Reitings Datori

Datori Elektriski Mehāniskās Tehnoloģijas Elektronikas un Tehnikas veikali Elektrotehnikas serviss Mobilie telefoni
Sūdzību skaits uzņēmumā
Pcdakteris.lv
25%
Imo.lv

Proline -

Narod esli kto zadumaet pokupat komp ne sovetuju svazivatsa s Proline. U nih otvratitelnoe otno6enie k rozni4nim klientam.

sia T E K A L A T S -

U Z M N I B U !!! Visiem, kam ir pieslegums ar so uznemumu esat modri!!! Maksasiet rekinu neskatoties uz to vai Jums vispar ir pieslegums ,vai nav. "AMATPERSONU"SAI UZNEMUMA NAV, NEVIENU JUS NESAZVANISIET, BET REKINUS JUMS SUTIS ARI TAD KAD JAU SEN BUSIET ATTEIKUSIES NO SO KRAPNIEKU UZNEMUMA. SAI "fIRMAI"IR LIELAS FINANSIALAS PROBLEMAS!!! JA JUMS IR TIPVEIDA LIGUMS AR SIEM ZAGLIEM, TAD ZINIET, KA VINI PASI IR IZDOMAJUSI JUSU NEMAKSASANASGADIJUMA ( JO NAV JAU JAMAKSA PAR NESOSU PIESLEGUMU) APLIKT NENOMAKSATO SUMMU AR SODA % lUDZU DODIET MAN INFORMACIJU PAR SIEM NELIESIEM TEL 29510811

SIA"VESA" -

Eu vechi!nekad neejat Smiltenee Bazniicas laukuma datorveikalaa VESA - tas vecais onkulis KATRU DIENU ir sadzeeries un tur veel kautkaads chuvaks tusee,laikam abi njem !!! nu saprashanas par PC ir nu vareetu teikt ka aizkjeerushaas kautkur 1998 gadaa - tas taapeec ka uzinstaleet maak tikai 98 WIN!

Ankravs SIA -

Šī firma mīl iekasēt naudiņu par visu ko, t.i., pat par savām neizdarībām un ,protams, vienmēr vainīgs klients!!!!!! Man pat liekas, ka datorprogrammas ar nolūku tiek veidotas tādas, lai jebkurā brīdī to datu bāzes nobruktu, un tad par naudu tiktu atjaunotas! "Malači" izdomas netrūkst!!!!! Tāpēc nepērciet datorprogrammas SIA "Ankravs"!!!!!!!

A Anda Zarina 02.02.2007
Komentāri 15 Datori

Volksauto -

Problēma Golfa - salonā nāk tosola smaka.1.ApmeklējumsNomainīja pečķu uz jaunu.2.Apmeklējums,jo smirdoņa saglabājās.Izjauca priekšējo paneli,izņēma pečķu,gremdēja ūdenī,pārbaudīja,vai jaunā pečka nav krutka.Viss kārtībā.

Komentāri 3 Datori

REALS AUTO -

Nopirku divas jaunas Pirelli riepas, ar vadītāju runāju latviski, šis bola acis un saka - njepanjimaju,pārgāju uz krievu valodu,teicu,ka pakaļējās vecās riepas var noņemt un izmest ārā,normālās priekšējās riepas pārlikt uz pakaļpusi un nopirktās riepas,lai liek priekšā.

Komentāri 2 Datori

VIKANDS -

Nopirku jaunu datoru. Mātes plate ir brāķis. Iebūvētā skaņas karte čerkst, mikrafonu pieslēdzot, tas nestrādā. Iebūvētā videokarte bremzee. Tagad man pret Vikanda lētājām iebūvētām kartēm ir alerģija.

Komentāri 4 Datori

AIRNETs -

Internetu nespej nodrosinat, kad zvana adminam, sis tik vienu - problema jusu puse, mums viss ideali! Pie klienta ierodas pec trim dienam un tad vel blisinas, kapec nestradajot internets - vins nesaprotot, vinu sistma viss kartiba! Ta pusgada garuma!!!Visbeidzot atsakies no vinu pakalpojumiem - sie rekinus kops ta datuma ari vairs nesuta, bet pec cetriem menesiem - zina no Creditreformas, esot AIRNETAM parada!!! Izradas esot savadak jaatsakas un rekini neesot pienakusi manas vainas pec - vini esot sutijusi, man esot bijis jazvana japrasa, kapec nesuta!! redz kada naudas izspiesana!!!

MARKITANTS SIA -

Pro6u otozvat'sja ljudej, kotorye postradali ot uslug him4iski MARKITANS SIA, Krasta 78, zapravka DINAZ. Mne isportili tam puhovuju kurtku 28.10.2006. Napisala walobu v centr za6'ity prav potrebitelej.

ELKOR - Nekad neko nepērciet Elkorā

Nekad neko nepērciet Elkorā Elkor, NEKAD NEKO NEPERCIET, es nopirku datora sturi, aiznesu majas izraadaas gljuko vinja, tajaa pashaa dienaa nesu atpakalj un ko domaajies saakaas futbols, pirmajaa dienaa jau uz remontu jaanes jo vinji preci nemaina, manupraat Pateereetaaju tiesiibu aizstaavjiem vajadzeetu biku patuseet pa to kantori un apskaidrot kas un kaa. Taa bija mana kljuuda iegriezties @#$% elkor veikalaa (pretii Melnglalvja namam) Suudu bars un kretiini visi vinji. Pataupiet savus nervus un metiet liikumu tam kantorim.

: :( 7313221 23.01.2007
Komentāri 9 Datori

DAKKO3 -

Neiesaku jebko pirkt caur šo firmu. Vismaz ne tās preces, kas jāpasūta un jāgaida, kamēr piegādās. Kad vienojos pirkt cieto disku Western Digital, sarunājām, ka atvedīs pāris dienu laikā. Taču nācās gaidīt 6 dienas, pie kam atveda kaut kādu fakin Excelstor cietni.

Vikands SIA Nometņu 6 -

Jums buus stipri paveicies, ja she nopirktais dators straadaas uzreiz un bez probleemaam! Saveejo peec 2 dienaam dabuuju nest atpakalj 'uz garantiju' tipa braakis, uzzinaaju ka ne es viens taads, un ne jau vienu vien reizi var apciemot sho LEETO MEESLU KANTORI garantijas mekleejumos!

P Pircejs:( 21.01.2007
Komentāri 0 Datori

ELKOR -

Loti silti neisaku pirkt datorus elkor veikalos... Ir bijusi vairakkarteja pieredze, ka jebkursh vinu notirgotais dators pec neilga laika ir jaanes uz garantijas remontu, kas ir tikai pie VEF :( ...pie kam, ja pasham gribaas to papildinaat, tad ari janes turpat, jo savadak pazuud garantija :(((

636 -

Nevienam neiesaku iepirkties veikalaa 636, kursh atrodas tirdznieciibas centraa Olympia. Pirku tur joysticku. Pirms to tur iegaadaajos, jautaaju: ja kas neies, vai varees samainiit? Paardeveejs atbildeeja, ka jaa. Aizgaaju maajaas un piesleedzu pie PC, bet izraadiijaas, ka zem Win XP tas nestraadaa. Nesu atpakalj uz to veikalu, bet paardeveejs jau pazinoja, ka taa ir mana probleema un atteicaas to mainiit. Bet man joysticku vajadzeeja obligaati tajaa dienaa, taapeec pieprasiiju atpakalj naudu...

ELKOR Centr -

Jā, ar to Elkor tiešām nav labi! Velns ar tiem krieviem, kas tur strādā, bet galvenais "KĀ" un ko tirgo. Nopirku Acer portatīvo datoru - pēc mēneša, pavisam nenoslogota darba - saplīsa. Pele pa 40 LVL arī. Peli, protams neņem remontēt. Naudu atpakaļ arī (čeks ir). Pārdevēji un servisā muld kaut kādas muļķības par iekšējiem Elkor tirdzniecības noteikumiem, u.t.t. Dusmas un bezspēcības sajūta. Jūtos, it kā esmu bijis nevis zolīdā veikalā, bet pie čigāniem Maskačkā...!! Gribu tuvākā laikā...

LG -

neperciet LG datoru monitorus!! gljuchii nezheligi. vai nu totals blackout vai nu stripas un nevar dabut pie dzivibas stundam ilgi. vienu Flatron L1715S jau nomainiju garantijas laika. man iedevu citu, garantijas laiks nav beidzies - mainisu velreiz.

R reefischer 14.01.2007
Komentāri 1 Datori

LatInSoft -

Doborogo vremeni sutok. Mogu rasskazat o principe raboti LatInSofta. Oni prodajut kompjuter, ustanavlivajut progi (levie). Esli s kom;juterom 4to-to sluchaetsja oni govorjat: nu, privozite... Posmotrim... Samoe obidnoe, nasha kompanija zakupila u nih 15 komp'juterov. I glavnij komp nakrilsja.

DTS plus -

Neiekrītiet pērkot datortehniku SIA DTS plus. Sola vienu pārdod citu. Cakarē kā vien var tehniskā talonā vieni parametri, īstenībā datorā ir citi parametri. naudu ņem kā par pēdējo jaunāko modeli.

J janis boza 12.01.2007
Komentāri 3 Datori

ELKOR -

Bija gadījums elkor plaza nopirku skandas datoram. Iepakojums izskatījās vesels, ko ari veikalā vaļā neplēsu. Darbā atveru iepakojumu slēgšu klāt...... . A tur vecas netīras skandas bez pogas ar kuru būtu iepējams tās ieslēgt un regulēt skaļumu.Zvanīju uz veikalu tur man laipns pārdevējs veltīja pāris "mātes vādus" un noilika klausuli. Tai brīdī man kļuva skaidrs kāpēc veikalā biju tikai es un vēl daži pircēji. Jāatzīst, ka viņi bija gudrāki.