SIA”Info Tours” Valentīna Larsone-Gabrena - Nesamaksā par tulkojumu

Pirmo reizi savā tulkošanas praksē arī man nācās saskarties ar situāciju, kad man nesamaksā par veikto tulkojumu. Augstākminētā kundze saņēma tulkojumu laikā. Par sava darba kvalitāti esmu droša, par vairākām neskaidrībām oriģināltekstā konsultējos ar tulkojuma pasūtītāju. Vēlāk tika atsūtīta oriģinālteksta labotā versija, kuru es pārskatīju un iztulkoju izmaiņas, par ko (būdama pretimnākoša) samaksu neprasīju. Rezultātā tika paveikts liels darbs. Vairakkārt atgādināju par samaksu, gan zvanot, gan sūtot sms un e-vēstules, uz kurām atbildi diemžēl nesagaidīju. Žēl laika un darba. Paldies tiem, kas dalās savā šāda veida pieredzē, varbūt kādam tas ietaupīs laiku. Pieļauju, ka šai kundzei tā ir tāda darba stratēģija – atrast tulkotāju, saņemt tulkojumu, pateikt, ka tas ir pēdējais murgs un nozust nesamaksājot.

I Inara 20.02.2009

Saņēmu vēstuli, ka vēl kādam šī kundze nesamaksāja par veikto tulkojumu. Būtu ļoti labi, ja Jūs par to uzrakstītu komentāros. Paldies!