Reitings Datori

Datori Elektriski Mehāniskās Tehnoloģijas Elektronikas un Tehnikas veikali Elektrotehnikas serviss Mobilie telefoni
Sūdzību skaits uzņēmumā
Pcdakteris.lv
25%
Imo.lv

Baltic Data - Nepērc matricas BALTIC DATA

Nepērc matricas BALTIC DATA Vienu dienu iegādājos 4 matricas "VERBATIM CD-R". Mājās ieliekot disku, parādās, ka disks ir "Self-recordable". Mēģinot ierakstīt datus caur Nero, man parāda, lai ievietoju tukšu disku. Aplūkoju diska saturu, jā 26 MB aizņem kaut kāds fails, ko BAltic Data uzstādījis. Lai uz šī diska kaut ko ierakstītu, man piedāvā lejuplādēt no interneta programmu, kas sver 22 mb. Kad to esmu izdarījis, atveras programma, kurai protams sānos ir liels BALTIC DATA logo. Ar datu ierakstīšanu problēmu nav, lai gan...

M Māris 13.04.2008
Komentāri 13 Datori

Veikals M79 - Neatbild uz jautājumiem

Neatbild uz jautājumiem Interneta veikals neatbild uz uzdotajiem jautājumiem par iespēju nokomplektēt datoru un tā cenu. Iesaku citu veikalu datora iegādei.

S Sancho 30.03.2008
Komentāri 9 Datori

Acer dators - Servisa attieksme

Gribeetu briidinaat par dator veikalu SIA "Tehno-link" Maalkalnes prospektaa 4 Ogre, LV 5001 paardodt vinni maak un arii iesmeereet lloti labi maak. Igaadaajos pie vinniem 2 datorus un abi luuzt vienaa luzzshanaa nododot datoru uz servisu atpakall dabuuju apskaraapeetu vnk vizuaali drausmiigu un nebija visas datora detallas, no vinnu puse atbilde bija taada es vinniem jau iedevu vienreiz bija pat taa ka aiznsu datoru peec garantijas peec laika sannemu un saka ka viss tagad ir ok, bet taa...

Asus ATI EAH2400Pro - Nekas nestrādā

Nopirku so videokarti (ASUS ATI EAH2400PRO /256 Mb/) no meistara kurs solija ka vina ir laba. Samaksaju 40 ls (zinu ka parmaksaju) .. nauda nav liela problema, ja es zinu ka beidzot man tiks salabots kompis. Taatad: Pirmaa diena: draiveri ieinstaleeti. Paarsteidz grafikas raustiisanaas 3D videe. Otraa diena: Nodomaju ka esmu mulkis jo vajag taisiit draiveru Update (atjauninaasana).. visu izdaru.. Iet lieliski Tresaa diena: Viss juuk! FPS= 1-10 (tas ir loti slikti) Tas ir veel sliktaak...

H hi5 30.01.2008

ACME PLUS -

Rewil kupit poprobovat diski ACME 52x po akcii v MAXIME. Pri zapisi vse diski raspoznalisak 40x, zapisalis pochti vse s owibkami. A samoe interesnoe sto tri(!!!) diska cherez den uze ne chitsalis na kompe!!! on ih prosto ne raspoznaval, informacii kak nibivalo! V obwem obidno, ekonomija v 10 santimov s matrici kak vegda viwla bokom! moj sovet ne pokupajte eto Litovskoe DERMO!

D Dimon VVV 25.12.2007
Komentāri 0 Datori

TOPO Centrs -

Kupili v TOPO CENTRE printer. Rabotaet ili net ese ne znaem tak kak het USB provoda. Pozvonili v magazin, nam ne ocen lubezno soobsili sto on v komplekt ne vhodit. Pridupredit v magazine konechno ob etom nelzja!!!

K KateMemele 23.12.2007

Proline -

Pirku seit datoru, peeec menesha sanaaca taa, ka vairs nesleeedzas iekshaa un kaut ko gluko, nesu protams uz garantiju, apkalposana,laba nasuudzos, vini aizveda notebook uz servicenet., tur menesi un nedeelu laboja, terminus "servicenet "nekaadus nevareeja pateikt kad buus gatavas,viniem nebija ne jausmas kad atvediis detalas, matrica bija kompim beigta! beigu beigas menesi nogaidiidams ,kad kompis vairs nebija tik loti vajadziigs,kad kursa darbs datarsolonos rakstiits, tad sanemu...

E EmilsB 23.12.2007
Komentāri 1 Datori

Satcom -

Juus suudzaties par sliktu apkalposhanu datoru veikalos? Tad iegriezieties firmaa SATCOM, tad juus patiesi iepaziisiet sliktu apkalposhanu un nezinoshus darbiniekus, kuri jums iesmeerees preci, no kuras pashi nevar tikt valjaa. Par kaartridzjiem nemaz nerunaajot. Vinji man centaas paardot kaartridzus pa taadu cenu, itkaa vinji vieniigie buutu Riiga, kas tirgo shiis lietas. Galvenais, peec tam kad biju nopircis sliktu kaartridzju pie vinjiem, shie tak atteicaas man to apmainiit, saka ka es esmu pircis citur, un pats to sabojaajis.

M MarijaLiepina 21.12.2007
Komentāri 18 Datori

DAKKO3 -

Datoru, protams, var njemt liizingaa. Ljoti zheel, ka viekala darbinieki maz rubii, kas tas taads ir un ko tas piedaavaa... Ok uzraxtiija kaut kaadu papiiriiti un suutiija uz manis izveeleetu banku (LATEKO). Veikalaa man teica, ka banka prasiis 10% pirmo iemaksu un VISS, bet bankaa kuraa arii bija ljoooti nelaipna apkalposhana (shii sieviete knapi saprata, ko es vinjai saku skaidraa latvieshu valodaa), man paskaidroja, ja summa paarsniedz 500Ls tad jaabuut arii droshiibas naudai 9% no pirkuma...

One.lv -

SPAMS SPAMS SPAMS!!!!!mikaste ne pastkaste!!!!

DAKKO3 -

Pārbaudiet, firmā dakko3, vai viņi ir ielikuši īsto Mainboardu, tu pērc ASUS a tev ieliek Chaintech! apkalpošana arī bremzē! (dzirnavu ielā)

Baltic Data -

Jums dod garantiiju jaunam PC uz 3 gadiem? tad reekinaties ka 3 gadi = 12 meneshi! Vinji pec gada iestaastiis jumstaadas "atmaskas", lai nevajadzeetu mainiit vai remonteet nestraadaajosho detalju! Shii firma ir daarga un + vel suukaa! nu un ka vinji ir kvalificeta razhotne!

N numoinsnumoins 08.12.2007
Komentāri 12 Datori

VIKANDS -

Neperciet datorfirma VIKANDS (Riga, Nometnu iela 6)!!! Pie viniem NEKAS nav letaks. Visi iespejamie produkti, kurus vini piedava ir leto, glukaino, kreiso razotaju preces!!! Normali veikali piedava normalas preces, bet siten kakas, un saka, ka pie mums ir VISLEETAAK!!! Reali viniem ir normals uzcenojums un garantiju nodrosina tikai 12 menesi, ja grib garaku- JAPIEMAKSAA!!! Domajat pasi!

K KolaVana 06.12.2007
Komentāri 6 Datori

TN International -

Jau divas reizes nopirku tintes kaartridzju, razjotaajs - ABLE, izplatiitaajs TABAKAS NAMS, abas reizes konkreeti iegraabos, sacjakareeju savu printeri. Tirgo te kakas, sunji taadi...

Vitaleks www.vitaleks.lv -

šis kantoris strādā vienkārši pretīgi, garantijas laikus neievēro, sola piezvanīt, kad būs informācija par preci bet protams, ka to viņi nemaz nedara.Māk konkrēti borzīt par to ka tu esi pēdējais idiņš, bet kad sāc runāt par PTAC nākamajā dienā viss ir jau kārtība, ja pats pinterējies protams.

M MārisL 30.11.2007

TOPO Centrs -

Arii pirku datoru TOPO centrs, no skata tiiri nekas, un peec datiem arii labs, tikai paejot nepilnai dienai saakaas probleemas, no taa izriet ka tur pirkt nav ieteicams.

I Ivo 29.11.2007
Komentāri 5 Datori

MA-1 DATORI -

Nepeerciet neko shajaa iestaadee. Visas cenas tur ir nesameeriigi augstas un serviss arii nekam neder. Saluuza maatesplate un uz remontu vedu 3 reizes un joprojaam ir kaut kaadi gljuki. PIEVEERSIET UZMANIIBU TAM KA VINJI VISOS DATOROS PIEDAAVAAA INTEGREETAAS VIDEOKARTES UN CENA IR VEEL LIELAAKA NEKAA NORMAALOS SALONOS AR LABAAAM VIDEOKARTEEM!!!!

I Ivars 24.11.2007
Komentāri 4 Datori

Outlaw.lv - Liek pilnīgi crapu un dc plusu

Šajā trakerī liek pilnīgi crapu un dc plusu, kas ir p2p tīklos jau ir atrodams vairākus gadus. Admini ir apdzērušies sīči vai arī vecas omes, kas skatās sūdīgus pr0n. whatever no turienes jau sen izdzēsos, jo leecheru tur baigi daudz, bet seederi ņefiga. Vot tā.

A Arnis Viens 23.11.2007
Komentāri 65 Datori

ELKOR -

jei bogu ieejot elkor vienmeer sagribaas kakaatbitiit matos

O OljegsPriags 23.11.2007
Komentāri 2 Datori

HARDS un SOFTS, Elijas iela 5 -

Neiesaku iet uz sho firmu, jo detaljas tur ir nekvalitativas. Pasutijam kompjuteri, tas pec paris nedeljam parstaja stradat, aizvedam pie vinjiem uz remontu, pec divam nedeljam atkal saluza. Ta vadajam kadas 4 reizes, katru reizi saluza kaut kas cits. Beigas vel mums nacas maksat par remontu un pie tam mums pateica, ka jusu kompis ir suds, bet pie ka tad vinjsh ir pirkts? Tagad pat gads nav pagajis un pusi detalju nacas nomainit, tagad ari pec garantijas negribas pie vinjiem griezties, jo tapat manas.

A Anna Petrova 22.11.2007
Komentāri 0 Datori