Reitings Datori

Datori Elektriski Mehāniskās Tehnoloģijas Elektronikas un Tehnikas veikali Elektrotehnikas serviss Mobilie telefoni
Sūdzību skaits uzņēmumā
Pcdakteris.lv
25%
Imo.lv

Mirmex TV -

Nest labot telefonu uz šo iestādi ir neiespējami 1.reizi it ka salaboja ta ka jau taja pašā vakarā atkal nedarbojās.Atkārtoti nesot telefonu panema uz 4 dienam un atnakot tam pakal vini pazinoja,ka lai nakot rīt jo vini it ka parbaudot.Nu piedodiet ta it ka telefons nebutu vajadzigs,es uzskatu ka tas ir nepienemami ta apkalpot cilvekus.

B BaibaMežule 15.03.2007

DAKKO3 -

DAKKO3 odna iz samih der'movih firm v kotorih ja bival, nikogda k nim ne hodite, sna4ala oni obeshajut 4to vs'o budet sdelano ili privezeno po zakazu vovrem'a i iz nuzhnih komplektujushih, potom oni vam le4at mozgi kak minimum 2 dn'a 4to vot vot, uzhe posle obeda vs'o budet gotovo, a potom govor'at 4to togo 4to vi zakazivali u nih v prodazhe netu. L'udi ne gonites' za nizkimi cenami v etoj kantore, vi potratite stol'ko nervov i vremeni 4to eto ne okupits'a.

X xx 14.03.2007
Komentāri 8 Datori

Vikands SIA Nometņu 6 -

Nu es ari pievienosos sis firmas kritizetaju pulkam. Iemesli: Nekvalitativa prece (loti biezi gadas brakis). Zema apkalposanas kultura. Gadas, ka pircejam (kurs ne parak labi parzina datortehniku) tiek sniegta nepatiesa informacija. Gadijums iz dzives: Tiek pirkts jauns(!) datorkomplekts. Velak izradas, ka nedarbojas tikla karte (iebuveta matesplate). Tehnikis parbauda un atzist, ka karte tiesam nedarbojas. Tehnikis menedzerim: Ko daram? Menedzeris: Mums tur plaukta viena veca LAN karte metajas. Iespraud vinam to!

dimka -

kokie glaza u etoj personi uhhhh mamini

N nikak naikak 12.03.2007

TOPO Centrs -

es nopirku printeri taja veikalaa un pie pirksanas es prasiju ar ko epson printeris atskiras no citiem un man pastatija ka tam ir letaka tinte nekaa citiem. nu ko, beidzas tinte un grasijos pirkt jaunu, bet tam modelim vispar nevar nopirkt tintes kartridzus. ko tad pardod tadus printerus tie lohi, jasuudz tiesaa.

J JanisAuzinsh 12.03.2007
Komentāri 5 Datori

Print-rite -

Nopirku kārtridžu Print-rite priekš Xerox P8e. kārtridž nestrādā, printeris tagad gluko, sāka drukāt lapas ar pelēku fonu. Firma Satcom atteicās mainit, esot pats vainigs ka nestradā (starpcitu tā ir taisniba ka tur strādā alkoholiķi, smird kā krogā). Lēts jau ir tas Print-rite, bet sūds, nav vērts ekonomēt uz tādas preces, ko nepazisti. Starp citu mani centās aizsūtit uz kaut kādu firmu salabot kārtridžu, bet par PAPILDUS SAMAKSU. Tas jau laikam klūst par biznesa veidu, pārdot preci kas nestrādā un tad sūtit uz servisu to remontēt par naudu.

J JanisKupetis 08.03.2007

SIA "GSI" www.hardware.lv -

Nopirku sheit datoru, nekaadu suudziibu par to nav, straadaa tas labi, bet mani neviens tajaa fiirmaa neinformeeja ka nebuus uzstaadiits Windows. Zvaniiju uz turieni un man teica, ka neuzstaada Windows, tikai ja gadiijumaa nopirkshu licenzeetu man to uzstaadiis par atsevishkju samaksu. Principaa man pretenziju nav, tikai nepatiikami ka nevareeju saakt lietot to uzreiz.P.S. Paardeveeji arii bija laipni.

Microsoft -

Man nepatīk, ka Latvijas valsts iestādes atdod ASV kompānijai mūsu visu kopīgo (valsts budžeta) naudu par nedrošo un nestabilo operētājsistēmu, visiem spēkiem cenšoties nepieļaut Latvijas programmētāju izstrādātās drošākās, stabilākās un daudz lētākās programmatūras (piemēram, Linux) ieviešanu.

Sia Boldnet -

Neieteiktu izmantot Sia boldnet sniegtos internet pakalpojumus! Nekvalitatīvi, bieži zūd internets, kā arī netiek nodrošināts līgumā paredzētais īnterneta ātrums.

Lugsi -

Soglasen polnostju - firma drjan. a chto vi xoteli ot Litovcev

M Mmmmmm 26.02.2007
Komentāri 1 Datori

Baltic Data -

Vinju veikalaa t/c Mols kretinee viens no paardeveejiem, uzvedaas,ka praatveeders, bez Toshibaam neko citu nevar piedaavaat un liidz ar to uzskata,ka taas ir labaakaas, lai paskataas labaak uz cenaam - konkurentim portatiivie par daudz labaakaam cenaam.

ELKOR -

Paris nedeļu atpakaļ perkot sev jauno datoru biju šoka, jo nekad nepadomātu ka , tada līmeni veikala kā Elkor Datori man piedavas nelicenzētu Windows programmu. Pārdēvejs vārdā Dmitrijs ļoti centijas man to iesvēst, motīvejot, ka tas man būs daudz lētāk, jo veikala cenas ir daudz augstākas. man liekas, ka veikala administrācijas vajadzētu pievērst vairak uzmanības personālam.

A Anna- 24.02.2007

MultiSistema -

Ja Juus veelaties iztērēt savu dārgo laiku un naudu, tad droši varat iepirkties firmā MultiSistēma, no 4 datoriem ko es tur esmu pircis 2 esmu vedis atpakaļ uz garantijas remontu, vienam atteicās mainīt AMD procesoru un otram 2 (256mb) DRR moduļus, pēc shiem atgadījumiem mana "sadarbība" ar šo iestādījumu izbeidzās. Tagad jau vairāk kā vienu gadu esmu citas firmas klients, un nekādu problēmu, esmu nopircis jau vairāk par 10 datoriem

A Admin Ivo G 22.02.2007
Komentāri 5 Datori

direkt.lv -

Uzmanieties, perkot lietotus datorus parbaudiet baterejas! vini sakuma saka, ka baterejas nomaina ietilpst gatantijaa bet taa nav! un arii tad, ja garantijas laikā kaut kas notiek, viņi par Jums vairs neliekas ne zinis!!!

Proline -

Rabotajut odni nedodelki, kone4no kakoj normaljnij 4el. budet rabotatj za 100 Ls. Skoljko naroda bilo ne dovoljno obslu#ivaniem!!! Moemu znakomomu delali garantijnioj remont Harda celij mesjac. Ne sovetutju pokupatj tam kompjuter, oni obi4no glju4at ... Samij galavnij urod v Etoj organizacii Dmitrij Semakin.

J Ja 22.02.2007

636 - Kreisā firma

kreisā firma. Nopirku cieto disku sodien (250 gb) par 60 latiem, aizeju maajaas, ar mokaam uzstaadu sev uz datora, peec tam paarnesu dalju filmas uz to un shis nokaraas. Meegjinaaju atsleegt, tad atkal piesleegt, bet nekaa. Jau kuro reizi tanii veikalaa esmu nopircis braakji. Nevienam neiesaku iepirkties tanii "meeslaa".

I IvarsPuskins 17.02.2007
Komentāri 10 Datori

BMS Megapolis -

Pāris dienas tapakaļ iegādājos digitālo videokameru! Biju patīkami pārsteigta par pārdevēju laipnību un zināšanu līmeni!

A Anna Ziemele 16.02.2007
Komentāri 1 Datori

ELKOR -

NEKAD NEPĒRCIET ELKOR VEIKALA DATORTEHNIKU! NOPIRKU DATORU, KURS JAU PIRMAJA DIENA NEIESLEDZAS UN NESLEDZAS JOPROJAM, BET SERVISA CENTRS SO DEFEKTU NEGRIB ATZIT. TA NU ES KLEJOJU STARP 3 IESTADEM - VEIKALU UN 2 SERVISA CENTRIEM, BET VISI TIKAI MANI "ATSUJ". GODIGA VEIDA TUR NEKO PANAKT NEVAR. UZ GARANTIJAM NEPALAUJATIES.

G Guna Lapina 16.02.2007

ELKOR -

Organizeju piketu pret Elkor, cinoties par savam tiesibam un aizstavot piekraptos klientus! Rakstiet!!!

G Guna Lapina 16.02.2007

One.lv -

Posle togo, kak oni pridumali etu erundu s fotografijami na glavnoj stranice, na ONE zajti nevozmozhno! Ne sajt a dermo!