www.sudzibas.lv ZIZU superclean.lv paklāju tīrīšana

Zizu.lv - superclean.lv paklāju tīrīšana

Brīdinu cilvēkus, ka šī firma, kas caur zizu.lv piedāvā savus pakalpojumus, sniedz tos nekvalitatīvi. Konkrēti ir runa par paklāju tīrīšanu.
Pēc tīrīšanas paklājs izskatījās sliktāk nekā pirms tam, jo visticamāk cilvēks, kas veica tīrīšanu nebija ar pieredzi, nesen pieņemts darbā.
Labak tomēr šādus pakalpojumus pirkt no nopietniem uzņēmumiem ar labu reputāciju.
Palasot komentārus par portālu zizu.lv un par situācijām kurās nonākuši cilvēki, vairs nebrīnījos par saņemto attieksmi, gan no pakalpojumu sniedzēja, gan zizu.lv. No pakalpojumu sniedzēja varēju noklausīties tekstus: "jusu paklajs vispar nav iztīrāms, ir vecs (likts pirms 5 mēnšiem), varu iztīrīt vēlreiz, bet par naudu, taču garantiju nedodu...." Sarunas nobeigumā sekoja pērle - KĀDU PAKALPOJUMU PAR KUPONA SUMMU ES VISPAR ESOT GAIDĪJUSI, KĀRTĪGA PAKLĀJA IZTĪRĪŠANA MAKSĀJOT DAUDZ VAIRĀK. Nu pēc šī teksta es sapratu ar ko ir darīšana... Pateicu PALDIES un novēlēju veiksmi.
Aicinu cilvēkus pievērst uzmanību un izvairīties iegādāties pakalpojumus no šī uzņēmuma, it īpaši paklāju tīrīšanu.
Zizu.lv man laipni paskaidroja, ka neko nevares palīdzēt, naudu atgriezt nevar un aicināja vairs nepirkt kuponus ko piedāvā superclean.lv. Tā kā ļoti iespējams šis "kantoris" jau pēc pus gada nomainīs SIA, aicinu pievērst uzmanību viņu mājaslapai - SUPERCLEAN.LV

O