Reitings Datori

Datori Elektriski Mehāniskās Tehnoloģijas Elektronikas un Tehnikas veikali Elektrotehnikas serviss Mobilie telefoni
Sūdzību skaits uzņēmumā
Pcdakteris.lv
25%
Imo.lv

www.magaz.lv -

Uvazaemie! Kogda rewite kupit' sebe 4to-libo v internete, ni v koem slu4ae ne pokupajte na etom sajte. Vo pervix kormjat "zavtrakami" 2 mesjaca a vo vtorix kogda zaxodit re4 o vozvrate deneg, na4al'nik kuda to postojanno uezaet. Warawkina kontora!

"Hewlett-Packard" -

28.05 rīkoja akciju, kur varēja iegādāties HP klepja datorus 9020. Protams tie kas maksāja skaidrā datoru saņēma uzreiz, bet tie kas līzingā nav saņēmuši to joprojām. Sākumā teica 2-3 dienas, tad jau līdz 4 maijam. Un nu jau līdz nedēļas beigām, t.i līdz 6 maijam.Man tikai jautājums, ja es maksāju līzingu un procentus, bet prece man vēl nav, vai tā nav jau krāpšana. Tūlīt 15 datumā jau otrais maksājums, par ko es tad maksāju? Vai HP negrib šo otro maksājumu samaksāt par cik preces man vēl joprojām nav?

Proline -

Nopirku tur portativo datoru un pec paris mēn.viena no funkcijām nestrādāja.Aizgāju uz veikalu pēc koksultācijas.No iepriekšējās atsaucibas vairs nebija nekā.Tas pats pārdevējs pateica ka nekā no šiem datoriem nesaprot.Isāk sakot pārdot bija mūsu problēma pec tam tā ir tava problēma.Iesaku pircējiem pārbaudīt arī komplektāciju un vizuālo stāvokli.Tur ari viss nebija OK.

Satkoms (Čaka 108), veikals Antenas -

Vai zināt kādus fotocilindrus ieved Satkoms? Lietotus, bet pardevējs Gatis ar priekšnieku Māri stāsta, ka tie ir jauni. Nopirku fotocilindrus priekš HP laserjeta,pārbaudīju- neapdrukā visu lapu, ieliku otru, arī nopirktu Satkoma, atkal neiet. Ieliku Fuji, drukā kā nākās, nejau pirmo gadu strādāju šajā jomā. Tā kā veči beidziet melot klientiem, ka tik vairāk noplēst. Jums ir tik debīls kolektīvs, viena meiča totālākā aunapiere, pa telefonu nosaucu pasūtījumu, pasaku, kad būšu, bet preci sāk...

A Ausma 03.05.2007
Komentāri 3 Datori

Vikands SIA Nometņu 6 -

Kāda mana draudzene, neko nesaprotoša no datoriem, vēlējās un nopirka "Vikandā" akcijas datoru, kura konfigurācija redzama viņu mājas lapā. Meituks izprintēja šo piedāvājumu un devās iepirkties. Kad es vakar ieraudzīju pirkumu, es pēkšņi atcerējos daudzus mātes vārdus: HDD ar Combo "karājas" uz viena vada - nu labi; visi elektrības vadi sapīti, nevis savilkti - štrunts; balts Combo melnā korpusā - gaumes lieta. Bet kādam ******* jābūt, lai AMD Sempron 3000+ vietā pārdotu Intel Celeron 2,66 GHz...

Vezir -

Ļoti nekorekta attieksme pret klientiem. Pasūtīju bildes internetā, norādīju adresi, kur vēlos bildes saņemt, atnāca e-mails, kad varu pēc tām ierasties, ierados un meitele bola lielas acis un saka, ka bilžu nav, jo kurjers nestrādā sestdienās, lai braucot pakaļ pati uz Kaļķu ielu. Centos noskaidrot, kāpēc tad mani tā čakarē un kad es bildes varu saņemt pēc norādītās adreses? Atstāju tālruni un lūdzu mani noinformēt - nu jau mēnesi gaidu, kad man atzvanīs:((

D DaceOzola 22.04.2007
Komentāri 0 Datori

Proline -

Da ush..... Tut daze nechego skazatj polnij pizdeccccc...........

NR Data -

Pirms nepilniem 2 gadiem firmā "NR Data" nopirkts dators.Komplektējošo detaļu vai arī komplektācijas nepilnību dēļ no iekšpuses aizdegās datora sistēmbloks, izraisot ugunsgrēku un pamatīgas problēmas.Firmas pārstāvji NEATZINA nedz iespējamo detaļu brāķi, nedz iespējamo komplektācijas kļūdu; turklāt norādīja, ka iespējams lietošanas rezultātā sistēmbloks aizdedzies no ārpuses (kas ir pilnīgs absurds).Nekādu atvainošanos par notikušo vai palīdzību tā arī nesaņēmu.Saņēmu vienīgi atteikumu izpildīt spēkā esošo garantiju.Nekādas sapratnes vai atbalstu nesagaidīt!!

G guntislusis 20.04.2007
Komentāri 1 Datori

Multisitema Riga -

Kupil v Multisitema notebook Acer, nakrilsja cerez nedelju. Oni mne evo tri s polovinoj nedeli proderzali v servise i kogda nakonecto otdali on opjatj nakrilsja takimze obrazom, nedelju delali kakujuto ekspertizu po ustanofke fakta povtornoj polomki. A teperj ja uze nedelju vojuju s nimi ctobi zamenitj na novij analogicnij notebook. Kazdij raz novije otmazki...

TOPO Centrs -

TAK GOSPODA IZ ''BSA" CTO ZA ERUNDA PROISHODIT V ETOM MAGAZINE,MNE KAK CESTNOMU GRAZDANINU OCENJ STIDNO ZA VASE BEZDEJSTVIJE.JA SOBIRALSJA KUPITJ TAM PORTATIVNIJ KOMPJUTER A MNE TAM PREDLOGAJUT USTANOVITJ NA NEGO "LEVIJ" OFFICE JAKOBI ZA CISTO SIMVOLICESKUJU PLATU.GOSPODA PROVERAJUSIJE ZAIMITES POZALUJSTA ETIM MAGAZINOM.

V vasja pupkin 08.04.2007
Komentāri 6 Datori

DAKKO3 -

Ne svjazivajtejsj s Dakko3 - sebe doroze vijdet. U menja kompjuter, vzjatij u nih, na4al piwatj i perezagruzatsja. Po garantii ja otnjos ego im v remont na Dzirnavu. Prozdav nedelju ja im pozvonil - master, zaponajasj skazal, 4to eto gljuk materinki i on skoro vsjo ispravit. V obwem, 4erez 2 nedeli i 5 dnej ja pri6ol i mne vernuli komp, s zamenennoj materinkoj.

MSA Project Group -

NEPERCIET SHINI FIRMAA NEKO!!! VISAS PRECES(IT IIPASHI MONITORI) IR SUUDI UN PEEC GARANTIJAS APMAINIIT NEVAR!!! UZMANIETIES!!!

ServiceNet LV -

ServiceNet darbinieki un viņu prāta spējas.

Service -

Vispār es tajā servisu nošbuku remontēju, cik man zināms viņi neko nepārdod ( "vienīgi HP dīleri") Viņi tikai saņem detaļas no HP un to ko saņem to arī ieliek? detaļas arī neražo viņi, kad saņem tad saņem. Ka vispār var kaut-ko tādu rakstīt? ja esi neapmierināts ar ilgu gaidīšanu, tad tāds HP ir, bet tas serviss remontē viss kaut-ko, dažādu ražotāju iekārtas. Un ja tu neesi informēt kam izteikt savas dusmas, uzzvani uz 1188 un uzprasi kur to var izdarīt. neinformēts idiots;P

24.lv SIA "L Grupa" -

Tirgo ļoti sliktas un nepārbaudītas kvalitātes elektroniku. Nevienam neiesaku tur iegādāties vairāk par ''uzvelkamu budiļņiku". Kantoris nedara neko, lai šo preci apmanītu, vai līdzētu ar ātru servisu. Nopirku leptopu, kuram divreiz nobruka cietais disks. HP 6125NX.

"ServiceNet LV", SIA -

Atrodas Jelgavas 36, Rīga, LV-1004, t.7460399. Pilnīgu cūku kantoris, ko viņi no sevis iedomājas, kaut arī ir vienīgie un oficiālie HP dīleri Latvijā. Tas nav serviss, tas ir ANTISERVISSS. Kompi par ļoti lielu naudu varbūt salabos 2 nedēļu laikā, un tad, kas to zin ko sabāzīs iekša, par garantijas remontu aizmirstiet, viņi to nemāk! Nomaina sliktas kvalitātes detaļas, dzelži mainīti, par sarunu kaut ko izdarīt ātrāk pat runas nav. Viņi pilnīgi sačakarē HAWLET PACKARD izstrādājumu labo marku. Pat ienaidniekam nenovēlētu to kretīnus izmantot.

N NormundsRonis 23.03.2007
Komentāri 19 Datori

UVATS -

NEsadarbojieties ar šo uzņēmumu. Mūs jau uzmeta uz 1000 LVL, un tagad šie svilpodami strādā ar nelicenzētu un faktiski zagtu biznesa programmatūru!!

INFOTIKLS -

Firma INFOTIKLS zanimaetsja moshene4estvom - progonjaet 4erez sebja denjgi i tovar 4astnih lic - naprimer Mihail Shapkin poljzuetsja ih uslugami - na samom dele obiknovenij bandit i vimogatelj - predstavljaetsja ot lica etoj firmi - hotja oficialjno nikakogo otnoshenija k nej ne imeet i vimogaet denjgi - po faktu vozbuzhdaetsja ugolovnoe delo - v dannij moment etot 4elovek rabotaet v firme Promedia - kotoraja uzhe izvestna svoimi kidalovami vo vsej rige - obras4ajtesj - soobs4u bolee podrebnuju...

E EdgarsKukuts 18.03.2007
Komentāri 4 Datori

sia "datorpalīgs" -

nopirku ļoti labu, jaunu datoru šajā firmā, kas atrodas pašā rīgas centrā. lieliska apkalpošana, laipni darbinieki, bet tas tikai tā izskatās! mans jaunais, jaudīgais dators mājās vienkārši skaistumam stāv. nespēj pavilkt pat trīs darbības vienlaicīgi ņemot vērā tā operatīvo atmiņu.un beigās vēl sanāk ka pati vien esmu vainīga. šī firma tikai muļķo savus klientus!

VIKANDS -

VIKANDS (datorfirma)- neperciet neko!!!!Neielaidieties ar viniem nekados darijumos, pilniga cilveku mulkosana, Pagajuso gadu iegadajos kompi,likas letak. Iekritu! Driz nospraga cietais. Uz cieta garantiju iedeva kaut kadu atjaunoto cieto , kas grab vien garbesana....ari pele atteicas, jaunu nedod. Saka, ka neesmu pie viniem pircis, laikam atradis esmu. Taja kantori uz cilvekiem blauj ka uz pedejiem suniem. Izturas it ka tie, kas pie viniem kaut ko nopirkusi, butu kaut kadi mulki un nejegas. PASI TADI!!!!

A Andris - 17.03.2007
Komentāri 8 Datori