www.sudzibas.lv ZIZU Slikts serviss

Zizu - Slikts serviss

Labdien! Vēlos izteikt sūdzību salonam coretti par nekorektu pierakstu. Divas nedēļas iepriekš pierakstījos uz pedikīru 10.08, precīzi atceros, jo atzīmēju šo datumu sev atgādinājumā telefonā. Bēt administrātore piezvanīja man 09.08 un jautā kāpēc neierodos uz procedūru? Izradījās kā pie viniem 10.08 neesu pierakstīta visspār. Brīvas vietas uz 10.08 viņam jau neesot un uz citam dienam, kuras man brīvas, pieraksts pilns. Pagarināt manu kuponu salons arī atteicās. Kupona derīguma termiņš ir līdz12.09.18. Bet es šajā laika posmā nebūšu latvijā. Lūdzu pagarināt kuponu līdz oktobra vidū, kad būšu latvijā, bet sanēmu atteikumu. Mēģināju sazināties ar zizu.lv, kur bija nopirkts kupons, bēt neviens tālrunis, norādīts internetā neatbild, un naudu par šo kuponu atgriezt nav iespējams.