www.sudzibas.lv TOPO Centras Nekad neko nepērciet šajā veiklā

TOPO Centrs - Nekad neko nepērciet šajā veiklā

Ludi nikogda ne pokupajte v etom magazine ne 4ego!!! U etogo magazina netu remontnago servisa oni tjanut vremja i komposirujut mozgi oni nikogda ni4ego ne remantirujut, a garantija eto ne 4to. Ja tam rabotala ja znaju.

K

J judite 05.05.2007

Topo centrs ir viens no tiem veikaliem, kas tiesam censas palidzet atrisinat radusos problemu, un garantijas serviss eksiste, pati esmu parliecinajusies

J JevgenijsVasiļišins 26.01.2008

Man vispar reals besis rakstit, bet veikals tiesham reali bez servisa par savam tirgotajam precem neatbild pat pateretaju birojs nepalidz man 3 meneshus notureja aktivo skalruni un kad es uzrakstiju prasijuma pieteikumu atsutija man to atpakal un neko pilnigi nevareja paskaidrot. Ieprieksh teica ka detala no arzemem nakot u.t.t. katreiz kautkas jauns es jau masinu biju citu nopircis par tiem 4 meneshiem. Bet par cik tas ir ta ka pret mura sienu ar galvu sisties, teret savu laiku rakstit visadus papirishus un beigu beigas sanemsi vien niecigu atvainosanos par sagadatajam neertibam. Beidzot es vinu aiznesu pazinam uz darbnicu un pec 10 minutem jau bija gatavs jo bija nosvilusi kautkada maza pretestiba un tadas detalas jau tocna neesot jagaida kamer no arzemem atsutis tas ir katra darbnicaa ar kaudzem. Man pat neviens nepiezvanija un neatvainojas es vienkarshi ienistu tos egoistus un kraptniekus likuma. A aizmirsu piebilst ka vis tas notika Liepājā K. zāles laukumā T.C. Ostmala TOPO CENTRS Mierigi var saukt vinus Par KRĀPTNIEKU CENTRU!!! Vislabak man garantijas patik Liepajas lielaja Maxima un Liepajas Nells Tur tiesham vis notiek reali un visbiezak ja tev kas saplisis samaina vai atgriez iegulditos lidzeklus.

J johans 11.10.2008

Tas topo centrs ir reali krapnieki man saluza plazminieks kur griesties pec garantijas ja ta kantora vairs nav sanak nauda izmesta veja ja butu nemis kredita vini mani atrastu ja nemaksatu pasi pazud bez pedam kur meklet...

A Ak 22.10.2008

Kada firma plazmai? Jagriezas sis firmas autorizeta garantijas servisa.

A Ak 22.10.2008

Tagad topocentrs saucas sia teksons un ofiss atrodas k. ulmanja 2a.

A AiZu 16.02.2009

Visi kas esat pirkuši kaut ko un nodevuši remontā "Topo centrā" nesamierinaties ar zaudējumu, pat tad ja tas ir bijis ne pārāk dārgs pirkums (piemēram, mobiļņiks vai DVD). Izskatās, ka tāda ir šī uzņēmuma specializācija un laikam jau arī uz to var nopelnīt. Droši dodieties iesniegt prasību un nekautrējaties tai pieplusot vēl zaudējumus kas radušies jūsu preces atsavināšanas laikā (piemēram, inflācija un arī morālo zaudējumu jākonvertē latos). Ja Jūs samierināsieties un neko nedarīsiet, tad neceriet, ka kaut kad nākotnē Jums ies labāk un čakarēs Jūs visos caurumos visi kam nav slinkums. Atvainojiet, bet ar godīgumu vēl neviens bagāts nav palicis.
Arī man ir nepatīkama pieredze šajā pašā "Topo centrā"

K Klient 07.04.2009

Nesen saluza kontakts portativaja datora un pa garantiju to izlaboja, tik atceraties ka topo centrs ar remontu neaiznemas atrodiet lapinu ar garantiju tur ir rakstits kur jaiet