www.sudzibas.lv SS.COM NEGODīGS UN KRāPNIECISKS INTERNETA PAKALPOJUMU SNIEDZēJS

www.ss.lv - NEGODīGS UN KRāPNIECISKS INTERNETA PAKALPOJUMU SNIEDZēJS

Labdien.
Rakstam sakarā ar pastāvīgiem un nepamatotiem konkurences ierobežojumiem un krāpniecības notikumiem sludinājumu portālā ss.lv. Katru reizi tiek izdomāts kaut kas jauns, ka atkal kaut kas nav uzrakstīts tā , kā patiktos ss.lv administrācijai( cik noskaidrojām pat tikai vienai personai vai personu grupai), kaut gan sludinājumā nekad netika nekas necenzēts un pretlikumīgs izvietos, taču vienalga sludinājumi tiek dzēsti bez paskaidrošanas.
Nākamais solis bija linka uz mājas lapu nepublicēšana, kaut arī samaksu visu laiku iekasē. Tā ir vistiešākā godīgas konkurences ierobežošana. Kāpēc mēs nevaram izcelties ar savu kreativitāti un reklāmas pieredzi, bet ir visu laiku jāpielīdzina citiem. Un beigās vispār ierobežojot lietošanu, neko nebrīdinot un nepaskaidrojot. Cik reizes ir rakstīts un zvanīts(67333317) , taču nevienu reizi neviens nav atzvanījis. Saka rakstiet administratoram, atbildēsim. Bet atbildes nav.

Mēs šobrīd esam sapulcējušies kopā vairākas kompānijas , kas vēlamies sūdzēt SIA INTERNET , LV 40003411866, tiesā.

Lūdzu atsaucieties visi cilvēki, kas arī ir cietuši no negodīgas ss.lv web lapas rīcības, kuru līdzekļi arī tika izkrāpti. Ekonomiskai policijai nepieciešami vēl papildus pierādījumi, kurus mēs visi kopā varam savākt un iesniegt.

Gaidīsim ziņas no Jums visiem spiežot šeit sadaļa rakstīt ziņu...

Tā tas vairāk nedrīkst turpināties!

Ar cieņu pret visiem ss.lv sludinājuma portāla lietotājiem un par godīgas konkurences uzturēšanu!

Olga Bite 08.01.2013

Viss ir aprakstīts augstāk minētajā tekstā. Detaļās šobrīd neizplūdīsim.
Ja Jūs arī esat apkrāpts, lūdzam ar mums sazināties.
Paldies

V Vilis Maize 08.01.2013

Rakstīju savu sludinājumu 2 valodās, latviski un krieviski. Pēc publikācijas rediģēšana vairs nav iespējama, kas pats par sevi ir muļķīgi. Vēl vairāk: pēc sludinājuma ievietošanas absolūti nojuka formatējums, pazuda "lielie" burti, tātad, teikuma sākuma burti, pilsētu nosaukumi, brendi, artikuli - viss ar mazajiem. Izvēltnes un sadaļas, ievietojot sludinājumus, ir morāli novecojušas, arhaiskas, izveidotas, maigi izsakoties, nekompetenti. Kā jau minēju, nav sludinājuma priekšapskates un rediģēšanas iespējas, arī atcelt sludinājumu, lai ievietotu jaunu, izlabotu, nevar.
Kā par kaut ko tādu vispār var prasīt naudu!?
Par laimi, sāk vairoties citi reklāmas portāli, ne tik '"šķībi" ...

ž Ženija 19.02.2013

Es arī rakstīšu [slēpt]@inbox.lv