SIA "Multisistēma Rīga" - Krāpnieki

Es nesen nopirku portatīvu datoru SIA "Multisistēma Rīga", kas atrodas Kr. Valdemāra ielā 25, Rīga. Man nestrādāja web - kamera. Es atnācu šājā veikalā, lai viņi paskatās, kāpēc tā nestrādā. Kad meistars visu pārbaudīja - viņš pateica kā tas ir rūpnīcas defekts un man jāiet uz viņu servisu Jelgavas ielā 36, uz Sia "ServiseNet LV" un viņi izlabos defektu. Es atnācu uz turieni un nodevu datoru. Vakarā piezvanīja meistars un pateica, lai es braucu pakaļ un man jāmaksā 15 ls, jo tas ir maksas serviss.Es uzreiz atzvaniju sia"Multisistēma Rīga", kur nopirku laptopu u n pajautāju - "Kapēc man jāmaksā 15 ls, ja man ir garantija?" Tur man atbildēja, ka viņiem nav remonta servisa un man pašam jāremontē laptopu par savu naudu un neatdos man naudu, samaksātu par remontu un nolika klausuli. Kad es pie viņiem atnācu viņi atteicās ar mani runāt un pateica, - "izremontēja - mālacis, ej mājās. Viss strādā - tas ir labi." Un naudu tā arī neatdeva un netaisās atdot.
Ja veikals pārdod preci, tad viņam jāsniedz arī garantijas remontu. Tātad sia"Multisistēma Rīga" ir blēži un neatbild par pārdoto prēci. Neuzķerieties uz "tipa" zemākam cenām un viskvalitatīvāko prēci.

V

U uldis briedis 18.02.2009

Pirmkārt, Tev visas pretenzijas bija jāsniedz veikalā...
Jo kompi Tu pirki tur, nevis darbnīcā!
Otrkārt interesanti kā Tevi varēja sūtīt uz maksas darbnīcu!
Treškārt, kapēc Tu esi tik lētticīgs?

A atrisini 19.02.2009

iepeercies www.atrisini.lv un prece Riigaa tiek piegaadaata 2 stundu laikaa, liidz pat 22 vakaraa.
arii garantijas remonts tiek pienjemts uz vietas un ir bez maksas.
www.atrisini.lv
un shobriid visaam preceem atlaide -88% un cenas tikai no 1 Ls!

M Māris 27.02.2009

Ceturtkārt autors teica: "Es uzreiz atzvaniju sia"Multisistēma Rīga", kur nopirku laptopu u n pajautāju" - tā ka pretenzijas tomēr sniedza veikalam nevis darbnīcai.
Un tā nav nekāda lētticība, ja klients paļaujas uz veikala solīto garantijas remontu. Ja tirgotājs kādai precei nevar piedāvāt bezmaksas garantijas remontu, tad tas arī uzreiz pirkšanas laikā jāpasaka klientam, nevis jāizdrukā standarta papīrelis ar garantiju x gadi. Tad vismaz klients zinātu, ko pirkt un izvēlētos kompi, kuram IR iespēja garantijas remontam Latvijā.

I Ilmis 27.06.2009

Domāju pirkt portatīvo šajā firmā, bet palasot komentus, sāku stipri šaubīties. Par m79 gan nevienu sūdzību neatradu

D dullais 27.02.2011

Uz Tautas Balsi zavani, bus atrisisnatas visas problemas, visa Latvija redzes un dzirdes par vieniem.un biznes izputes.

R ramona 27.02.2011

piekr'tu-uz tautas balsi zvani!!!

R ruks 14.04.2011

Tautas balss tevi pašu izsmies tā ir pideru biedrība