M79

Nopirku pie vinjiem video karti, nomira peec 4 dienaam. Aiznesu paarbaudiit un ja beigta, lai dod jaunu. Vinji teicaas paarbaudiit. Nu jau pagaajushas 4 dienas, bet nav citu iedevushi. Riit it kaa no riita sola, ka atvediis. Lai gan soliija jau pirms divaam dienaam. Vinju maajas lapaa pie garantijaam rakstiits, ka nodroshina momentaanu apmainju vai arii iedod liidzveertiigu produktu, kameer tiek labots klienta prece. Saciit taa lai klients neseed bez datora. Es jau 4 dienas bez datora seedu. Shkjiet vairs tur neko nepirkshu.

K Krishius 09.09.2004

Nu nezinu gan... Pats kur kompi pirku - bija probleemas, aiznesu, visu sataisiija - serviss tur super - ja pirkshu naakamo kompi, tad tikai un vieniigi tur!

N nickname 27.01.2009

Es esmu vairākas reizes flash karti nesis atpakaļ uz garantiju kaut kādas 3 vai 4 reizes un man katru reizi iedeva jaunu flash, protams bija jāgaida kādas 4 dienas, bet cik zinu, tad tas nav atkarīgs no M79, bet no ražotāja. Vislielākais prieks man bija, kad 1 GB flash kartes vietā iedeva 2 GB. Varu ieteikt tikai to, ka Apacer flash kartes lūzt, bet Kingston jau 2 gadus lietoju nekas nav noticis.

V vix 30.05.2009

A Tu toč pamēģini citu servisu un pagaidi 4 nedēļas nevis 4 dienas :)