Proline

Nopirku tur portativo datoru un pec paris mēn.viena no funkcijām nestrādāja.Aizgāju uz veikalu pēc koksultācijas.No iepriekšējās atsaucibas vairs nebija nekā.Tas pats pārdevējs pateica ka nekā no šiem datoriem nesaprot.Isāk sakot pārdot bija mūsu problēma pec tam tā ir tava problēma.Iesaku pircējiem pārbaudīt arī komplektāciju un vizuālo stāvokli.Tur ari viss nebija OK.

F fakucis 07.02.2008

tas jau sen zinams ka tas Proline ir kautkads sharashkina kantoris. nevajag tur neko pirkt, ir ljoti daudzi citi normali veikali, piemeram M79, EET Riga utt, kur attieksme ir reali laba gan konsultejot, gan ari attieciibaa uz garantijam.

A Anatolij 20.02.2008

Es tam nevarētu piekrist, es mēnesi atpakaļ biju pie viņiem Maskavas ielā, un tur bija normāls pārdevējs Gatis vai Guntis neatceros, bet viņš man ne tikai samainīja DVD-ROM bez maksas, bet pats ari sazvanīja servisa centru un noorganizeja, lai tā iekārta tiktu atzīta par defektīvu. Es nekur neesmu vēl redzējis tādu pozitīvu attieksmi. Tagad zinu, kur strādā arī normāli cilvēki, a blakus viņiem Dakko3 man par acīmredzami jau lietotu DVD rom paprasīja 15Ls.