Zizu.lv - zizu

Vēlos informēta par cilveku maldināšanu no portala Zizu puses.
Noradīta cena 7.14 sant jauna cena 3.00Ls it ka labi par masāžu nopērku lasu tālāk sākum cena tai procedūrai 26Ls un man salonā jāpiemaksā 8Ls un sanak ka kupona īsta cena ir 11Ls nevis 3Ls tad kapēc janorāda tik daudz cenas un jājauc galvas cilvekiem, kurs redz atlaidi no 7Ls uz 3ls.
tīrakā cilveku krāpšana un mānīšana.
Nelietojiet vinu pakalpojumus.

G

V Valentine 26.10.2012

Noteikumus lasīji? Skaidri rakstīts:
"Iegādājoties kuponu, uz vietas salonā jums būs jāpiemaksā tikai Ls 8 par vienu seansu (viena LPG seansa standarta cena – Ls 26)"

L LBRichY 26.10.2012

Noteikumus jau nu tiešām derētu izlasīt pirms pirkšanas kuponos kādu ar atlaidi preci/pakalpojumu!!
Nu jau mārketinga cilvēki zin kā kuponos var apčakarēt cilvēkus - Tu uzķēries ;)

Nandia 29.10.2012

Malači! super! Un šāds piemērs ir jāņem visiem internet resursiem - varbūt tad cilvēki beidzot iemācīsies lasīt un pārbaudīt visu info pirms spiest pa pogām kā tādi datoru zombiji!
Lasiet!Lasiet un vēlreiz lasiet - tad nekad nenāksies bļaut, ka nabadziņu kāds 'apmānija' !
Kā tas ir redzams šajā saitā - lielākā daļa bļāvēju par 'apmānīšanu' utt - ir tīri tikai tie, kas noslinko un neizlasa ne līgumu, ne pakalpojuma aprakstu līdz galam un tad te cepjas, ka kompānijas sliktas :)))b !

R raimex71 01.11.2014
zakaz ne prislali

zakazal posteljnoe beljo, denjgi zaplatil, zakaza net, na telefon ne otvechajut.

K Katyunka 03.11.2014

Зизу - это ж сайт скидочных купонов?? там нет никакой доставки на дом. что за бред вообще вы написали?

V Valerijs88 05.08.2019
Loti slikts serviss

Nekad neperciet zizu.lv kuponus, tos nav iespejas lietot, vai gruti lietot. Īpaši ja rodas kaut kadi jautājumi! Briesmīga attieksme klientam. Šeit galvenais pardod, sanemt naudu.., un kas bus talāk- vienalga!