www.sudzibas.lv ZIZU Nedrikst pasūtīt

Zizu.lv - Nedrikst pasūtīt

Neko nedrikst pasūtīt ZiZu.lv.Naudu saņem -preci nesūt. Š.g.10 decembrī pasūtiju termoveļu-bij domāts ziemassvētku dāvanai,bet man paziņoja ka prece būs tikai 3 janvārī 2013 gadā.Līdz šim laikam neko nesaņēmu: ne naudu,ne preci.
Uz zvaniem un vēstuliem neviens neatbild. ja jūs gribiet pazaudēt naudu-pasūtiet preci ZiZu.lv

L Laurs 08.01.2013

Man bija līdzīgi pasūtīju 16 dec, kad nevarēju sagaidīt savu šujmašīnu, kas pie manis rīgā ceļoja jau 3 nedēļu... sazinājos ar filmu, kas uzrādījās kuponā. no sākuma firma apgalvoja gaidiet, jo esam nodevuši, esot svētku laiks un daudz darba. Sagaidīju jauno gadu un gāju runāt aci pret aci, puisis zvanījās visur, nekur mans Vārds un nummurs neparādās ne kurjerdienestā DPD, ne kur citur. Cepuri nost, mistiksi paszdusī šujmasīna nākamajā dienā bija man rokās. Turpmāk, ja kaut ko pirkšu no šiem kopā pirkšanas portāliem, iešu pakaļ pati.

AkisE 01.02.2013

Es domāju Te vainīgi vairāk uzņēmums kas šos pasūtījumus piegādā. Varbūt zizu nav vainīgi.