TOPO Centrs

es nopirku printeri taja veikalaa un pie pirksanas es prasiju ar ko epson printeris atskiras no citiem un man pastatija ka tam ir letaka tinte nekaa citiem. nu ko, beidzas tinte un grasijos pirkt jaunu, bet tam modelim vispar nevar nopirkt tintes kartridzus. ko tad pardod tadus printerus tie lohi, jasuudz tiesaa.

E entropy 25.03.2004

Epson vispār ir viena no dāgākajām tintēm.

X x 13.04.2004

A Jus palasiet ko raksta par so veikalu Lietuvaaa. http://www.avitela.lt/forumas-senas/read.php?f=4&i=523&t=523 Atsauksmes lidzigas.

L Liene 08.05.2004

Epsona kartridzhi dorozhe, no oni boljshe po vmestiteljnosti chernil, v obschem on vijdet deshevle, chem drugoj, esli vi eto ne ponimajete, to kak vi voobsche ponimajete kak poljzovatsa printerom,a?

V vita 28.04.2006

Aplankykit www.mistrale.psl Keiciames reklama

J Jānis Rudovskis 18.10.2017

Nopirku vasaras sākumā portatīvo tumbu(lādējamo), kas vasaras beigās salūza. Uzrakstīju e-pastu, noskaidroju, ka garantijas apkalpošana šai precei nav iespējama. Piedāvāja atgriezt naudu. Jau nākamajā dienā atbrauca pakaļ DPD kurjers, kas savāca preci(nebija pat jāmaksā par piegādi) un pēc divām dienām kontā ieripoja pilna preces summa, varu teikt tikai labus vārdus par šo uzņēmumu. Protams žēl, ka salūza un nevar salabot, bet nu tā jau ir ražotāja vaina nevis veikala.