sia "datorpalīgs"

nopirku ļoti labu, jaunu datoru šajā firmā, kas atrodas pašā rīgas centrā. lieliska apkalpošana, laipni darbinieki, bet tas tikai tā izskatās! mans jaunais, jaudīgais dators mājās vienkārši skaistumam stāv. nespēj pavilkt pat trīs darbības vienlaicīgi ņemot vērā tā operatīvo atmiņu.un beigās vēl sanāk ka pati vien esmu vainīga. šī firma tikai muļķo savus klientus!

J Jānis 07.04.2006

Gan jau ka gribēji super-duper datoru pa 200Ls un tad brīnies ka tev viņš neko nespēj izdarīt - nedomāju ka tā ir muļķošana, jo cikt daudz tu maksā tik daudz arī dabuj. Ko nozīmē - ielika bojātus failus? :D Nu par tiem darbiniekie piekrītu, nevisiem ir atbildības sajūta(cik saprotu tad viņi vairs tur nestrādā), bet katrā gadījumā tevi tur apkalpo daudz laipnāk un patīkamāk nekā Elkorā..

K Klients 09.06.2008

Nekomentēšu dāmas tekstu - ne visai skaidrs viņas neapmierinātības cēlonis. Pārdeva mazāk atmiņas kā runāts, vai?
Bet Datorpalīga serviss sūkā daudz briesmīgāk, kā jebkura Čakmarijas ielas diletante. Jautājumus, kurus sola nokārtot "tūlīt", nesāk kārtot pat pēc vairākām nedēļām un atkārtotiem atgādinājumiem. Melo, ausis nekustinot. Izrāda pilnīgu nekompetenci & nevēlēšanos pakustināt kaut mazo pirkstiņu. Reāli sūdabrāļi.

K Kalvis 12.06.2008

Datorus, protams, pēc pasūtījuma saskrūvē un pārdod ļoti daudzi. Šis konkrētais kantoris pozitīvā nozīmē izceļas ar to, ka par pieņemamu cenu māk saskrūvēt un pārdot ļoti klusus datorus; piemērotus arī ļoti prasīgu mājas lietotāju vajadzībām. Tomēr tas neatbrīvo pircēju no atbildības - pircējam ir ļoti skaidri jāpasaka, kādas daļas datorā vajag. Citādi viņi, lai sanāktu pievilcīgāka cena, var salikt arī lētākas detaļas - un tad dators var nebūt nedz īpaši jaudīgs, nedz īpaši kluss.

Kas attiecas uz klientu apkalpošanu pēc datora komplektēšanas un pārdošanas, tad no tā šāda veida kantori cenšas izvairīties - ar šādām darbībām nevar normāli nopelnīt, un lielākā daļa klientu sūdzību rodas no nezināšanas. Nezinu nevienu datorveikalu, kurš sniegtu normālu pēcpārdošanas servisu.

M monis 18.11.2013

Nopirku tajaa veikala datoru 2005 g. straada bez probl. Majas kaa rezerves kompis (2013g.) Pasutot datoru sanemu to lielaa kastee ar skaistu sarkanu banti pari. Nekad neaizmirsisu! Paldies. [slēpt]@inbox.lv