S " S Food Logistic SIA - Neizmaksā algu

Kārtīgi apdomājiet, pirms noslēdzat darba līgumu ar šo firmu. Tad, kad vajadzēja izmaksāt algu par augustā nostrādāto, pārtraucot darba attiecības, vēl līdz šim brīdim tā nav izmaksāta.

Komentāri (3)

A Atis 23.10.2008

Pavisam vienkārši.. līgumu rokā un uz VDI vai VID via kā viņu tur sauca...

N NIKO 13.05.2009

Pilnigi piekrītu!!!Tagad firmas nosaukums mainijās BT&L Company!
Jums būs lielas problēmas ja iesiet strādāt uz šo firmu!Viņi naudu nemaksā vispār un viņu dēļ jums var būt problēmas ar ceļu policiju, jo automašīnas uz kurām jums vajadzēs strādāt ir bez tehniskās apskates un bez apdrošināšanas!Alga ir konvertos, un to viņi nekad JUMS nesamaksās!!!

Z zigmārsaustris 14.08.2009

Labdien ... Rakstu aizstāvot šo firmu vēlos vērst uzmanību par to, ka vss kas šeit ir rakstīts ir salti meli... Aptuveni stādos priekšā kas to ir rakstījis vārdos nesaukšu... Nu tad tā pateikšu jums dārgie vienu, ka līdz šim viss ir bijis normas robežās ja pret mums attiecas normāli arī mēs attieksimies normāli... Nerunājot par atsevišķiem indivīdiem, kas mums diezgan atklāti zaga degvielu un kur ir pat bildes un uz vienu no gudrīšiem gribēja pat neste ierosināt krimināllietu par zādzību + visam tam vēlos vērst uzmanību par entajām problēmām kas man ir bijušas dēļ šādiem šoferiem kuri nepatiesi muldot visādas lietas apkārt taisīja man problēmas un tad kad viņiem pajautā kapēc viņi ir melouši ir nolaiduši ausis un teikuši ka nekad neko tādu nav teikuši + entie mašīnas bojājumi ko mēs esam seguši vai piemēram tagat šai firmai būs jāmaksā 219Ls par šofera izraisītu avāriju tagat viņš tur nestrādā viņam zvana viņš saka ka neko nezina un maksāt netaisās... Vai varbūt jūs uzskatat, ka lamāties uz darba devēju ar mātes vārdiem ir normāli... Dārgie komentētāji un Andris Ribakov ļaujiet paskaidrot pirms jūs gudri runājāt izvērtējiet paši savu attieksmi pret šo uzņēmumu un tad gudri spriedelējiet par to kas ir pareizi vai slikti ... Dārgo Andri Ribakov vēlos tev vērst uzmanību par to, cik mēs tev esam nākuši pretī tad kad tu paliki bez darba pēc tam atradi citu darbu uz busu nedēļas laikā atkal paliki bez darba atkal un atkal mēs tevi paņēmām tevi atpakaļ un ja tu padomāsi cik mēs tev esam nākuši pretī tev pašam ar VID būtu problēmas... Gudrais komentētāj kurš teica, ka jāiet uz VDI un viss tad varu paskaidrot, ka VDI pie mums 2 reizes ir bijis un nevienu reizi viņiem nav bijušas pret šo uzņēmumu problēmas un pārkāpumi nav atklāti... Tā ka pirms gudri runāt apdomājiet ko jūs paši darat un tad rakstam...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes