www.sudzibas.lv Vegalats Algas nesaņemšana

Vegalats - Algas nesaņemšana

Straadaaju sajaa firmaa meenesi.. ieprieks straadaaja mana mamma... saaka rasties probleemas, teica ka nekvalativi iztiira telpas bet taa nebija !! Attieksme bija neciesama noleemu iet prom... manu taa saucamo priekshnieku sauc DRUVIS!! Kas teica ka labi samekleeja aizvietotaaju viss nokaartojaas, tad jautajums par algu... Vins teica ka note4ikti tuvaakaajas dienaas sanemsu algu uz rokas, kad atbrauca uz Saldu tad teica lai iedodu savu konta numuru tad paarskaitiisot.. taa izdariiju bet algu jau gaidu meenesi.. naudas kaa nav taa nav!!! Aizbildinaas ka graamatvede ir ieskaitiijusi netajaa kontaa...taa visu laiku...maajaas man ir 9men. vecs berninjsh, ir jaamaksaa par dziivokli, bet naudas nav, esmu izmisuma pilna... kaadam vajadzeetu so firmu kaartiigi paarbaudiit.!!!

P pareizais 03.09.2009

Tak uzraksti uz pareizejām instancēm nevis sudzibas.lv uzraksti iesniegumu uz VIDu un tici to firmu ātri vien pārbaudīs!