Reitings Datori

Datori Elektriski Mehāniskās Tehnoloģijas Elektronikas un Tehnikas veikali Elektrotehnikas serviss Mobilie telefoni
Sūdzību skaits uzņēmumā
Pcdakteris.lv
25%
Imo.lv

Blitz -

Ja kupil kompjuter u firmi Blitz. Fprincipe mne dostato4no ponravilisj ceni i obsluga pokrajne mere ne xamskaja, no menja po lamerstvu togda6nemu ugovorili kupitj legalnij windows XP. Teper' prjam dazhe obidno 4to ja navernoe edinstvennij v Rige u kogo doma stoit legalnij Windows XP

K KeHT 26.08.2007
Komentāri 7 Datori

Bis S - Nekompetence

Te pilns problēmu apraksts diemžēl neietilps. Es gandrīz samaksāju 60ls par strādājošu datoru ; - )

TOPO Centrs -

Ja esat iegadajusies datoru saja veikala, tad parbaudiet vai taja ir tiesi tadas dalas, kadas ir rakstitas uz ceka!

J Jānis Ozols 21.08.2007

ELKOR -

karoce ieeju veikalaa ieraugu "reāli krutu portatīvo datoru" prasu kaads prosesors pārdevējs saka 2,8 gz (oho , ne ?)labi cik ram ?256 mb (taa neko)wifi ir ?jaabluetooth ?jaaird ?jaaa aizeju maajaas vieniigi par ram nebija melots es vieniigi priecaajos ka procesors vispārbija savādaak nezinu ko dariit bet tam arii bija tikai 800 mhz :(( taa luuk pērciet visu elkor tur viss rullz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :DDDDD

L lādensbin 21.08.2007

ELKOR -

elkor servis na brivibas polnij otstoj. na fotiki i mobili u nux po4ti vsegda odna otmazka-libo vlaga vnutri,libo mex.povrezdenije. vojeval s debilami boljwe 4asa.vzjali fotik i otkazalisj delatj po garantii-nawli vmjatinku na korpuse,xotja on ne zarjazalsja.nado bilo prosto protestirovatj batareju. powel ja v oficialjnoje predstaviteljstvo SONY-v SONY BALTIK. tam prinjali kak 4eloveka,pomogli,otpravili fotik v drugoj servis. tam protestirovali,i xotj iviwla iz stroja batareja,i na nix...

636 -

V aprele kupili klaviaturu s mi6koj 4erez 2 nedeli slomalasj mi6ka, pri6li v magazin tam govorjat vezite v glavnij ofis. Priehali tam nam govorjat 4to tipa vi sami ee slomali, no posle neboljshogo skandala oni vzjali ee na ispitanie. Na zavtra zvanjat i govorjat 4to u nih vsjo rabotaet, priezzaju fig tebe ne rabotaet , ugovorili vzatj takuju ze vzala 4erez mesjac taze problema no

Multisistēma Rīga -

Nožēlojami frukti. Meklēju printeri. Viņu Interneta lapā atradu HP laserjet 3055 par 217 Ls. Pazvanīju uz Dzirnavu ielas veikalu, jā esot, pēc 1/2 stundas aizgāju izrakstīt rēķinu. Prasīju vai var arī piegādāt? Jā varot Rīgā, par 5 Ls, kaut arī lapā rakstīts, ka piegāde Rīgā virs summas 150 Ls ir par brīvu. Bet tie vēl bija tikai ziediņi....

Lathost - AGIATA SIA -

Sausmigi briesmigs serviss. Nacas saskarties ar to, ka specialisti nevar sava hostinga servera ieksiene izdarit elementaras lietas aizbildinoties ar laika neesamibu. Kad zvana saka ka visu nokartos, un ta vairakas reizes, bet kad raksta uz epastu [slēpt]@lathost.lv tad neviens nereage. Bez tam pasi neko nevar izdarit jo vini nevar iedot vai nodrosinat ar normalu pieeju pie datubazem. Ari tika noverots ka viniem sistema dazas lietas nav kartiba. Ta ka, pirms izvelaties letu cenu, padomajiet vai Jus neparmaksasiet 2x dargak, it ipasi kas nodrosina hostingus prieks saviem klientiem.

V ValdisAbelis 27.07.2007
Komentāri 17 Datori

DAKKO3 -

Dakko3 ir nepopulara maza firma, kurai ir 2 mazi veikali Dzirnavu un Birznieka upīša ielās. Šajā firmā pirms mēneša iegādājos datoru, aizdomīgi liekas tas, ka veikalā interesējos par iespējām uzreiz uzinstalēt Winows XP, pārdevējs apgalvoja, ka nekādas kreisās versijas neinstalēs, varot tikai oriģinālo par attiecīgu veikala cenu, es protams atteicos un dabūju man vajadzīgo operētājsistēmu citur, bet pārsteigums man bija tad, kad atvedu jauno datoru mājās un ieslēdzu to. Tam bija uzinstalēts ne...

A AiboStyles 16.07.2007
Komentāri 5 Datori

RIMOLT -

Firma"Rimolt" na Gogoļa.Warning!Achtung!Es li vi hotite stobi vas kinuli s zarplatoj,stobi vam seli na 6eju ,pļunuli i uniziļi- idite i ustraivajtesj tuda rabotatj.Direktor-- Kulitsik Aleksej+ ego zena Tatjana-- nastojasije zlobi.Ne terajte vremeni darom,potom vse ravno pozaleete.Oni horošo pojut,a potom kolko steljat.

X xx 10.07.2007

VIKANDS -

NEPERCIET DATORUS firmaa "VIKANDS", Rīga, Nometņu 6, ljoti daudz brakju un nekvalatiiva prece. 6 meneshu laikaa esmu paspeejis nomainiit 3 HDD (cietos diskus) un 1 CD-ROM.

X xx 10.07.2007

HARDS SOFTS,DATORU VEIKALS,ELIJAS IELA 5 -

GOD NAZAD ZAKAZALA TAM SOBRAT KOMPJUTER DLJA RODSTVENNIKA,VAZNO BILO CTOB DOVOLNO MOSHNIJ BIL,CTOBI VSE IGRI SHLI,ZAVERILI CTO BUDET BEST,SAMA PROVERIT NE USPELA,OTVEZLA PACANU I UEHALA,POTOM UZNAJU CTO NAPIHALI TUDA TAKOJ ERUNDI,A VIDEOKARTA VOOBSHE 32MB VMESTO OBESHANIH 256.

ELKOR -

- Uzrakstiet uzvārdu un telefona numuru...- Caunss?- Nē, Caune- (nogroza galvu) ... Kas nestrādā? Ko rāda?- Paketes sūta, bet nevienu nesaņem pretī.- Rīt pēcpusdienā piezvaniet.- Kam man jāzvana?- Un kāpēc ne?- Nē, _kam_ man jāzvana?- (Lēni, kā skaidrojot pilnīgam idiotam) Te ir telefona numurs, te numurs, kuru nosauksiet. Rīt pēcpusdienā piezvaniet.- Ahā, un kas tālāk? Pēc tam būs jābrauc pakaļ?- (Lēni, kā skaidrojot pilnīgam idiotam) Rīt pēcpusdienā piezvaniet.- Skaidrs, paldies.Beigā...

MultiSistema -

nikogda nikomu ne sovetuju pokupatj kompjutei u etoj firmi sam komp sebe pol goda vibiral v multisistemi ceni bili samie u#asnie!!!! ja uzhe ni govorju pro to4TO MNE MI6 SOBIRALIS' DE6OVUJU VSUNUTJ ZA DOROGO!!!! no jato zametil!!!!

K KeHT 08.07.2007
Komentāri 4 Datori

MultiSistema -

Soglaen s Prededus4im avtorom! SS.lv prosto oborzeli! Bannjat ne ponjatno za 4to! Platnie objavlenija! Stavjat ban! I svoj kredit kotorij u nih estj ne vozras4ajut! Malo togo top.lv. puls.lv ss.lv hpveikals.lv internet.lv i dostato4noe koli4estvo sexsaitov za babki eto Multisistema! Posmotrite 4to s4as na top.lv! Samij populjarnij internet magazin euroshop.lv kotorij vsegda v tope bil na pervom meste voobs4e otsuststvuet! I krome neostore i estestvenno "internet magazina" Multisistema voobs4e ni4ego net!

V Vladislav 07.07.2007
Komentāri 2 Datori

ELKOR -

Ja ne znaju po kakim kriterijam oni ishut personal, no pomoemu odin iz nih eto sposobnost grubit. I ne daj bog u vas chto-to slomaetsja, po garantii chto-libi pomenjat prosto nerealno.

M MihailPetrov 07.07.2007

MultiSistema -

$ai firmai pieder portaals ss.lv , kur iespeejams ievietot maksas sludinaajumus. Bet regulaari savu apmaksaato sludinaajumu peec 1-2 dienaam vairs nav iespeejams atrast, jo tas ir izdzeests. Pieprasot atkaartoti paskaidrojumus, labaakaa gadiijumaa atsuuta atbildi: LASIET NOTEIKUMUS. Pretiiga attieksme no ss.lv administratora puses. domaaju, ka tas notiek regulaari arii ar citiem sludinaajuma ievietotaajiem.

S SomKops 05.07.2007

Blitz -

Blitz ziepees. Nedomaaju ka tur straadaa kaut maz saprotoshi specialistidraudzene nopirka Athlon(Duron) nu kaa jau meitenes ;) (sory) bet nu vinjai maza sajeega kas vareetu buut iekshaa ,paskatos es..ko redzu...1830 mhz procesors raada vinjai 1090mhz...es afigel no ta ko vinji iesmeereejushi...

E es :P 04.07.2007
Komentāri 2 Datori

PCVeikals -

Vse kto budet obrashatsja k uslugam firmi PCVeikals, v voprosah priobretenija komjutera sleduet tshatelno proverjat ustanovlennie devisi. Ochen chasto oni stavjat devices podeshevle zakazannih v nadezde chto srednij pokupatel ne obratit vnimanija. Mne lichno postavili ne tu videokartu i modul pamjati.

K Klod- 04.07.2007

Baltcom -

vob6em situaciya takova (proizo6la ona ne so mnoy):podklu4ilsa moy drugan k baltcomu ya yemu srazu skazal 6to onlohonulsa vzal bi Global DVA a on nee pofig budu sidet na balctomvot teper' sebe gemora zarabotal v dogovore govarilos' 6to skorost' interneta budet ne men6e 100 kilobayt tak yesli u negohotjabi 30 budet eto prazdnik i on obazan bit' podklu4en pol godateper' suditsa sobralsa mol blin otklu4itsa ne mogu a skorost' hernja ponaslu6alsa vsakih maloletok i teper' drestayet ot zlosti

D DeL DeL 04.07.2007