J Janis 17.10.2003

Acme Plus pārbaudot šos diskus konstatēja, ka diski ir ierakstami.Mēs biroja to varējam izdarīt bez problēmām. Tika pierādīts, ka diski ir ierakstāmi un tādēļ Jūsu sūtītajam kurjeram tika nodots lai ar mums kontaktējas tieši pats ierakstu veicējs. Savukārt Jūs esat izvēlējies antireklāmas pieeju.Problēmas varēja radīt tikai matricas nesaderība ar jūsu rakstītāju.Acme Plus nav atteikusies no problēmas risināšanas, lai atrastu piemērotus diskus no mūsu klāsta arī jūsu rakstītājam.

J Janis 17.10.2003

Atvainojos par nepabeigto e-pasta adresi. !

A Armands 16.12.2003

perc vel lietuvieshu produktus , mosh T-marketaa iepercies :)))

R Reader 20.12.2003

Gribi raksttiit leetos diskos - peerc labu rakstiitaaju. Sen zinaama patiesiiba. :)

X XXX 18.02.2004

Na dannij momant ka4estvo u diskov ACME stalo postepenno vozrastat, hotja ranse s etih dishov slojami slezal lak vmeste s otrazajussei poverhnostju

G Gatis 19.04.2004

Neka nebija. Jusu ACME diskus nevareja ierakstit ne ar vienu no firmas 4 !!! dazadiem rakstitajiem, nesakritiiba? Ari DVD rakstitajs un rakstitajs 52x23x52x neraksstija, kas nav vecs spriezot pec parametriem :) . Ta luuk. Tieshi juusu rakstitajs ir super mesls viens no izlecejiem, kas jaiegadajas speciala veikala droshi vien LITUVAAA. HAAA

C Cheburators 09.06.2004

Tie gadijumaa nebija tie caurspiidiigie, kurus parasti ieliek apakshaa disku budzhaa lai normaalie diski nesaskraapeejas? >:)Varbuut ruupniicaa netiishaam sajaukushi. :)))))))Dazhreiz jaamodernizee firmvaare, lai ierakstiitu kaadaa leetaa gala diskaa. Iespeejams, ka draiva razhotaajs neko nav dzirdeejis par taadu firmu. : Man gan liekas, ka tad vienkaarshaak nopirkt cita razotaaju matricu. Vecs rakstiitaajs :))) - man tieshi vecais Teac 512 Acmes raksta bez probleemaam. Pat Digitexus, par kuriem daudzi suudzas, ka tikai dazhus no bundzas varot ierakstiit. Vecie draivi rulzzz. :)

! !!! 01.12.2004

Dermo poslednee eta ACME! Ja ne vrag sebe stobi eto pokupat!

I ivars 05.02.2010

Mēs ACME diskus saucām par DIRSKIEM :D :D :D