www.sudzibas.lv Proline Nesaņemta prece

AtrisinātaProline - Nesaņemta prece

Prece tika pasūtīta 30.03.2021. Pienāca preces piegādes diena, preces nav. Labi, saprotu, pagaidu vēl.. Pakomāti noslogoti. Prece tāpat nav. Zvanīju proline.lv uz norādīto telefona nr. Telefonu nepacēlās, bet paši atzvanīja (jauki) . Preci solīja nākamajā nedēļā, kaut kāda aizķeršanās ar preci. Labi, gaidām. Protams prece nepienāk! Uz zvaniem vispār vairs neatbild, uz e-pastu neatbild. Ignorē. Ne preces, ne atbildes, ne atgrieztas naudas! Nekā. Nesaprotu, kā ar šādu attieksmi var pastāvēt šāds interneta veikals! Bēdīgi!

29.04.2021

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Kristīne E. 22.07.2021

22.06.2021 prece ir saņemta. Paldies,ka tomēr tika saņemta!

B budzis89 16.06.2021

Man arī nav piegādāta prece un neatgriež arī naudu. Preci pasūtīju 26.04.!

K Kristīne E. 17.06.2021

Es rakstīju iesniegumu PTAC, savādāk Proline izskatās pilnīgi vienalga. Rakstiet jūs arī lūdzu!

I Ilvars Plume 12.07.2021
Neatmaksā naudu par neizpildītu pasūtījumu. Uz epastu neatbild.

2021.gada 6. jūnijā veicu pasūtījumu, apmaksāju ar karti. 14. jūnijā Proline paziņoja telefoniski, ka pasūtījumu neizpildīs. Šodien ir 12.jūlijs. Naudas nav, nav pat solījuma, kad varētu atmaksāt.

K Kristīne E. 22.07.2021

Preci saņēmu nevis 22.06, bet 22.07.