www.sudzibas.lv ZIZU PAR LAIKĀ NEPIEGĀDĀTU PRECI

Zizu.lv - PAR LAIKĀ NEPIEGĀDĀTU PRECI

NEPASŪTIET DĀVANAS LAPĀ ZIZU.LV!!!!!!!!
11.12.2012. pasūtīju sildošo jostu,kas bij jāpiegādā 5 dienu laikā.Pēc 10 dienām sāku zvanīt,kur mans pasūtījums.Zvanīju uz uzdoto nummuru,tur tik skan mūzika un saka gaidiet,kādas 5 reizes līdz 10 min. pagaidīju un sapratu,ka viss pa tukšo.Tad izdevās sadabūt veikala tel.nummuru,tur tik saka,ka neko nezin,tad prasīju,lai iedod kādu priekšnieka telefona nummuru,nu iedeva,zvanu un atbilde-Cherry ofiss klausās.Nu ja-vēl konkurentus centās iegāzt.Tad izdavās sazvanīt preces izplatītāju un cepuri nost,viņi solīja palīdzēt un to arī izdarīja.25.12.2012.pienāca SMS,ka varu uz Pasta staciju doties pakaļ.Nu jā,nezcik naudiņas vēl man ieripos telefona rēķinā pēc visa šī pasākuma.

F

M malduks 09.01.2013

Pasūtīju Ziemassvētku vecīša apsveikumu mazbērniem. Kad 29.12.12. vēl joprojām nebija, piezvanīju uz Ballēties prieks, kur man atbildēja, ka vēstule tiešām nav nosūtīta, to nosūtīs jau kā Jaunā gada apsveikumu. 4.01.13. vēl joprojām nebija, zvanīju vēlreiz, atbildēja, ka noskaidros kāpēc nav, taču zvanu nesagaidīju. Sūtīju e-pastu, atbildes nekādas. Divas reizes sūtīju e-pastu uz ZIZU, atbildes nekādas. Sazvanīju ZIZU, atbildēja, ka noskaidrosun atzvanīs, zvana nav joprojām. Uzrakstīju atteikumu no kupona, parādījās uzraksts, ka 10 dienu laikā naudu ieskaitīs manā kontā. Bet cerības ir mazas. Tā ir visīstākā krāpniecība. Iesaku nekad nesadarboties ne ar ZIZU ne ar Ballēties prieks.