www.sudzibas.lv metaleks briesmiga attieksme pret klientu

metaleks - briesmiga attieksme pret klientu

iegādājoties metaleks portatīvo datoru, jau pašā datora lietošanas sākumā saskāros ar datora izslēgšanos (1-2 reizes), taču tam diemžēl nepievērs uzmanību. pēc kāda gada, kad dators vienreiz izslēdzās un vairs nevarēja ieslēgts (jāatzīmē, ka pirmo pusgadu izslēgšanās kopš iegādāšanas brīža neatkārtojās), tāpēc nesu datoru uz remontu. pēc remonta, saņemot datoru atpakaļ, nelietoju viņu kādus trīs mēnešu, kad vienreiz ieslēdzu un tas atkal izslēdzās. nolēmu rakstīt iesniegumu, lai datoru apmaina pret citu vai atgriež naudu. iesnieguma brīdi, puisis man skaidri atbildēja, ka nauda netiks atgriezta (piedēvām vēl tas tonis!). tas pats puisis arī pārbaudīja datoru un, protams, nekādu skādi nesecināja, tāēc paliku ar garu degunu. visnepatīkamākā bija darbinieku attieksme (laicīga atbildes vēstules nepiegādāšana), neprofesionalitāte un absolūta necieņa pret klientu!!! neiesaku iegādāties nevienu no šī pakalpojuma sniedzēja piedāvāto preci, pat, ja pirmājā brīdī cena varētu būt pat ļoti vilinoša..

A ari tu stardaju 09.02.2009

Man gan nan bijušas problēmas, garantijas jautājumi arī veiksmīgi atrisināti.

V Vita 10.02.2009

Tas ir Tavs individuālais gadījums...varbūt savu attieksmi jāpamaina uz mazāk uzbrūkošu?

A Aldis 10.02.2009

Cik Metalekss pastāv tik es tur iepērkos, no viņu piegādatajām detaļām esamu sakomplektējis daudziem draugiem un paziņām datorus un viss ir ok.
Vienmēr, kad veicu pasuutījumu man ļoti ātri atzvana, pasaka, ka pasuutījums apstiprināts un kad varēs nākt pakaļ. Viss ir bijis ok. Nekad ne ar kādu rupjību neesmu saskāries, pēdējā reizē pat kag pirku datoro (pa detaļām) viņi pašī piedāvājās to salikt, pietam bez maksas.
ESMU APMIERINāTS.

A atrisini 19.02.2009

iepeercies www.atrisini.lv un prece Riigaa tiek piegaadaata 2 stundu laikaa, liidz pat 22 vakaraa.
www.atrisini.lv
un shobriid visaam preceem atlaide -88% un cenas tikai no 1 Ls!

A Aigars 26.03.2009

Da bode ir OK,
šitādi slimie klienti, kas softu vainas nes kā garantijas gadījumus un auro kā plēsti ir visiem kantoriem.

V vairis 27.04.2009

pilnīgs bleķis !!!:( pērkos tajā bodītē jau cik gadus vienmēr viss ir bijis ok .vienreiz nopirku mātes plati domāju ka brāķis trāpijies neslēdzās pc ārā tikai restartējās . zvanu uz metaleksu ko tagad darīsim, otrā galā laipni paskaidroja ko darīt - ieteica updeitot biosu, ja nelīdzēs lai ved atpakaļ samainīšot . palīdzēja viss ok !:) peec pusotra gada protams ka neviens preci vairs nemainīs - runa var iet tikai par garantijas remontu :).

K klients 29.04.2009

Nu ziniet...respektivi 29.04.09 datuma griezos biroja divas reizes...un durvis ciet. Sazvanit nevar!
Kas, ta bodite ir aizklapeta vai ka???
Velos vnk nodot HDD garantijas remonta.
Varbut kads var mani apgaismot par vinju darbibu!

K Kristaps 11.05.2009

Metaleks esot slēgts