www.sudzibas.lv SS.COM sludinājumu dzēšana

www.ss.lv - sludinājumu dzēšana

Labdien,

Es arī vēlētos pasūdzēties par šo portālu, ievietoju sludinājumus, temats manas ģimenes lietotu mantu pārdošana, nezinu, kādu iemelsu dēļ SS.lv administrācija sāka man rakstīt, ka es pārkāpju noteikumus - rakstīju atpakaļ, kāpēc, ja neko nebiju pārkāpusi, atbildi nesaņēmu, tikai brīdinājumi un sludinājumu dzēšana un pēc tam manis bloķēšana, ka tagad nevaru ievietot bezmaksas sludinājumu, SS.lv administrācija vēlais, lai lieku tikai maksas - sviests.

Galvenais, ka mēģināju sarakstīties, rakstīju, bet atbildes kā nav tā nav.

Jāpāriet uz reklama.lv, kur nav jāmaksā ne par papildus bildēm un tās var ievietot pat veselas 5 gab.

Vienārši ss.lv "obnaglelji" - kluvis populārāks nekā reklama.lv un tagad te zīmējās.

Cilvēki, jāsāk izmantot citus portālus, lai tas SS.lv iet ieskrieties - mož, tad sāks domāt ar galvu un mainīs savu attieksmi un stulbos noteikumus.

G

G Gvenda 08.11.2012