Zizu.lv - Kupons

Esmu ļoti vīlusies šajā kuponu kompānijā Zizu.lv. Nopirku veļas komplektu http://www.zizu.lv/deals/metrading2258_?category_id=restaurant.
Aprakstā bija rakstīts, ka veļas komplekts ir no aukstas kvalitātes kokvilnas utt. Atnesot mājās konstatēju, ka tas nemaz neatbilst patiesībai - diegi karājas, uz vienas spilvendrānas brūns pleķis. Krāsa vietām izplūdusi... nu vienkārši briesmīgs paskats. Aiznesu atpakaļ, uzrakstīju iesniegumu par naudas atgriešanu. Solija atmakāt 10 darba dienu laikā. Nu jau mēnesis būs pagājis naudas kā nav tā nav. Katru dienu zanu parasu, kad būs nauda kontā - man atbild - jā šodien noteikti būs. Attieksme briesmīgi nekaunīga. Tagad ir radies riebums pret šo zizu.lv Noteikti neko vairs tur nepirkšu un neiesaku arī citiem!!!

P

A aģents 14.11.2012

Aprakstā viss ir pareizi - veļas komplekts ir no aukstas kvalitātes kokvilnas, tādu tu arī saņēmi. Ja gribi pirkt pa lēto, neko citu negaidi. Augstas kvalitātes kokvilna nav nopērkama atkritumu veikalos ar kuponu sistēmu.

A aģents 14.11.2012

Briesmīgi nekaunīgs cilvēks varētu izskatīties šādi, laikam tu pa telefonu ar tādu runāji.

Z zvejnieks 14.11.2012

piecejs! kaa Tu meenesi vari gaidiit, ja iznemsana saakas no 22 oktobra?????????!!! Kvalitaativu preci jaapeerk veikala pa pilno cenu