TOPO Centrs

Iegāju veikalā Topo Centrs t/c Domina un vēlējos iegādāties mājas kinozāli. Pārdevējs negribīgi to pievienoja jo vēlējos paklausīties kā tad īsti tā skan. Izpētijām to kinozāli, paklausījos, skan it kā ok. Runājām šādus tādus tehniskus jautājumus, sākām runāt par preces piegādi. Pārdevējs teica ka preci piegādās viņu kurjerdienests bez maksas. Pēc tam kad biju jau samaksājis, man paziņoja ka jā piegādās gan bet tikai pēc divām nedēļām!!! Es protams biju pilnīgā nesaprašanā bet nu labi, tā kā biju ar savu auto tad teicu ka tādā gadījumā aizvedīšu tulīt pats. Jā nav problēmu man atbildēja. Piebrauciet otrā pusē pie rampas, tulīt jums iznesīs. Piebraucu otrā pusē, pie Topo centra rampas nogaidīju stundu un desmit minūtes līdz veikala slēgšanai un tā arī neviens neiznāca, neatnesa manu iegādāto preci un pat neiznāca ārā neko man pateikt. TĀ IR ATTIEKSME PRET KLIENTU!? Rīt protams no paša rīta zvanīšu un skaidrošos, cerams ka savu preci vismaz dabūšu!!!!????

S sa 26.12.2006

Dabuusi pizdi, kroplis.

G Gints 05.02.2007

Tu kropli ko tu man pieseejies, iebaaziishu tev to kiinozaali dirsaa!!!

I Ivars 23.05.2007

Gints pardeveejs?

D dragims 15.08.2010

pidari vinji visi kaa viens, tadiem sunjiem kinozlai dirsaa iebazt un ieskandiinaat, mesli, nekad neesmu apmierinats itseviski domina, visur citus topo centrs ir ok.