Reitings Bizness / Finanses

100%
Castovanni
Bresco Group
Privat Group Apvienība

NIRA FONDS - Nekompetenti darbinieki!!!

Vēlos izteikt sūdzību par NIRA FONDS darbinieku Aldi ...!!! Vēloties notirgot savu zemes pleķīti vērsos pēc palīdzības pie minētā pilsoņa, viss jau būtu labi, bet pēc 8 mēnešu nomarinēšanas izlēmu lauzt līgumu, jo manās interesēs bija šo zemi pārdot, nevis marinēt. Tātad līgums tika lauzts... pēc kāda laika minētais pilsonis piezvanīja un sacīja, ka viņam esot pircējs uz manu zemi, taču par krietni zemāku summu nekā biju vēlējusies, labu domādama piekritu šim darījumam, pagāja pāris diena...

peruza - alga

stradaju tur ar draugu nostradajam pirmas divas nedelas bij viss kartiba samaksja.nostradajam vel 2 nedelas un tad kad gajam projam mums teica kad naudu sanemsim nedelas laika bet neka pa sodien dienai gaidu naksies laikam griesties pie juristiem lai dabutu tas kapeikas tas ara. ja kads tur doma iet stradat nosakuma apdomaiet jo firma grib pelnit miljonus un nemaksat naudu cilvekiem.

Julianus inkasso - Kas tas par kārtējo šaraškina kantori?

Kas tas par kārtējo šaraškina kantori? Vai kāds var pateikt, kas tas ir par kārtējo šaraškina kantori uzradies "Julianus Inkasso Latvija", SIA. Atsūta man te kaut kādu draudu vēstuli, ka mani sūdzēšot tiesā, jo no 1999.gada esmu parādā "Baltcom GSM SIA". Tad pasakiet man lūdzu kāpēc man būtu parāds jāatdood "Julianus Inkasso" nevis "Baltcom GSM"??? Pat prātā nenāk šitiem neko atdod- kam esmu parādā tam arī varbūt atdošu. Atsaucieties lūdzu kuram vēl viņi tik nekaunīgi draudējuši - ar tiesas darbiem.

E Eva 10.03.2008
Komentāri 104 Bizness / Finanses

Parex -

RABOTAET V PAREXE ,,LAJMDOTA,, ILONA LAMZURKINA ,, NU MERZKAJA HAMKA , I NE PROFESSIONALJNIJ RABOTNIK ,, POZORIT KOMPANIJU

Favorits i Mbr -

Neejiet uz autoskolu Favoriits -tur ir tikai pikja kaashana, un subjektiiva veerteeshana eksaamenos( lai iegraabtu vairaak pikji) Pie tam CSDD lapaa var uzzinaat ka vinjiem ir annuleta licence, bet cik zinaams tad jaunus kursantus taakaa taa pienjem - w w w.csdd.lv/Statistika/Jaun umi/anul_lice.htm

ParexBanka -

Nekad nekartojiet nekadus darijumus ar Parex. Man no parex bankas vajag dabuut dokumentus par iekjiilaatu dziivokli, un shos dokumentus vinji solija nosuutiit uz vienu citu banku 2 dienu laikaa, bet tie tiek suutiiti jau veselu nedeelju un vienmeer kad piezvani un prasi kad tiks nosuutiiti, tad tikai saka 2 dienu laikaa. Nu cik taa var? Un veel par dokumentu apkoposhanu un nosuutiishanu pieprasa kautkaadus mistiskus maksaajumus, ko pashi nevar izskaidrot par ko tiek maksaats, vienkaarsh ir...

streetmedia sia -

neplatjat po schetam i uvolnjajut ne za chto.zanimajutsja reklamoi.ne sovetuju zakljuchat dogovora, potomu chto vi budete obmanuti. osobenno kasajetsja vseh, kto hocet razmestit reklamu na video ekranax

Inserviss Group -

Inserviss group neformē kredītus TTP darbiniekiem! Un tas attiecas vienalga cik ilgi un par ko jūst tur strādājat, bet kredīts jums nespīd, jo vienkārši strādājat TTP. Vai tas nav sviests?

vse -

Vy videli, naverno i ne raz reklamy :"Dengi v kredit za odin den''....dolgen dolozhit ,cto eto polnaja LAZHA ,kredit vy uvidite ne ranjshe cem,cerez mesjac.Razvodilovo eshe to....

ParexBanka -

parekss ir suuds, mani pat nepazinjoja par to, ka man kaads pakalpojums ir atteikts!!! Tagad man vinju deelj naacaas ziedot veselu dienu laika, lai to visu nokaartotu, kaut gan to visu vareeja atrisinaat viens 30 sekunzju zvans! FUI Parexam!!!!!!!

Latvijas Krājbanka -

Uzmanieties no Krājbankas

ITUR -

SO "ITUR", Reģistrācijas Nr.LV 000806439 (kas arī iespējams ir viltots), direktors ir Mihails Isajevs, kurš ar krāpšanu Daugavpilī nodarbojas jau no 2000 gada, pa šo laiku viņš ir krāpis netikai savu "kultūras apmaiņas programmu" dalībniekus, bet arī savus sadrbības partnerus (citas sabiedrības ar ierobežotu atbildību), ārvalstu sponsorus un pat Valsts Ieņēmumu dienestu . Ja vēl kāds ir matrjāli cietis SO "ITUR" vai Mihaila Isajeva darbības vai BEZdarbības dēļ LŪDZU sazinaties ar mani, jo šim cilvēkam ir jāstājas Tiesas priekšā .

Hansabanka -

Pasūtīju Visa electron viedkarti ("smārtkarti"/"čipkarti") septembra sākumā. Solīja izgatavot mēneša (!) laikā un pēc tam zvanīt. Ir jau pagājuši 3 mēneši un ne vēsts. Telefona numuru iedevu pareizo.

Hansabanka -

01.12.2004, Tormoza rabotajut v Elizabestes fil., o4eredj bila 4elovek 30(tridcatj), prishlosj zhdatj 60 min., 4to bi polu4itj karto4ku novuju, t.k. na infomarcii ne mogut vidatj, pridurki tormoznutije.

Hansabanka -

Nepalaujieties uz hansabankas darbinieku uzticibu (dazreiz ari laipnibu), labak piecreiz parliecinieties pasi, jo sis bankas darbinieki nezin visu informaciju par bankas darijumiem.

Lateko Lizing -

pocemu Lateko a ne vse li ravno ?! do bankrotstva nas otdeljaet 1 mesjac ne viplocenih kreditov zajomov i tak dalee,primer Vi poterjali rabotu idjote v bank prosite otsrocku no vam ejo konecno dajut no procenti vi tak i tak platite po skolku sami podpisivali dogovor! k cemu eto ja vse pisu da ne rastraivaites po etomu povodu prosto zdelaite tak ctobi vas v takomze porjadke kak u nas suscestvujuscie zakoni ne smogli tak prosto dostatj,umnije ljudi eto ne samjie razumnije v nasei strane,po etomu...

Hansabanka -

Bijām Dobelē pie ārstiem un nolēmām pie reizes nokārtot maksājumus bankā turpat, lai nav lieki jābrauc uz Tukumu. Mums bija jāsamaksā VZD par pakalpojumiem.Bankas darbiniecei iedevām VZD Tukuma nod.kvīti, kur bija norādīti konta Nr., kur jāpārskaita nauda. Darbiniece izdrukāja pārveduma kvīti, iedeva parakstīt un atdeva iedoto VZD kvīti. Liels bija vīra pārsteigums, kad ierodoties VZD Tukuma nod, kad viņ;s uzzināja, ka nauda nav pārskaitīta. Vīrs uzrādīja bankā izsniegto pārveduma kvīti...

Hansabanka -

Tās garās rindas Hansenē točna sāk piegriezties - arī es dēļ tā sāku domāt par bankas nomaiņu. Domāju, ka viņiem tik labi iet, klientūra milzīga, ka sākuši atļauties haltūrēt šajā ziņā! Kaut gan varu vislabākos vārdus teikt par Teikas filiāles darbiniekiem - lapni un atsaucīgi, bieži vien informē par lietām, kuras pat neesmu prasījis. Foršāku attieksmi neesmu sastapis ne Amerikā, ne Rietumeiropā. (Tikai nepalieciet lepni un likvidējiet tās drausmīgās rindas vienreiz!).

ParexBanka Apd. -

Ljudi obhodite Parex bank i strahovuju kompaniju Parex ,za kilometr!!!!Eto strashno mutnaja kontora.Nedavno mne v mashinu vjehal szadi bus, zastrahovanij v Parexe, ja bil spokoen tak kak ja ne vinoven,dumal chto mne vsjo oplatjat v polnom objome dlja remonta.V itoge mne naschitali stolko deneg,chto mne prishlosj doplachivatj iz svoego karmana,chto bi otremontirovatj svoju mashinu!Bespredel polnejshij!Ljudi kak uslishite slovo PAREX,begite podaljshe!

RD-Lizings -

NENEMIET KREDITUES VAIRS RD LIZINGA UN NEVIENU ELEKTRONIKAS PRECI UZ KREDITA, SODA PROCENTI IR NSAMERIGI AUGSTI UN TAS VISS IR GALIGI GARAM!!!!IEDZIVOJAS TIKKAI UZ KREDTA NENEJIEM!VINI PRASA GALVOTAJUS, GANDRIZ VIENMER,KAS SAREDZGI KREDITA NEMSANU.UN IZTURESANAS SADA PRET KLIENTIEM IR TIZLA.