McĀbols

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

McĀbols - Sūdzības un atsauksmes

McĀbols - Nemaksā algas

Nemaksā algas Ja apsverat ideju strādāt šajā uzņēmumā, tad nevajag! Nav tā vērts! Algas nav 100% oficiālas. Algas izmaksu datums mainās katru mēnesi, labākajā gadījumā naudu kaut kad saņemsi, sliktākajā nē. Atbildē, kad pajautā, kad būs alga, saņemsi - gļēvu nezinu. Man nav naudas! Ir jālūdzas, lai saņemtu sevis nopelnīto. Un tā katru mēnesi. Ejot prom no darba, protams, ka alga netiek samaksāta. Tu vienkārši tiec ignorēts. Priecājos, ka esmu prom no šāda uzņēmuma, kas nerespektē savus darbiniekus un nemāk uzņemties atbildību!

č Čipsis2019 06.09.2019
Komentāri 1 Datori

McĀbols poligrāfija, SIA - Nemaksā nodokļus, paši lieli nodokļu parādnieki, nemaksā darba algas, neapmaksā darbu brīvdienās

Nemaksā nodokļus, paši lieli nodokļu parādnieki, nemaksā darba algas, neapmaksā darbu brīvdienās pēc VID datiem - 2016.gada maija 7.datumā nodokļu maksātājam "SIA "McĀbols poligrāfija" 40003187469" ir VID administrēto nodokļu (nodevu) parāds 220279.80 EUR apmērā. darbiniekiem netiek maksātas oficiālas algas un nodokļi tiek maksāti kā pagadās. liek strādāt brīvdienās un uzreiz pasaka, ka tās netiks apmaksātas. novēro darbiniekus video ierakstos, ja kāds vēlas saņemt sev pienākušos algu - meklē variantus ka darbinieks pats vainīgs. neiesaku tur strādāt un arī izvēlēties šo uzņēmumu par piegādātājiem.