www.sudzibas.lv ZIZU Pēdējo reizi!!!

Zizu.lv - Pēdējo reizi!!!

Pasūtīju preci no Zizu.lv un piegādes veidu izvēlējos DPD kurjera piegādi, lai savu preci saņemtu pēc iespējas ātrāk. Kuponā bija norādīts ka maksimālais piegādes laiks ir 5 darba dienas, kad 3 no šīm dienām bija jau pagājušas mēģināju sazināties ar norādīto kontak tālruni lai sarunātu, ka varbūt tomēr varu aizbraukt precei pakaļ, kad es sāku runāt mani apklusināja un lūdza to visu atkārtot krievu valodā, tad kad to ateicos darīt iestājās klusums. Rakstīju sūdzību uz zizu.lv uz ko man, protams, neatbildēja. Pēc tam caur zizu.lv mājas lapu atradu citu kantakttālruni uz kuru zvanīju, šeit man paziņoja lai sazinos ar pašu zizu.lv. Un šeit sākās pats labākais: zvanīju uz viņu nr reizes 50 90% no tām signāls vienkārši negāja cauri arī 1188 mani nevarējaa savienot, 10% no reizēm man atbildēja auto atbildētājs, kas lauzītā latviešu valodā lūdza uzgaidīt, jo mans zvans viņiem bija ļoti svarīgs. Visas reizes gaidīju kādas 15min uz līnijas līdz man vienkārši apnika. Biju dusmīga, bet nolēmu pagaidīšu norādītās 5 darba dienas preci saņemt kā paredzēts. Nu jau ir pagājušas 10 darba dienas un beidzot izdevās sazvanīt zizu.lv, kur man bez jebkādas atvainošanās pateica ka viņiem ir daudz pasūtījumu un viņi nevar paspēt visiem piegādāt preces. Protams nekādu informējošu epastu par piegādes kavēšanos nesaņēmu. Operātorei pateicu, ka vēlos atgūt naudu par šo pasūtījumu uz ko viņa atbildēja, ka ir jāaizpilda speciāls pieteikums mājas lapā. Ar to protams viss nebeidzās, jo pildot šo pieteikumu atklāju ka uz mana kupona nemaz nav norādīts tā Nr, kas pie pieteikuma ir obligāts. Pārmeklējot visu mājas lapu kupona nr atradu kad kuponu aplūkoju kā dāvanu un nu gaidu vai man nauda tiks atgriesta.

Esmu pilnīgā šokā par šādu apkalpošanu un cilvēkiem, kas tur strādā! NEKAD vairs NEKO nepasūtīšu no ZIZU.LV!!!

D

V Vasilisa 09.01.2013

Baidos, ka tas ir DPD problemu dēļ. Pērku perkamkopa.lv, piegāde DPD paku bode. Vispirms apmaksa, un tikai pēc 2.nedēļam atvēd preci. Labi, ar to es biju ar mieru. Piegades laiks - līdz 10 dienam, no kupona pedējas dienas. Piegādaja tikai uz 14.dienu.

K kaimiņiene 09.01.2013

Es arī esmu iekritusi, pasūtīju muguras jostu, kas bija domāta kā Zsvētku dāvana, vajadzēja piegādāt ar dpd paku bodi, bet piegādes laiks ir ieildzis 3 nedēļas, telefons neatbild, uz epastiem reakcijas nekādas. Bardaks pilnīgs, vairs šajā draņķa krāpnieku saitā neiešu un neiepirkšos.