www.sudzibas.lv www.onlineizsole.lv Negodīga rīcība, kas balansē uz krāpšanas robežas

www.onlineizsole.lv - Negodīga rīcība, kas balansē uz krāpšanas robežas

Manu draugu pamatīgi apkrāpa www.onlineizsole.lv un viņš zaudēja daudz naudas, jo organizētāji ir uztaisījuši sistēmu, kurā ir noteikts, ka izsoles laiks ir 2 minūtes, bet pašās beigās notiek pārbaude un vēl 5 sekundes tiek pieņemti solījumi arī pēc izsoles laika beigām. Sākumā domājām, ka varbūt ir aizture sakarā ar interneta pieslēgumu, bet tad paši pamēģinājām vienā citā izsolē un nospiedām "Solīt" jau brīdī, kad ekrānā rādīja, ka tiek pārbaudīti rezultāti. Pašlaik konsultējamies ar juristiem un, iespējams, vērsīsimies ar iesniegumu attiecīgajās iestādēs ar lūgumu izvērtēt www.onlineizsole.lv darbības principu likumību un pieprasītu atpakaļ naudu!

J

M Māris 27.02.2009

Ups, www.onlineizsole.lv lapas programmētāji dabūs trūkties :D