītu, nevis uzliek maksas un guļ. Naudiņa tak nāk. Bet mazāk!
Tagad vairs pat nelasu ss reklama.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes